Aury a jak jim porozumět

Aury a jak jim porozumět

Tisk

auryVidění aury asi úplně nezvládá každý z nás, ale přesto je možné auru nacítit. Stačí jen vnímat, s jakou energií kdo vchází do místnosti, komu byste se za šera v parku raději vyhnuli, anebo proč je vám tak dobře v přítomnosti nějakého konkrétního člověka. Někdo barvy aury nevidí, ale jen cítí. Veškeré informace o auře přináší nová kniha z nakladatelství Pragma od Cassandry Easonové s názvem Aury a jak jim porozumět. 

Autorka v knize přináší všechny informace o auře, a to nejen člověka, ale i zvířat a rostlin. Učí, jak auru rozpoznat a jak s ní pracovat. Vysvětluje, které barevné odstíny tvoří auru, jaké barvy jsou hlavní a jaké doplňkové. Dozvíte se, jaký význam jednotlivé barvy mají a jakou auru třeba i vyzařují naši domácí mazlíčci. Cassandra Easonová neopomíjí ani čakry, energetická centra našeho těla, jejich barvy a učí nás, jak s nimi nejlépe pracovat a jak funkci čaker nejlépe podpořit, abychom byli vyrovnaní a zdraví. Vysvětluje, jak si udržet silnou a zdravou auru, zmiňuje informace o aurách doma i na pracovišti, klasifikuje aury domácích zvířat. Radí, jak si uzavřít a chránit auru v každodenním životě a jak ji můžeme čistit, léčit a posilovat.

Knížečka je to praktická a v kostce vysvětluje veškeré základní informace o tomto tématu. Pokud se tedy zajímáte o aury a rádi byste se něco o nich dozvěděli, v knížce najdete vše, co potřebujete vědět.

O autorce:

Cassandra Easonová je spisovatelka, která vystupuje také v televizi a v médiích. Ve svých knihách se zabývá esoterikou, kameny, přírodní magií, keltským věděním, věštbami, posvátnými místy a také aurou, kterou celá léta studovala. O auře také přednáší a pořádá kurzy semináře.

Ukázka z knihy:

Představte si jas, jaký obklopuje mladé milence nebo dítě očarované kouzelnou jeskyní s třpytivými figurkami víl. Světci na tradičních církevních obrazech mívají kolem hlavy kruh zlatého světla - svatozář. Člověk, kterého někdo rozčílí může říct, že viděl rudě, někdo jiný zase zezelenal závistí, protože to je hlavní barva, kterou dotyčný vyzařuje a vnímá, aniž ji fyzicky spatří. Aury tohoto typu jsou součástí našeho přirozeného vnímání tohoto světa. V primitivní společnosti poznali lovci ukrytí v horských jeskyních už na dálku podle vyzařované energie, jestli přibližující se lidé přicházejí s přátelskými úmysly. Všichni máme svou auru, duhové energetické pole, obvykle lidskému oku neviditelné, které se dá s překvapivě malým množstvím cviku vnímat….

Název: Aury a jak jim porozumět
Autor: Cassandra Easonová
Překlad: Veronika Volhejnová
Žánr: populárně naučná
Vydáno: 2020
Stran: 127
Vydalo nakladatelství: Pragma
Hodnocení: 80 %

aury

https://www.euromedia.cz/


 

PřihlášeníMartin Němec o svém otci, kterému věnoval knihu Josef Němec – Obrazy a kresby

Košatost a význam umělecké tvorby zobrazuje kniha s názvem Josef Němec – Obrazy a kresby, která současně přiblíží pracovní i soukromou tvář pražského výtvarníka. Jeho synem je Martin Němec, dnes renomovaný malíř a hudebník, duše rockových kapel Precedens a Lili Marlene, jenž potvrzuje, že jablko nepadlo daleko od stromu. Právě on je spolutvůrcem zmiňované výpravné knihy. A protože ji čeká 18. dubna pražský křest v Galerii Malostranské besedy, tak nevím, kdo by o knižní novince, o Josefu Němcovi a o jeho tvorbě povyprávěl víc než jeho syn Martin.

Sebepéče pro pečující

Spousta z nás se může ve svém životě dostat do situace, kdy bude potřebovat pomoc nebo se ocitne v roli pečujícího, ať už na osobní úrovni, nebo té profesionální. Ve společnosti je často zmiňována a probírána role potřebného, ale již se opomíjí myslet na roli pečovatele. I pečující osoba je pouze člověk, se svými silnými i slabými stránkami, který na sebe převzal neuvěřitelný závazek a zejména velkou zodpovědnost. Je potřeba si uvědomit, že i on má svůj soukromý život, své limity a omezené zásoby energie, zvláště v případě, kdy nemá z čeho čerpat.

Banner

Hledat

Videorecenze knih

Rozhovor

Václav Neckář - rozhovor pro festival Benátská! s Impulsem

neckar 2Na jedinečném festivalu Benátská! s Impulsem, který se bude konat 25. – 28. července 2019 v areálu ve Vesci u Liberce, vystoupí také Václav Neckář i s jeho kapelou Bacily a v doprovodu smyčcového kvarteta! Na co se těší a jaká vystoupení si rozhodně...

Daliborovy dubnové tipy. Co pěkného si přečíst?

Možná jsme podlehli neoprávněnému dojmu, že léto tento rok dorazilo dříve. Jenže příroda změnila názor. Takže co s pošmournými, chladnými a deštivými večery? Máme pro vás opět Daliborovy knižní tipy, které se určitě budou hodit!

Čtěte také...

Videorecenze: Kniha o pivu pro správné chlapy

Kniha o pivuNakladatelství Smart Press vydalo v roce 2020 originální encyklopedii o pivu a zároveň pivní kuchařku s názvem Kniha o pivu. Autory jsou Pavel Borowiec a Marcela Titzlová. Kniha může být také skvělým tipem na vánoční dárek pro manžela, p...


Literatura

Gordon Smith: Zprávy z druhého břehu

200litJe to kniha mrazivá, nebo naopak hřejivá? Asi záleží na tom, jaký máte vztah k člověku, jehož životní poslání se nazývá „médium“. Tedy zprostředkovatel zpráv od našich mrtvých blízkých nám živým. Gordon Smith patří ke špičce v tomto oboru a pravidelně vystu...

Divadlo

Vršovické divadlo MANA slaví devadesátiny a zve na letní divadelní premiéry

Vrsovicke-divadlo 200Silné milostné příběhy plné emocí: Čapek a Olga a Víra! Láska! Naděje? Ale i česká premiéra černé komedie MASH. To jsou tři atraktivní novinky, které Vršovické divadlo MANA chystá na léto. Scéna, která letos slaví 90. výročí ...

Film

Zvony nad Tbilisi zvoní umíráček

Zvony 200Dokumentární film Pavla Kolaji Zvony nad Tbilisi (2012) přibližuje stav kinematografie v současné Gruzii - a vyznívá jako nostalgické ohlédnutí na časy, kdy sice s obtížemi, ale přece jen vznikaly výsostně umělecké f...