Patrik Stoupa vyráží s kapelou na vánoční tour!

Patrik Stoupa vyráží s kapelou na vánoční tour!

Tisk

patrik stoupa200Zpěvák, skladatel a klavírista Patrik Stoupa již 2. prosince vyráží na Vánoční minitour s názvem Pod křídly Vánoc. Během prosince proběhne celkem 7 koncerty s vánoční tématikou.

 

 

První koncert proběhne v sobotu 2. prosince 2023 v Praze na lodi Kamina Music boat. Patrik zde se svou kapelou již v minulosti několikrát vystupoval.

Druhý koncert proběhne v pondělí 4. prosince 2023 na Hlavním náměstí v Krnově. Na tomto koncertu Patrik vystoupí po boku krnovského dětského sboru The Voices, pod vedením sbormistryně Ilony Rédlové ze ZUŠ Krnov.

Třetí koncert proběhne ve čtvrtek 14. prosince 2024 v malém sále kolínského Městského společenského domu, opět s místním dětským pěveckým sborem - tentokrát z 4. základní školy v Kolíně, pod vedením Lenky Dvorníkové a Aleny Kratochvílové. Další koncert proběhne dva dny poté na náměstí v Pardubicích během Vánočních trhů.

Další zastávkou je Modlitebna Církve adventistů sedmého dne v Sedlčanech, a to 17. prosince 2023. Ve čtvrtek 21. prosince čeká Patrika největší koncert letošního tour. V říčanském Kulturním centru Labuť vystoupí s třicetičlenným dětským pěveckým sborem NaLaděno, při ZUŠ Říčany, pod vedením sbormistryně Lucie Novákové.

Celou Vánoční tour, která nese název “Pod křídly Vánoc 2023,” zakončí Patrik vystoupením na Vánočních trzích na staroměstském náměstí dne 28.12.2023.

Během koncertů zazní české i zahraniční vánoční melodie a slavnostní písně. K načerpání atmosféry napomůže i celý vizuál koncertů

Veškeré termíny naleznete na webu www.patrikstoupa.cz.

Sledujte web a nebo Facebook, a dozvíte se nejnovější aktuality ke zmíněným koncertům.

,,Na Vánoční koncerty se vždycky moc těším, protože mají neopakovatelnou atmosféru a i repertoár a prostory ve kterých hrajeme jsou netradiční. S celou kapelou se moc těšíme, a doufáme, že si spolu třeba i zazpíváme,” říká o připravovaných koncertech Patrik Stoupa.

patrik stoupa plakat

Více informací: www.patrikstoupa.cz


 

PřihlášeníRomán Všechny naše životy je skvělé čtení na léto. Je snazší žít životy druhých, než ten vlastní

Jako závan letního vánku, který nese chvíle pohody, přátelské atmosféry a příslibu blížících se prázdnin. Takový je román „Všechny naše životy“ od francouzské spisovatelky Sophie Astrabie. Pohladí vás po duši a zahřeje u srdce. Nemusíte nad ním hlouběji přemýšlet, stačí se jen nechat unášet jeho jemným kouzlem. Co si více přát, když si potřebujete prostě jen odpočinout a uvítáte společnost nenáročné a milé knihy.

Setkání s C. G. Jungem poskytlo nakladatelství Portál. Schůzka je to parádní!

Pokud patříte mezi příznivce C. G. Junga, nová knížka z nakladatelství Portál bude pro vás opravdovou lahůdkou, která vám rozzáří oči. Publikace přináší výběr z Jungovy tvorby i pozůstalosti, ale i vzpomínky jeho blízkých či dalších osob, které se s ním setkaly a spolupracovaly. Knížka je velmi pestrá a zajímavá, můžete se k ní opakovaně vracet. Já jsem neskutečně nadšená, protože patřím mezi velkou obdivovatelku Junga a takovou knihu jsem si nemohla nechat ujít.

Banner

Hledat

Videorecenze knih

Rozhovor

Poznat jiné země je velice obohacující

Dagmar Beňaková„Císařovna Sisi proslula jako vášnivá cestovatelka, navštívila tolik zajímavých a turisticky atraktivních míst, že jsem se vydala po jejích stopách. A pak mě napadlo, že bych vše mohla sepsat a že by její cesty mohly...

Výchova štěněte – ideální příručka nejen pro nováčky!

Nakladatelství Kazda vydalo v únoru úžasnou praktickou příručku Výchovu štěněte od trenérky psů Kathariny Schlegl-Koflerové. Pokud si plánujete pořídit malé chlupaté štěstí nebo vás zajímají aktuální trendy ve výchově štěňátek, tato kniha je pro vás nutnost!


Literatura

Vylepšete si všeobecný přehled díky odpovědím na zajímavé otázky

kdo vi 200Titul nese názve Kdo ví? Všeobecné otázky a má podtitul otázky ze všeobecných znalostí, které vás přimějí znovu přemýšlet. Pojďte se na ně podívat!

...

Divadlo

Návod na přežití v Divadle MANA: o lásce, naději a síle přátelství

Navod na preziti 200Návod na přežití - to je dubnová novinka, kterou připravuje divadlo MANA v pražských Vršovicích. Návod na přežití, je dojemná tragikomedie o stáří a nemoci, ale hlavně o životním nadhledu a nezdolném optimismu se skvělými herečkami...

Film

Závodničtí Rivalové rozduní nejen váš DVD přehrávač

rivalove perexV loňském roce vzniklo poměrně dost filmů, které jednoznačně velebili běžní diváci, fanoušci i odborníci. Jedním z nich je také drama z prostředí Formule 1 s názvem Rivalové. To se sice v osca...