Patrik Stoupa vyráží s kapelou na vánoční tour!

Patrik Stoupa vyráží s kapelou na vánoční tour!

Tisk

patrik stoupa200Zpěvák, skladatel a klavírista Patrik Stoupa již 2. prosince vyráží na Vánoční minitour s názvem Pod křídly Vánoc. Během prosince proběhne celkem 7 koncerty s vánoční tématikou.

 

 

První koncert proběhne v sobotu 2. prosince 2023 v Praze na lodi Kamina Music boat. Patrik zde se svou kapelou již v minulosti několikrát vystupoval.

Druhý koncert proběhne v pondělí 4. prosince 2023 na Hlavním náměstí v Krnově. Na tomto koncertu Patrik vystoupí po boku krnovského dětského sboru The Voices, pod vedením sbormistryně Ilony Rédlové ze ZUŠ Krnov.

Třetí koncert proběhne ve čtvrtek 14. prosince 2024 v malém sále kolínského Městského společenského domu, opět s místním dětským pěveckým sborem - tentokrát z 4. základní školy v Kolíně, pod vedením Lenky Dvorníkové a Aleny Kratochvílové. Další koncert proběhne dva dny poté na náměstí v Pardubicích během Vánočních trhů.

Další zastávkou je Modlitebna Církve adventistů sedmého dne v Sedlčanech, a to 17. prosince 2023. Ve čtvrtek 21. prosince čeká Patrika největší koncert letošního tour. V říčanském Kulturním centru Labuť vystoupí s třicetičlenným dětským pěveckým sborem NaLaděno, při ZUŠ Říčany, pod vedením sbormistryně Lucie Novákové.

Celou Vánoční tour, která nese název “Pod křídly Vánoc 2023,” zakončí Patrik vystoupením na Vánočních trzích na staroměstském náměstí dne 28.12.2023.

Během koncertů zazní české i zahraniční vánoční melodie a slavnostní písně. K načerpání atmosféry napomůže i celý vizuál koncertů

Veškeré termíny naleznete na webu www.patrikstoupa.cz.

Sledujte web a nebo Facebook, a dozvíte se nejnovější aktuality ke zmíněným koncertům.

,,Na Vánoční koncerty se vždycky moc těším, protože mají neopakovatelnou atmosféru a i repertoár a prostory ve kterých hrajeme jsou netradiční. S celou kapelou se moc těšíme, a doufáme, že si spolu třeba i zazpíváme,” říká o připravovaných koncertech Patrik Stoupa.

patrik stoupa plakat

Více informací: www.patrikstoupa.cz


 
Banner

PřihlášeníSlavná herečka a její studentka. Která z nich si zahraje v nově otevřeném Národním divadle?

Eliška Pešková (Miroslava Pleštilová) je divadelní hvězda, úspěšná učitelka herectví a žena divadelního podnikatele Pavla Švandy ze Semčic. Otýlie Malá (Iveta Hlubučková) je zas mladá dívka, která ze všeho nejvíc touží stát se herečkou.

Začala jsem svým snům rozumět a vykládat je i druhým

Nejdříve psala básničky, které, jak sama přiznává, byly spíše jakési přetlaky emocí a jejího silného vnímání. Pak přišly novelky ze života, v nichž mohla uplatnit svoji fantazii, která pracovala na plné obrátky. Později si jen tak vydala básnickou sbírku Proudy, novelku Mimo prostor a čas a v roce 2021 již pod nakladatelstvím Albatros Media knihu Tajemství snů a jak ho rozluštit, na jejímž pokračování pracuje. Také má rozepsaných několik románů a jako šéfredaktorka vede internetový magazín Kultura21.cz.

Banner

Hledat

Videorecenze knih

Rozhovor

Vlady Gryc nazpíval duet Paris Paris Paris s mladou zpěvačkou Cloo Kosovou

vlady 200Nejen o novém videoklipu Paris Paris Paris či o aktuálním albu Blízký i vzdálený jsme si nedávno povídali se zpěvákem a básníkem, jehož jméno zní Vlady Gryc. I když žije léta v Berlíně, původně pochází z Ostravy a českou tvorbu, v tomto případě písničky,...

Tvrdý jak voda - varování před totalitou "kulturních revolucí"

Tvrdý jak voda je tvrdá politická satira, román, kde se mísí humor a emoce. Univerzální lidské drama o povaze moci, nebezpečí pýchy a síly touhy, jež se valí navzdory všemu a všem, jen směr nikdo z nás nezná. Román Tvrdý jak voda se odehrává v místech, kde se autor narodil, na Oradelské vrchovině uprostřed Číny. Je jaro roku 1968, zuří kulturní revoluce a hlavní hrdina, Kao Radboj odchází z armády, aby "přenesl plamen nového myšlení na rodnou hroudu".


Literatura

Příběh, který vás zasáhne

dan200„Uděláš pro mě něco?“ zeptá se jedna ze dvou hlavních postav románu Dánská dívka a rozpoutá tak nečekané, ve své době šokující, dění, které vede k metamorfóze druhé z nich. Malíř Einar Wegener se na naléhání své ženy, rovněž malířky, které nepřišla modelka...

Divadlo

Peníze vás otráví i napnou

Penize Dan a jeho matka perexDěj se rozbíhá: Jojco a Mirec  - dva vulgární výrostci se ženou dodávkou vyloupit banku. Jsou nezkušení, ustrašení, nervózní a nejistí.

 

Film

Česká škola střihové skladby

Ceska skola strihu perexMálokdy se filmový recenzent (neřkuli běžný divák) zajímá o toho člověka, který - ve spolupráci s režisérem - celý film poskládal do výsledného tvaru. Přitom právě na něm záleží, zda sledované dílo nebude škobrtat, z...