ČAS NA VÝPOVĚĎ: Manuál online podnikání pro ženy

ČAS NA VÝPOVĚĎ: Manuál online podnikání pro ženy

Tisk

Cas na vypoved200Amy Porterfield, úspěšná americká byznys koučka a expertka na online marketing, odkrývá ve své knize Čas na výpověď tajemství budování mnohamilionového internetového podniku. Tento titul, klíčový pro svět ženského podnikání, vydává nakladatelství Alferia, součást nakladatelského domu Grada. Na stránkách knihy najdete návod, jak vystoupit ze své komfortní zóny a začít dělat to, co skutečně chcete. Předmluvu k českému vydání napsala byznys mentorka Magdalena Čevelová.


Online podnikání krok za krokem

V tomto manuálu najdete příběh ženy, která svou představu o vlastním podnikání realizovala. Svůj příběh pak vtělila do návodu, jak na to, který je nejen praktický, ale zároveň vtipný a velmi otevřený, takže při čtení možná zjistíte, že vaše vysněná práce se může stát nejen skutečnou, ale i velmi zábavnou a naplňující.

S citem a porozuměním pro ženskou duši Amy radí:

• Jak najít oblast podnikání, která pro vás bude ta pravá.
• Jak naplánovat přechod ze zaměstnání k online byznysu.
• Jak si ověřit ziskovost podnikatelského záměru, vybudovat si věrnou komunitu sledujících a získat nadšené zákazníky.
• Jak si vhodně nastavit cenu za své produkty či služby a začít vydělávat na internetu.
• Jak efektivně hospodařit s časem, na koho se (ne)obracet o radu, na co se v podnikání soustředit a co hodit za hlavu.
• Jak cílit na ty správné potenciální zákazníky a tvořit pro ně hodnotný obsah.
• Zvláštní důraz klade na práci s databází e-mailových adres a na praktické komunikační tipy.

Čas na výpověď, 304 stran, formát 144×207

Cas na vypoved

Více na www.grada.cz.


 

PřihlášeníAneta Žabková: Největší radost mi uděláte kusem klacku z lesa

Vystudovala FAMU (katedra animované tvorby), vytvořila čtyři animované filmy, které získaly řadu ocenění, je úspěšnou ilustrátorkou mnoha dětských knih a přispívá do několika časopisů jako jsou Puntík či Tečka, spolupracovala i s Mateřídouškou a Sluníčkem. Řeč je o Anetě Žabkové.

Po Vodníkovi přichází neméně skvělá Dceřina kletba

Česká spisovatelka Tereza Bartošová zaujala tuzemskou čtenářskou obec předchozím titulem Vodník. Jednalo se o případ, který smrdí bahnem. Nyní přichází Dceřina kletba lákající na obálce na to, že si starý zločin žádá nové oběti.

Banner

Hledat

Výborné herecké kreace a silné téma nabízí nový český film Sucho

Sucho to je tísnivé vesnické drama. Na jedné straně velkostatkář a na straně druhé chudý "kolchozník", který nutí rodinu k soběstačnému životu, ale také klíčící láska revoltujících mladých lidí. Zatímco ona je dcerou chudého farmáře, on synem vlivného agrárníka, který sice dává práci půlce dědiny, nicméně půdu, vodu a krajinu devastuje chemií. To je obrazově vytříbený a emočně nabitý film režiséra Bohdana Slámy, který je i autorem scénáře.


Literatura

Nazdar, vitamíne je tragický i komický příběh

Vitamine nazdar200Jsou romány, které si přečteme jednou a nezanechají v nás žádný velký dojem. A naopak vycházejí romány, které se nám úspěšně vryjí pod kůži. Takovým románem je prvotina Rachel Khongové Nazdar vitamíne, který u nás letos vydalo nakla...

Divadlo

Unikátní akce: Festival Tanec Ostrava

festival tanec ostravaLetos se již po 12. uskuteční jediná přehlídka soudobého tance, fyzického a pohybového divadla v Ostravě. Unikátní akce zve příznivce ladného i nekonvenčního umění, kde schopnost ‚čtení mezi řádky‘ je více než vítanou. O čem, že j...

Film

Jaké to je Být ženou?

Být ženouJeden svět “kouká” na nás všude. Reklamní plochy, internet, televize. Všude tam je nám připomínán ten svět sám pro sebe, dokumentární ostrov, na který máme možnost udělat si výlet. Široká nabídka pohledů do jádra všemožných problémů, denních realit...