Ben Cristovao a Majk Spirit si ve společném songu užívají každý den jako narozeniny

Ben Cristovao a Majk Spirit si ve společném songu užívají každý den jako narozeniny

Tisk

benny 200Song Happy Birthday vyšel loni na albu Protenkontrast od Bena Cristovao. Videoklip, který je vytvořený pro formát IG Reels, staví na unikátním grafickém zpracování. O ten se postaral tým Heroes Production v čele s Tomášem Kasalem.

 

 

Videoklip je plný momentů s přáteli a zážitků z cest, které poskládané dohromady tvoří unikátní životní časosběr Bena Cristovao za rok 2022. Vyzdvihuje v něm i svůj druhý koncert v O2 areně, který se uskutečnil 1. října. Mezi pozvanými hosty byl, vedle Rytmuse, Ega, Calina nebo Miraie Navrátila, právě i Majk Spirit, který s Benem představil naživo jejich předchozí společnou skladbu Kurt. Ta vyšla na Spiritově albu Artist z roku 2020.

"Chtěl jsem vtipnou formou shrnout rok 2022 a poděkovat lidem, ze dorazili do O2 areny a dát vědět, že děláme ještě jednu," vysvětluje motiv klipu Ben Cristovao. O produkci videoklipu se postaral tým Heroes Production, unikátní postprodukci střihu vytvořil Vojtěch Ježek.

"Happy Birthday je velmi chytlavý song a video tomu dodalo ještě další rozměr. Good vibe music je přesně to, co teď lidi potřebují slyšet," popisuje svoje pocity ze songu Majk Spirit.

Zároveň dodává, že natáčení klipu pro něj bylo jedno z nejjednodušších vůbec, stačilo pořídit jen několik záběrů pár minut před koncertem. "Mezi námi s Benem to skvěle funguje i bez toho, že bysme se o to nějak extra snažili. Rozumíme si hudebně i lidsky, díky tomu to jde samo. Jak jsem řekl i v O2, Ben je pro mě jeden z top CZ/SK umělců za poslední dekádu. Právě pro něj vybírám skladbu z mého chystaného alba, které by mělo letos na jaře vyjít, takže naše spolupráce bude pokračovat,“ dodává Majk Spirit.

Pestrá audiovizuální jízda pomyslně otevírá další sezonu Bena. Pokud bude mít tolik energie, jako video, je na co se těšit. Svůj třetí koncert v pražské hale plánuje na 10. listopad 2023.

Zmiňované, v pořadí páté album, Majka Spirita, chystá společně s vydavatelstvím Championship Music, pod kterým je nově od roku 2023 podepsaný.

benny1

Více informací:

https://www.facebook.com/ben.cristovao/
https://www.instagram.com/bennycristo/


 

PřihlášeníVznešená vyrovnanost hvězdné kariéry Dagmar Peckové pokračuje i po 43 sezónách

Vypadá to, jako by dosáhla met, přetěžko posunutelných dál. Ve svém žánru si udržovala několik desítek let pozici, u níž jsme nikdy zcela jasně neodhadli, není-li právě tou první – podle čeho se určuje nejtalentovanější a nejúspěšnější česká pěvkyně v zahraničí. Přitom vznešená vyrovnanost umělecké úrovně Dagmar Pecková pokračuje i v době, kdy „sestoupila“ z mezinárodních jevišť a pódií, ale přitom je stále hvězdou.

Otřesné svědectví o morálce dnešní doby

Možná vám to bude znít nadneseně, ale takový dojem ve mně zanechalo čtení knížky „Férová práce“ Kim Scottové. Sice píše o Americe, nemyslím si však, že u nás to bude o mnoho lepší. Nevím, jak je to v Česku s platy, zda je mzda mužů tolik odlišná od mzdy žen jako tam, avšak sexuální morálka, podle zjištění poslední doby (případy Feri, Cimický nebo šetření na vysokých školách), je přinejmenším stejná.


Jan Melvil Publishing
Banner

Hledat

Anketa

Červen, Mezinárodní den dětí, Světový den hudby. Co pro vás hudba znamená, vnímáte ji od dětství?
 

Co se stane, když naše vnitřní dítě mrzne?

Mít nějaký životní plán. To je to, co starší generace očekává od svých potomků. Jasnou vizi, do detailů promyšlenou cestu, po které by šli. Potomkové však nic takového nemají. Ano, vědí, co nechtějí, ale není jim jasné, jak by vlastně se svým životem měli naložit. Důležité je ale pro ně pořádně se vůči rodičům vymezit. Tyto rozdíly v očekávání pak způsobují střet generací, ve kterém není ani vítězů, ani poražených. A někde v tom všem zmatku mrzne naše vnitřní dítě…


divadlodisk.cz

Literatura

Dánský thriller roku: Chlapec v kufru

chlapec v kufru uperexChlapec v kufru je dánský thriller od dvou autorek Lene Kaaberbalové a Agnete Friisové, který byl přeložený do 27 jazyků. Jeho úspěchu se člověk nemusí divit, příběh chytne a nepustí. 

Divadlo

Osmý ročník Pernštejnlove startuje předprodej a láká na Robina Ferra nebo Válku Roseových v podání Divadla Tramtarie

pernstejnlove-200Na pět červencových dnů od 25. do 29. července se Zámek Pardubice a jeho nádvoří, parkán i valy stanou dějištěm 8. ročníku divadelního festivalu pod širým nebem Pernštejnlove. I letos láká na řadu kvalitních divadelních představení, kte...

Film

Reportérka

repor 200Reportérka (2015)  je nová televizní minisérie České televize, která se od 1.února 2015 vysílala v České televizi na Čt1 vždy od 20 hodin. Tři díly daly nahlédnou do prostředí novinářské profese. Jednotlivé díly líčí pokaždé zajímavý příběh podle skute...