VALI hledá pravdu ve spiritualitě, přírodě a vydává nový singl "Roots" s hudebním videoklipem z jiné dimenze

VALI hledá pravdu ve spiritualitě, přírodě a vydává nový singl "Roots" s hudebním videoklipem z jiné dimenze

Tisk

AktuálněPOZNEJ VALI: MLADOU INDEPENDENT UMĚLKYNI PŮVODEM Z PRAHY, KTERÁ ZKOUŠÍ ŠTĚSTÍ V LONDÝNĚ.




VALI je 22letá zpěvačka, textařka a producentka. Pochází z České republiky, ale momentálně žije v Londýně a studuje hudební produkci a songwriting na BIMM University. Hudbu začala produkovat od 13ti let a od té doby stihla vydat pár písní z jejichž jedna byla hrána známou pražskou rádiovou stanicí "Evropa 2". Momentálně také dokončuje soundtrack pro připravovaný celovečerní film "Tajemství a smysl života" (v kinech v roce 2023). VALI hledá inspiraci v přírodě a čerpá ze svých spirituálních zážitků. Její cíl je ukázat světu, že je tu místo nepodmíněné lásky pro každého. Tvrdí, že lidé, zvířata i rostliny jsou si rovni, a tudíž si zaslouží respekt a lásku – a i proto je vegankou. Mimo jiné si ji někdo může pamatovat jako malou dceru jejího filmového otce Jarda Duška z filmu "Doblba!".

NOVÝ SINGL "ROOTS"

Její nový singl "Roots" je alternativní popovou/alt-hip hopovou písní, která byla napsána v roce 2021 v jejím malém londýnském apartmánu v době COVID-19 karantén. Lyrické témata této písně jsou o oprošťování se od materiálního světa, ve kterém žijeme, znovu propojením s naším vnitřním já a dostat se na místo, kde my všichni jsme jedno. Náš svět, který nikdy nespí, nás často nutí zapomínat naše identity, naše duše. "Roots" je píseň, která je autentická a experimentální, tyto charakteristiky se týkají i doprovodného videoklipu, který vás díky svým animacím opravdu pošle do jiné dimenze. Singl byl vydán 12. srpna 2022 a je teď k dispozici na všech streamovacích platformách. Oficiální hudební videoklip je přístupný na VALI YouTube kanále.

Více informací:

https://www.instagram.com/valerievachler/
https://open.spotify.com/artist/4XbxI796kw9puEsySkX0rn?si=dExM3gZ6RB2kl6nVXQJ6cA&;nd=1


 

Přihlášení



Kdo zabil Malého prince?

Autor policejních detektivek Michel Bussi se nechal inspirovat záhadnou smrtí Saint-Exupéryho a napsal napínavý příběh, který je hrou nejrůznějších náznaků a stop a zároveň je výjimečnou poctou Saint-Exupérymu a jeho malému hrdinovi.


JOTA

Dobrodružství mývala Gianlucy začínají na půdě malířské dílny mistra Leonarda da Vinciho

Fantasy plná napětí, záhad a humoru, odehrávající se v renesanční Itálii, se sice tváří jako četba pro děti a mládež, ale vůbec tomu tak nemusí být. Autor knihy Adam Folta totiž stvořil hrdinu – mývala Gianlucu, šibala, pohádkáře, dobrosrdečného naivku – který je sympatický jak svými kladnými vlastnostmi, tak svými nedokonalostmi.


65. pole
Banner

Hledat

Epocha nároků: Christopher Caldwell o soumraku demokracie

Epocha nároků s podtitulem Zákon o občanských právech a soumrak americké demokracie popisuje na příkladu Ameriky od šedesátých let do současnosti, jak se může dobře míněný zákon zvrhnout ve svůj protiklad. Dílo v překladu Aleše Valenty vychází v edici Agora, ve které nakladatelství Leda představuje nekonformní knihy zaměřené na politiku a společnost.


LEDA

Literatura

Vařila jsem pro Picassa - pohádka z jihu Francie

picasso200Snad se nenajde nikdo, kdo by neznal věhlasného mistra kubismu Pabla Picassa. Muž ověnčený slávou a velkou přízní žen. I přesto, že je příběh knihy Vařila jsem pro Picassa smyšlený, můžeme doopravdy vědět, zda k něčemu podobnému nedošlo?

Divadlo

Veroničin pokoj v divadle Reduta v Brně

Veronicin pokoj 200Jedna za scén Národního divadla v Brně, staroslavná Reduta kde byl divadelní sál přestavěn  v roce 1773 a čekal na nové otevření po rekonstrukci až v roce 2005, je malý prostorem, velký svými ambicemi..  Za deset let té nové existen...

Film

Čtvrtý ročník přehlídky 3Kino záhy započne

3dBěhem prvních pěti listopadových dnů (1.-5.11.2017) se v pražských kinech Atlas a Evald pořádá již počtvrté přehlídka 3Kino – spatříme na čtyřicet převážně nových až nejnovějších filmů, zpravidla u nás dosud neznámých, natočených v tuzemsku  i u našich nejbližších sousedů,  na Slovensk...