VALI hledá pravdu ve spiritualitě, přírodě a vydává nový singl "Roots" s hudebním videoklipem z jiné dimenze

VALI hledá pravdu ve spiritualitě, přírodě a vydává nový singl "Roots" s hudebním videoklipem z jiné dimenze

Tisk

AktuálněPOZNEJ VALI: MLADOU INDEPENDENT UMĚLKYNI PŮVODEM Z PRAHY, KTERÁ ZKOUŠÍ ŠTĚSTÍ V LONDÝNĚ.




VALI je 22letá zpěvačka, textařka a producentka. Pochází z České republiky, ale momentálně žije v Londýně a studuje hudební produkci a songwriting na BIMM University. Hudbu začala produkovat od 13ti let a od té doby stihla vydat pár písní z jejichž jedna byla hrána známou pražskou rádiovou stanicí "Evropa 2". Momentálně také dokončuje soundtrack pro připravovaný celovečerní film "Tajemství a smysl života" (v kinech v roce 2023). VALI hledá inspiraci v přírodě a čerpá ze svých spirituálních zážitků. Její cíl je ukázat světu, že je tu místo nepodmíněné lásky pro každého. Tvrdí, že lidé, zvířata i rostliny jsou si rovni, a tudíž si zaslouží respekt a lásku – a i proto je vegankou. Mimo jiné si ji někdo může pamatovat jako malou dceru jejího filmového otce Jarda Duška z filmu "Doblba!".

NOVÝ SINGL "ROOTS"

Její nový singl "Roots" je alternativní popovou/alt-hip hopovou písní, která byla napsána v roce 2021 v jejím malém londýnském apartmánu v době COVID-19 karantén. Lyrické témata této písně jsou o oprošťování se od materiálního světa, ve kterém žijeme, znovu propojením s naším vnitřním já a dostat se na místo, kde my všichni jsme jedno. Náš svět, který nikdy nespí, nás často nutí zapomínat naše identity, naše duše. "Roots" je píseň, která je autentická a experimentální, tyto charakteristiky se týkají i doprovodného videoklipu, který vás díky svým animacím opravdu pošle do jiné dimenze. Singl byl vydán 12. srpna 2022 a je teď k dispozici na všech streamovacích platformách. Oficiální hudební videoklip je přístupný na VALI YouTube kanále.

Více informací:

https://www.instagram.com/valerievachler/
https://open.spotify.com/artist/4XbxI796kw9puEsySkX0rn?si=dExM3gZ6RB2kl6nVXQJ6cA&;nd=1


 

Přihlášení



Občanská válka, draci a dvě dívky. Jak nás ovlivňuje původ naší rodiny?

Aurora a Eva. Dvě odlišné dívky. Aurora je sirota, o kterou se stará její babička. Eva má milující rodiče. Jejich cesty se protnou během války, která obě poznamená.

Knihy s úsměvem

Dagmar Pecková nežije z podstaty, neusíná na vavřínech a je kreativní, což dokládají i její alba

Mezzosopranistky Dagmar Peckové si vážím nejen pro její umění, ale je mi sympatická i tím, že je taková, jaká je. Přímá, bezprostřední a neskutečně agilní co se týče nejrůznějších uměleckých projektů – ať už je to hudební festival Zlatá Pecka nebo činoherní inscenace Mistrovská lekce, kde má hlavní roli. Jako jako jediná z pěvkyň své generace neustrnula, nežije z podstaty a neusíná na vavřínech. Jde o umělkyni hodně širokého záběru, o čemž svědčí i její tři „různobarevná“ alba…

www.dagmarpeckova.com

Banner

Hledat

Kdo jsem a co tady dělám?

Novinkou nakladatelství Portál je knížka supervizora, lektora a poradce obětí trestných činů Rostislava Honuse s názvem Kdo jsem a co tady dělám? Tato publikace vycházející z existenciální filozofie nabízí praktickou sebezkušenost pro každého, kdo by jen na okamžik zapochyboval o tom, že je právě tam, kde má být a že jeho život má svůj smysl.

Portál


Literatura

Vztahy, vzlety a pády

prvni chyba200V srpnu vydalo nakladatelství Cosmopolis román pro ženy První chyba od britské autorky Sandie Jonesové. Vztahový příběh s propracovanými psychologickými profily hlavních hrdinů je trochu přitažený za vlasy, zato se však dobře čte.

Divadlo

Mezi námi děvčaty

Mezi nami devcaty 200V dubnu tohoto roku se na prknech Komorní Fidlovačky uskutečnila již stá repríza autorského debutu irské dramatičky a zároveň také herečky Elaine Murphyové. Slavnostní kulatou reprízu Little Gem si nenechala ujít ani samotná...

Film

Vyšla kniha o Zdivočelé zemi

zdivocela zeme pilatSeriál Zdivočelá země (1996-2012), jehož čtvrtou řadu nyní vysílá Česká televize, pokrývá celé poválečné období, některé jeho postavy v průběhu děje zestárnou bezmála o půl století. Vypráví ...