Přímo z okupované Ukrajiny přiváží Stoned Jesus materiál z chystané desky, zazní na koncertě v Praze

Přímo z okupované Ukrajiny přiváží Stoned Jesus materiál z chystané desky, zazní na koncertě v Praze

Stoned Jesus200V pondělí 22. sprna představí Stoned Jesus v Praze novinky z připravovaného alba. Na pódiu před holešovickým Cross Clubem zazní také tento týden vydaný singl s názvem Con. Ukrajinské stoner metalové skupině předskočí domácí Acid Row.“V Praze zahrajeme několik nových songů, bude to vlastně jeden z prvních koncertů, kde zazní živě. Album vyjde ale až začátkem příštího roku. Con se od prvního singlu Porcelain velmi liší, ale posluchače vtáhne stejným způsobem,” říká Igor Sidorenko, frontman skupiny.

Stoned Jesus1

Ukrajinskému triu předskočí čeští Acid Row. Česká stoner-rocková formace začátkem tohoto roku vydala své druhé album Afterglow, se kterým vyrazila na jaře na turné po českých klubech i scénách v Německu a Rakousku.

Stoned Acid Row

Chystaná šestá studiová deska kyjevského tria vyjde nově u metalového vydavatelství Season Of Mist, s nímž Stoned Jesus uzavřeli smlouvu na jaře tohoto roku. Kapela se tak zařadila mezi vydavatelstvím zastupované skupiny z řad black a death metalu, ale i dánsko-německé neo-folkové Heilung nebo maďarské avantgarde metalové Thy Catafalque a mnoho dalších.

Akci pořádá kulturní iniciativa Cassiopeia Promotions. Vstupenky jsou k zakoupení na síti GoOut.

Zdroj foto: Daria Mangubi, Tereza Kopelentová

Více informací:

FB event - https://fb.me/e/2IotRm7Gn
GoOut předprodej - https://goout.net/cs/stoned-jesus+acid-row/szlylau/


 

PřihlášeníHana Zagorová dokázala oživovat písničky, byla v nich krása, oduševnělost a poetika

I kdyby nazpívala třeba jen třetinu toho, co ve své kariéře Hana Zagorová skutečně natočila, tak by byla pořád tou milovanou zpěvačkou. I když nevyzpívala tři oktávy, uměla chytit za srdce, zaujmout. Už od svých uměleckých začátků dokázala oživovat písničky. Textem, výrazem, atmosférou a pak ještě čímsi, co v sobě nemá každý zpěvák.

Bouřlivé ticho po pobřežní cestě

Po tisícikilometrové Jihozápadní pobřežní cestě se manželé Raynor a Moth snaží vrátit k normálnímu životu a zase žít mezi čtyřmi zdmi. Jenže to pro ně není vůbec jednoduché. Raynor bojuje se strachem z lidí i z budoucnosti a Moth vzdoruje postupující nemoci. Ale postačí neuvěřitelné gesto někoho, kdo si přečetl o jejich putování a ztrátě domova, a znovu se v nich probudí síla a odhodlání.
Kazda
Banner

Hledat

Odvážná rebelka, která jako jediná může zachránit království

Malá Mia je sirotek žijící ve středověkém městě, v němž zná každý kout. Je samostatná a velmi vynalézavá, a tak se jí a jejím třem lasičkám daří přežít na ulici, a to zejména díky krádežím jídla. Jednoho dne Mia prchá před strážemi a narychlo se převlékne do princeznovských šatů.
Kazda

Literatura

Mít v hlavě mozek génia není jen tak

mozek genia 200V nakladatelství Listen pod Euromedia Group vyšla kniha Jana Smutného s názvem Mozek génia. Pokud hledáte nějakou dostatečně švihlou jízdu, tak si ji nenechte ujít!

 

...

Divadlo

V Pointě vyšla knižně ztracená divadelní komedie Ženy a sluhové španělského dramatika Lope de Vegy

zeny-a-sluhove200V online nakladatelství Pointa vyšla knižně veršovaná nadčasová divadelní komedie Ženy a sluhové o milostném trojúhelníku z pera mistra slova světoznámého španělského autora Lope de Vegy.

...

Film

Rytmy + pohyb + světlo = futurismus

rytmy perexNakladatelství Arbor vitae nabídlo již několik mimořádných publikací, hodnotných jak textově, tak přetiskem mnohdy unikátního obrazového doprovodu. Týkají se jak jednotlivých osobností (Jan Švankmajer, Jiří Brdečka), tak uměleckých směrů, napříkl...