Tome Prince s Miss Petty singlem Free Ur Mind připomínají, že svět není černobílý

Tome Prince s Miss Petty singlem Free Ur Mind připomínají, že svět není černobílý

miss petty200Osvědčené producentské duo Tome Prince a Calvin Biasi má na kontě po EP freedom další track. Nese název Free ur mind. Role zpěváka se zde ujala česká draq queen Miss Petty.

 

 

Poselstvím písně je pobavit lidi a připomenout, že není nutné brát se vždy tak vážně. V neposlední řadě zdůrazňuje snahu o změnu ústavního zákona, která si klade za cíl, aby měly gay a lesbické páry stejná práva, jako manželské páry různého pohlaví. „Byl bych rád, aby poslanci nežili v zastaralých předsudcích o tom, jak má vypadat tradiční rodina a dovolila duhovým rodinám mít stejná práva jako ostatní,“ komentuje Tome.

Miss Petty je draq queen, hudební umělec a performer, který se záhy stal na české scéně výraznou osobností.„Miss Petty jsem oslovil sám od sebe, protože mě baví její písničky, persona a příběh, který za ní stojí. Gay kluk z vesnice, který mění pohled na draq scénu v České republice.“ Poprvé píseň Free ur mind společně představili na festivalu Colours of Ostrava v rámci DJ setu Toma Prince, opakování se dočkala na Prague Pride.

miss petty1

Tome Prince má v plánu v novém roce ukázat svou novou tvář a představit se také jako zpěvák. „Chci uzavřít dveře za elektronickou hudbou a vyzkoušet nový hudební styl s českými texty,“ doplňuje Tome.

Více informací:

https://www.instagram.com/tome.prince/
https://www.instagram.com/misspetty_p/
https://www.instagram.com/zhikomusic/
https://open.spotify.com/track/4vGbtH4duPStl9Qbk73YeM?si=02b9f67f93e24a2d&;nd=1


 

PřihlášeníHana Zagorová dokázala oživovat písničky, byla v nich krása, oduševnělost a poetika

I kdyby nazpívala třeba jen třetinu toho, co ve své kariéře Hana Zagorová skutečně natočila, tak by byla pořád tou milovanou zpěvačkou. I když nevyzpívala tři oktávy, uměla chytit za srdce, zaujmout. Už od svých uměleckých začátků dokázala oživovat písničky. Textem, výrazem, atmosférou a pak ještě čímsi, co v sobě nemá každý zpěvák.

Bouřlivé ticho po pobřežní cestě

Po tisícikilometrové Jihozápadní pobřežní cestě se manželé Raynor a Moth snaží vrátit k normálnímu životu a zase žít mezi čtyřmi zdmi. Jenže to pro ně není vůbec jednoduché. Raynor bojuje se strachem z lidí i z budoucnosti a Moth vzdoruje postupující nemoci. Ale postačí neuvěřitelné gesto někoho, kdo si přečetl o jejich putování a ztrátě domova, a znovu se v nich probudí síla a odhodlání.
Kazda
Banner

Hledat

Odvážná rebelka, která jako jediná může zachránit království

Malá Mia je sirotek žijící ve středověkém městě, v němž zná každý kout. Je samostatná a velmi vynalézavá, a tak se jí a jejím třem lasičkám daří přežít na ulici, a to zejména díky krádežím jídla. Jednoho dne Mia prchá před strážemi a narychlo se převlékne do princeznovských šatů.
Kazda

Literatura

Jeden rok s půvabným únoscem

365 dni anotace 200Dostala se mi do rukou kniha 365 dní, která je předlohou stejnojmenného filmu populárního na Netflixu. Pokud máte rádi erotické čtení, nesmíte si ji nechat ujít!

...

Divadlo

Je tanec vaše vášeň? Pak vás zveme na TANCESSE 2012

altV květnu 11.-13. května Brno opět ožije tancem a pohybem.  Již počtvrté se sem sjedou soubory z nejrůznějších končin republiky.  Zahraniční hostem festivalu bude soubor z Polska Akro Dance Theatre Torun. Festival pořádá

Film

Komedie Po čem muži touží 2 představuje titulní píseň

po cem muzi touzi 200Nová česká komedie Po čem muži touží 2 představuje ústřední píseň a videoklip. Film je volným pokračováním úspěšné komedie, která se stala divácky nejúspěšnějším českým snímkem roku 2018. Píseň Chci, abys věděla, kdo opravdu jsem ...