Klip I am Rosie

Klip I am Rosie

Email Tisk

iamrosie200Mladá a ambiciózně působící zpěvačka z Plzně, která si říká ,,I am Rosie”, se vám buďto zalíbí anebo ji označíte za vrchol nevkusu.

 

 

I am Rosie tvoří hudbu, kterou bychom mohli zařadit do kategorie electro-pop, jak sama zpěvačka uvedla v jednom z rozhovorů. Tenhle žánr se těší oblibě nejen u nás v Evropě, ale hlavně taky v USA, Japonsku nebo Jižní Koreji.

Zmínila bych anglickou zpěvačku Lily Allen a její album ,,It´s not me, It´s you”, která si na tomto albu pohrává s tímto žánrem a z Korejských kapel bych zmínila třeba chlapecký boyband ,,Super Junior”.

Vraťme se ale ke klipu ,,Young wild crazy ” od I am Rosie - její textově jednodušší skladba kontrastuje s jejím extravagantně-provokujícím klipem. Extravagancí mi trochu připomíná Lady Gaga, která mimochodem také měla ve svém klipu modela nalíčeného s tváří zombie.

Rosie v novém klipu dává přednost jemné melodii s elektro zvuky a co určitě nejde přehlédnout, jsou všudypřítomné třpytky, nejen na těle jedné ze slečen v klipu, ale i na samotné Rosie.

I am Rosie momentálně připravuje své první EP v pražském studiu Faust.

iamrosie

 

Odkaz na videa:

Lily Allen - It´s not me, It´s you:

https://www.youtube.com/watch?v=81x_Y9BGBCs

Korejský boyband Super Junior:

https://www.youtube.com/watch?v=gWIkiI_UmeE

Lady Gaga – Born this way:

https://www.youtube.com/watch?v=wV1FrqwZyKwNejnovější články:
Starší články:

 

Zobrazit další články autora >>>

Banner

Rozhovor

„Pomoc druhým mě naplňuje radostí. To co dělám, má opravdu smysl!“ Nemoc je řeč naší duše

hana 200Statenice – O alternativních metodách léčení toho zaznělo již mnoho. Jedni je zavrhují a jiní na ně nedají dopustit, protože jim pomohly vyřešit problém, který je dlouhodobě trápil. V malebné obci nedaleko hlavního města žije Ing. Hana Mesiereurová, ...

Hledat

Chaty s osobností

Příběhy Elišky, Vítka a Čenišky (33)


Literatura

Stratené kvety Alice Hartovej

Stratene kvety perexKdyž byla Alice Hartová malá, byla svědkem domácího násilí. Její otec mlátil nejen její mámu, vztek si vybíjel i na Alici. Protože dívenka chtěla, aby byl táta tak hodný a laskavý, jaký býval po svých záchvatech vzteku, roz...

Divadlo

Letní Letnná v Arše: KREPSKO — Edgar's Echo

letni letna 200Letná končí Na Poříčí! Divadlo Archa se stává další scénou oblíbeného festivalu Letní Letná.

...

Film

Česká filmová a televizní akademie bude nadále oceňovat filmaře soškou Českého lva

cesky lev perex21. ročník výročních cen České filmové a televizní akademie (ČFTA) se uskuteční pod známým názvem Český lev. ČFTA, která letos poprvé udílení výročních cen českým filmařům organizuje sama, může s potěšením oznámit, že po několikaměsíční...