S Ondřejem Sokolem o ženách
Banner

S Ondřejem Sokolem o ženách

ondrej sokolTOP STAR love Martiny Gavriely přináší další žhavé informace. S Ondřejem Sokolem si budeme povídat o ženách, s Lenkou Kořínkovou zavzpomínáme na Holky z porcelánu a sejdeme se s Dolly Buster.Ondřej Sokol a ženy:

Bavič roku, herec, režisér a improvizátor Ondřej Sokol je jako sympatický muž zajímavým terčem mnoha žen a právě o ženách si s ním budeme povídat!

ondrej sokol

Petr Janda – smrt domovníka:

Rocker Petr Janda měl zahradníka a domovníka, který se nedávno utopil v blízkosti jeho domu. My se po stopách této tragédie vydáme.

Lenka Holas Kořínková – Holky z porcelánu:


S herečkou Lenkou Kořínkovou zavzpomínáme na natáčení filmu Holky z porcelánu, kterým se dostala do povědomí diváků...

Dolly Buster:

Bývalá herečka filmů pro dospělé Dolly Buster na sebe strhne vždy velkou pozornost, když se objeví na své domácí půdě. Co se od natáčení Čápů s mákem změnilo? Jak jí to klape s jejím o několik let mladším partnerem?

dolly buster

Festivalové večírky v Karlových Varech:

V Karlových Varech je každý rok během festivalu smetánka nejen česká, ale i hollywoodská. Ukážeme vám večírek, který každý rok patří mezi ty nejhvězdnější.


 

Rozhovor

Seriál k měsíci čtenářů: Knihovny pro K21, Praha-Klánovice


brezen-mesic-ctenaru 200Regály plné knih, u počítače dáma či pán, který obřadně přebírá vracené knížky a zapisuje nově vypůjčené. Místnost specificky vonící – tak voní jenom tištěné publikace, stojící jako vojáci v řadách. V sále tichý šu...

Hledat

Chaty s osobností

Čtěte také...

Tip na rodinnou akci: Den Prahy 1 bude zdarma a se spoustou dárků

denPrahy perexV neděli 18. května si můžete s celou rodinou užít Den Prahy 1. Čekají vás zdarma pohádky Příběhy včelích medvídků v Divadle Rokoko, soutěž o předplatné do divadla, vstupenky, USB disk a další lákavé ceny, ...


Literatura

Linda Kohanov: S koněm mezi světy

S konem mezi svety 200Nejen nejkrásnější, ale také nejmoudřejší úhel pohledu na svět je ze hřbetu či z oka koně…Možná to, co se jen těžko chápe z různých knih, dobře a jasně pochopíte po boku právě tohoto obrovského zvířete. Jako by v něm byla ...

Divadlo

Divadelní Rock for People

Letošní, 18. ročník Rock for People byl beze sporu výjimečný po všech stránkách a jen tak někdo na něj nezapomene. Jedním z těch unikátů byla i rozsáhlá divadelní scéna s bohatým programem. Na některých festivalech se čas od času najde prostor ...

Film

Spomienka na slovenského dokumentaristu Vlada Kubenka

vlado kubenko perexV bratislavskom Kine Lumière sa uskutoční od 27.do 30. októbra prehliadka filmov venovaná, jednému zo zakladateľov slovenskej kinematografie, Vladovi Kubenkovi.

...