Cesty duše v číslech a znameních z pera regresní terapeutky

Cesty duše v číslech a znameních z pera regresní terapeutky

Ester Davidova3Regresní terapeutka Ester Davidová vydala svou další knihu. Tentokrát se zaměřila na význam čísel a dvanácti zvířetníkových znamení, které propojuje se zkušenostmi ze své regresní praxe. Pokud patříte k těm, kteří jsou tomuto poznání otevření, knížka vám může pomoci pochopit mnohé vaše osobní záležitosti.

Co všechno lze v knížce regresní terapeutky Ester Davidové najít? Ester se tentokrát věnuje dvanácti zvířetníkovým znamením a devíti životním číslům, která si můžete snadno spočítat. Kromě základní charakteristiky, zdravotních dispozic a zkušeností ze svého vlastního pozorování uvádí u každého znamení také konkrétní příběh vybraného klienta ze své praxe regresní terapeutky. Skládanka vám tak dokonale zapadne a vy dokážete skrze tyto příběhy a charakteristiku svého životního čísla a znamení lépe poznat sami sebe, pochopit své touhy, životní nezdary, strachy, úzkosti či ztroskotané vztahy. Kniha vám pomůže si uvědomit, co vlastně pro sebe potřebujete, a co můžete na svém životě změnit.

Ester pouze neškatulkuje a nenabízí charakteristiky typu kdo jaký je, ale podává praktické návody, jak se sebou pracovat. Doporučuje rodičům, jak mají přistupovat ke svým dětem narozeným v daném znamení.

Ester Davidova3

Ester je zvyklá naslouchat lidským příběhům, které mají často tragické kořeny. Zabývá se řešením traumat z dětství, rodičovstvím, partnerskými vztahy. Ve svých knihách se dělí se čtenáři nejen o anonymní pohnuté životní příběhy klientů ze své praxe, ale také o svůj vlastní příběh. Dokáže promlouvat ke svým čtenářům otevřeně, je svérázná a stejným způsobem také pojímá své knihy. Nečekejme dokonalý literární útvar, ale příběhy psané od srdce a s touhou pomáhat druhým. A právě tyto osobní příběhy od srdce se velmi dobře čtou.

Podmínkou čtení této knihy není to, abyste byli zájemci o ezoteriku, duchovno, regresní terapie, numerologii a astrologii, pro zajímavost si knihu jistě přečte rád každý. A možná i nevěřící Tomáš se v ní najde a porozumí svému znamení i symbolice čísel. Ester k Cestám duše v číslech a znameních také přidává své velice zajímavé články, které najdete na konci knihy - Děti devadesátých let. Jsou jejich duše obětí holocaustu?, Prokleté rody aneb jak se předávají rodové zátěže nebo také Minulé životy nebo genetická paměť? Ester se věnuje léčení duše. A vlastně všechno to, co dělá, o tom vypovídá. Třeba právě tato knížka pomůže i vám…

Ester Davidova4

O autorce:

Ester Davidová (*1977) už řadu let působí jako regresní terapeutka, pořádá své kurzy a semináře, a zároveň publikuje knihy a točí online programy. Ester Davidová si vydala trilogii Karmická sinusoida: Z deníku regresní terapeutky, Vesmírná sinusoida: Okno do mé duše a Vztahová sinusoida: Příběh pro Jasmínku. V roce 2017 ke trilogii přibyla knížka pro děti Kiliánovo tajemství. O rok později ještě vydala Deník pro každou ženu, JÁ ŽENA. Z její tvůrčí dílny také vzešly online programy Být sobě terapeutem, Léčení energie dělohy, Rituální znovuzrození, Léčení vnitřního muže, ženy a dítěte, Dítě v nás, a dále meditace - Meditace na každý den a Léčení se čtyřmi živly. Ester žije se svým přítelem a dcerou Jasmínkou.

Ukázka z knihy:

Bylo to před lety. Maminka mě poprosila o regresi pro svou dceru. Ročník devadesát šest. Krásná dívka, ale prázdná. Vyhořelá.
Tělo bez duše. Nic ji nebavilo. Sebepoškozovala se. Nerozuměla si se svými vrstevníky a oni nerozuměli jí. Přitom velice inteligentní a chytrá. Velice moudrá. Už jen ten pocit, že si konečně může s někým popovídat o svých pocitech a bolestech, byl pro ni osvobozující.
V regresi se dostala do života na severu. Ve Švédsku. Byla lékařka
Psycholožka. Napsala několik knih. Měla milujícího manžela a krásné, zdravé děti.
Avšak do jejich životů přišla temnota.
Byla profesně povolána do Německa a postavena nacistickými představiteli před fakt, že s nimi musí spolupracovat.

Název: Cesty duše v číslech a znameních
Autor: Ester Davidová
Žánr: populárně naučná
Vydáno: 2020
Stran: 247
Vydalo nakladatelství: Es-Ter-Ka
Hodnocení: 90 %

cesty duse

Foto: Archív Ester Davidové

https://esterdavidova.com/Související články:
Nejnovější články:
Starší články:

 

PřihlášeníImago, imagines I.-II.

Autoři zvolili jako východisko koncepce nové syntetické publikace věnované středověkému umění v českých zemích latinské slovo imago (označující nejen dvourozměrný obraz, kresbu apod., ale i výtvory trojrozměrné a případně i díla architektonická). academia.cz

Život byl pes

Tak to jsem já – pes Život. Rozhodně jsem se nenarodil jako domácí mazlíček. Díky různým okolnostem, které vám budu vyprávět, a také díky mému vzhledu a povaze, nikoho nenapadlo ho ze mě udělat. grada.cz

Rozhovor

PERCIVAL SCHUTTENBACH: „Nemusíme znít tvrdě jen proto, že to diktuje folk metal“

percival 200Na festivalu Made of Metal, který se o druhém srpnovém víkendu koná u Hodonína, se mimo jiné představí polští představitelé folk metalu Percival Schuttenbach. My jsme oslovili hlavu skupiny Mikolaje Rybackiho a položili mu několik otázek, z nichž...

Hledat

Chaty s osobností

Čtěte také...

Nepřehlédněte bibli pro milovníky chilli

chilli 200V nakladatelství Kniha Zlín vyšla kniha Chilli průvodce světem pálivého jídla. Jedná se o autorský projekt dvou cestovatelek a vášnivých fanynek chilli Dominiky a Majdy, který nabízí mnohem víc než jen zajímavé recepty.


Literatura

Zákony jsou černé a bílé. Životy žen mají tisíce odstínů šedi

zablesk zivota perexPro policejního vyjednavače Hugha McElroye to měl být den jako každý jiný. Ano, měl narozeniny, ale ty stejně nikdy neslavil… Plánoval se tedy věnovat jenom rutinní policejní práci, a pak si užít klidný večer. Jeho plány však ...

Divadlo

Věřte nebo ne, sbalit ženu je jednoduché

jak sbalit zenu200V rámci zlínského divadelního svátku – festivalu Setkání Stretnutie 2019 do Zlína zavítalo také Divadlo pod Palmovkou se svým manuálem Jak sbalit ženu 2.0.

...

Film

Filmové ceny TRILOBIT BEROUN 2016 poprvé v přímém přenosu a Janem Krausem v moderátorské roli

trilob200Hned několik novinek provází další ročník filmových cen TRILOBIT BEROUN 2016, které se tradičně udělují v městě Beroun, letos již po šestnácté. Scénou pro vyhlášení nejhodnotnějších českých audiovizuálních děl za uplynulý rok se vůbec poprvé stane ...