Provokatérka Ivanna Benešová možná natočila klip roku!
Banner

Provokatérka Ivanna Benešová možná natočila klip roku!

Email Tisk

benesova 200Během svých studií natočila dokument o pozadí českého porno průmyslu. Pak, před dvěma lety, napálila novináře i veřejnost falešným dokumentem Zneužívaný. Šokovala i focením aktů pro Playboy v centru Prahy. Za poslední rok se sice z bulvárních plátků malinko stáhla, ale o to více překvapuje svou tvorbou. A na poli českých klipových režisérů začíná být docela silnou hráčkou. Novinka Syria, kterou natočila k písni Sámera Issy, byla pro mnohé překvapením! Ivanna Benešová dokazuje, že umí.

 

Minulý týden Sámer Issa křtil v pražském klubu Maxim svůj nový videoklip. S organizací večera mu pomáhala autorka klipu, režisérka a producentka Ivanna Benešová. K překvapení mnoha hostů se však současný klip mladého umělce nedal dost dobře přirovnat k jeho dřívějším počinům. Na první pohled bylo jasné, že za tímto videem musí stát profesionální tým. Jedná se bezesporu o nejlepší Issův videoklip za celou jeho kariéru, a o jeden z nejvydařenějších klipů tohoto roku.

Natáčení probíhalo v Tunisu, v ghettu, na Sahaře, i na pobřeží u moře. K pomalé skladbě byl spot decentně pomalu postříhaný a obohacený také o jeden trikový záběr, v němž se tanečnice na pláži rozplynula do tisíců kousíčků. Vysoce zpomalené záběry také zahrály svou úlohu na výbornou, takže několik dojatých fanynek v klubu po zhlédnutí klipu dokonce uronilo slzu.

benesova 2

Nutno však podotknout, že autoři tento klip nerealizovali z pouhé snahy o zviditelnění samotného zpěváka. Cílem bylo poukázat na nelichotivou situaci v Sýrii. Tam v těchto dnech zuří občanská válka a situace je doslova tragická. A právě samotný fakt, že perfektně natočený videoklip Syria má i mezinárodní přesah a snaží se společnost upozornit na určitý aktuální problém, dělá z tohoto videa dílo, jež stojí za vidění.

benesova 1

Sámer Issa svým prvním seriózně pojatým videoklipem ukazuje, že zvážněl a zřejmě konečně dospěl. A režisérka Benešová znovu dokazuje, že videoklipy jsou její parketou.

Video můžete vidět zde:

Zdroj: Fotky s černým okrajem: Martin Trnka, fotka režisérky: produkce Sámer IssaSouvisející články:
Nejnovější články:
Starší články:

 

Komentáře   

 
0 #5 total prumer ani + ani -Kontra 2013-08-05 14:57
Takovej dost prumer teda, jak video tak pisen. Jeste k tomu to nema zadnej dej........ jestli tohle je videoklip roku tak ja jsem Karel 4. Kazdopadne jestli je na toto potreba reziser.... tak jsme klesli na uroven trotlu.
Citovat
 
 
0 #4 Celej issa je srackamarty 2013-07-30 20:58
Nechápu jak toho blbecka Issu furt nekdo muze podporovat. Jeho hudba stoji za hovno... a klip... kdyby ti jeho patolizalove dali radeji penize na charitu... Vlastne tady si hrajeme na charitu, ukazat cikanske deti nejak jinak :D
Citovat
 
 
0 #3 v poho klipaliss 2013-07-29 15:05
Podle me je ten klip naproste v poradku, povedeny a mezi ceskymi klipy opravdu jeden z nejlepsich co jse, videla :-) Samer je super zpevak a jsem rada ze ma konecne klip na urovni.
Fandim tem obema, jak slecne reziserce tak i Samerovi! :P
Citovat
 
 
+1 #2 RE: Řitní alpinismusMammon 2013-07-29 13:00
1. Zneužívaný není na české poměry vůbec špatný snímek
2. Tohle nemá nic společného s PR... když se podíváš na to, jak vypadají české hudební videoklipy, tak tenhle je opravdovou špičkou
3. S jejími zkušenostmi v pornu jsem samozřejmě obeznámen... není ale zdaleka sama, kdo na sebe takto v našich, slovenských a dalších vodách upozornil :-)
Citovat
 
 
+1 #1 Řitní alpinismusdodo 2013-07-29 09:03
Ale no tak... Ivanna Benešová dokumentem Zneužívaný chtěla napálit kdekoho, nepodařilo se jí to u nikoho. Chápu, že jí chcete udělat píárko, ale tohle je moc velký řitní alpinismus.
Jen tak mimochodem: netočila jen dokument o pornu, sama v pornu hrála. Ale to jí nevyčítám, šlo jí to jak profičce ;-)))
Citovat
 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Přihlášení

Anketa


Partneři

Hledat

Z archivu...

Nové komentáře


Literatura

Když se v jedné knize sejde mladý Stalin s Anne Frankovou

ostny200Jiří Padevět je v českém povědomí znám především jako autor průvodců po událostech druhé světové války na našem území - Krvavé finále či průvodce po operaci Antropoid. Tentokrát přichází s knihou plnou mini příběhů, které se mohly stát a které byly so...

Divadlo

Boj na život a na smrt znovu v NoD: One Step Before The Fall

Boj zivot smrt 200Od 26. 11. se zase budeme potkávat v ringu. Markéta Vacovská v roli boxera Muhammada Aliho a zpěvačka Lenka Dusilová mají energii, která bourá NoD. Příběh, který společně vypráví, představuje síl...

Film

Avatar nemůže své příznivce omrzet

altFilm Avatar (2009) se těšil obrovské popularitě a díky šmoulímu zbarvení mimozemšťanů si na něj dodnes každý vzpomene. Kvůli pěkným vizuálním efektům a nápadité anatomii různých mimozemských příšer se dá sledovat s úžasem. Napodruhé však může působ...