Madonnino nové album MDNA již ke stažení zdarma!

Madonnino nové album MDNA již ke stažení zdarma!

Email Tisk

MDNA MadonnaAnnonce nového alba nestárnoucí zpěvačky Madonny uvádí, že by mělo podle oficiální tiskové zprávy vyjít již toto pondělí 26.3.2012 u společnosti Universal Music. Co naplat, je hojně ke stažení už teď.

Nejenom, že si ho legálně můžete zakoupit již dnes na Itunes, kde bylo vystaveno před několika dny. Ale je také hojně k dostání na našich populárních sítích, kde seženete takřka cokoliv a zadarmo. Ať se na mě společnost Universal zlobí více či méně, ale hvězdu s velkým „M“ Madonnu vydat až skoro týden po vydání na Itunes, kdy už její booklet zdobí domovy dvou třetin jejích fanoušků, je ostudné. Zejména pak, když dnes vše funguje online. 

A jaké její nové album MDNA je?

Madonna se snažila šokovat od jakživa a téměř vždy se jí to dařilo velmi úspěšně. Tentokrát se její šok terapie zase až tak nepovedla. Její skladby už nezní nadčasově, ale stylově tak, jak jsme zvyklí u nových zpěvaček. Stylově míním, že se až tak moc neliší od ultramoderních počítačových riffů, které slyšíme dnes a denně na každém kroku. Taneční muzika je stále v kurzu a tak si její fanoušci, kteří dlouze čekali na její dvanáctý studiový počin, mohou poslechnout kromě pár balad elektronické muziky až, až.

Jde o první desku, kterou vydává pod hlavičkou labelu Universal Music, se kterým na začátku letošního roku uzavřela novou lukrativní smlouvu. 

Většinu skladeb z alba, které Madonna nahrávala v New Yorku a LA produkoval  William Orbit, který se podílel mj. i na albu Ray Of Light, o další producentská křesla se podělili Martin Solveig, Demolition Crew nebo např. Benny Benassi.

Pilotním singlem se stala píseň “Give Me All Your Luvin“, na kterém hostují zpěvačky Nicki Minaj a M.I.A. Píseň napsaly všechny tři dámy společně, sekundoval jim u toho francouzský producent Martin Solveig a Michael Tordjman. Videoklip, jehož živou verzi Madonna představila v pauze finále Superbowlu, je inspirován americkým fotbalem a roztleskávačkami.

Za druhý singl byla vybrána skladba „Girl Gone Wild“, jejíž videoklipová verze měla světlo světa spatřit už 21.3.

Album bude fyzicky ke koupi ve dvou verzích - jednoduché CD bude obsahovat 12 skladeb, verze s dvěma nosiči bude mít skladeb o 5 víc, tedy 17.

MDNA Madonna

Zdroj foto: Universal Music


 
Banner

PřihlášeníAnketa


Partneři

Hledat

Příběhy Elišky, Vítka a Čenišky (8)


Literatura

Louise L. Hay: Myšlenky moudrosti
MyslenkyŽivot v radosti je tím v moudrosti. Nebo je to naopak? S touhle slovní hříčkou si můžete hrát libovolně dlouho, stejně dlouho, jako si můžete probírat myšlenky těmito kartičkami od Louise L. Hay. Jsou roztomilé díky obrázkům Lucie Ernestové. A rozt...

Divadlo

Veroničin pokoj v divadle Reduta v Brně

Veronicin pokoj 200Jedna za scén Národního divadla v Brně, staroslavná Reduta kde byl divadelní sál přestavěn  v roce 1773 a čekal na nové otevření po rekonstrukci až v roce 2005, je malý prostorem, velký svými ambicemi..  Za deset let té nové existen...

Film

FINALISTÉ SOUTĚŽE JINÉ VIZE 2014

jine 200Soutěž Jiné vize si klade za cíl mapovat dění na poli tvorby pohyblivých obrazů filmu a videa v České republice. Soustředí se na hraniční formy na pomezí animace, experimentálního filmu a videoartu. Výběr každého ročníku je unikátní díky rozdílnosti ...