Madonnino nové album MDNA již ke stažení zdarma!

Madonnino nové album MDNA již ke stažení zdarma!

Email Tisk

MDNA MadonnaAnnonce nového alba nestárnoucí zpěvačky Madonny uvádí, že by mělo podle oficiální tiskové zprávy vyjít již toto pondělí 26.3.2012 u společnosti Universal Music. Co naplat, je hojně ke stažení už teď.

Nejenom, že si ho legálně můžete zakoupit již dnes na Itunes, kde bylo vystaveno před několika dny. Ale je také hojně k dostání na našich populárních sítích, kde seženete takřka cokoliv a zadarmo. Ať se na mě společnost Universal zlobí více či méně, ale hvězdu s velkým „M“ Madonnu vydat až skoro týden po vydání na Itunes, kdy už její booklet zdobí domovy dvou třetin jejích fanoušků, je ostudné. Zejména pak, když dnes vše funguje online. 

A jaké její nové album MDNA je?

Madonna se snažila šokovat od jakživa a téměř vždy se jí to dařilo velmi úspěšně. Tentokrát se její šok terapie zase až tak nepovedla. Její skladby už nezní nadčasově, ale stylově tak, jak jsme zvyklí u nových zpěvaček. Stylově míním, že se až tak moc neliší od ultramoderních počítačových riffů, které slyšíme dnes a denně na každém kroku. Taneční muzika je stále v kurzu a tak si její fanoušci, kteří dlouze čekali na její dvanáctý studiový počin, mohou poslechnout kromě pár balad elektronické muziky až, až.

Jde o první desku, kterou vydává pod hlavičkou labelu Universal Music, se kterým na začátku letošního roku uzavřela novou lukrativní smlouvu. 

Většinu skladeb z alba, které Madonna nahrávala v New Yorku a LA produkoval  William Orbit, který se podílel mj. i na albu Ray Of Light, o další producentská křesla se podělili Martin Solveig, Demolition Crew nebo např. Benny Benassi.

Pilotním singlem se stala píseň “Give Me All Your Luvin“, na kterém hostují zpěvačky Nicki Minaj a M.I.A. Píseň napsaly všechny tři dámy společně, sekundoval jim u toho francouzský producent Martin Solveig a Michael Tordjman. Videoklip, jehož živou verzi Madonna představila v pauze finále Superbowlu, je inspirován americkým fotbalem a roztleskávačkami.

Za druhý singl byla vybrána skladba „Girl Gone Wild“, jejíž videoklipová verze měla světlo světa spatřit už 21.3.

Album bude fyzicky ke koupi ve dvou verzích - jednoduché CD bude obsahovat 12 skladeb, verze s dvěma nosiči bude mít skladeb o 5 víc, tedy 17.

MDNA Madonna

Zdroj foto: Universal Music


 
Banner

Rozhovor

Ivana Chřibková: „Věděla jsem, že chci napsat příběh, který bude jak o jednom člověku, tak o celé generaci.“

chribkova 200Máme pro vás rozhovor se spisovatelkou Ivanou Chřibkovou, která vydala knihu s názvem Suchý hadr na dně mořském, která si ihned získala své příznivce. Nedávno spatřila světlo světa i audiokniha, tak jsme u této příležitosti paní Chřibkovou tro...

Hledat

Chaty s osobností

Příběhy Elišky, Vítka a Čenišky (29)


Literatura

Nepozornost, hyperaktivita a impulzivita: zápory i klady ADHD v dospělosti

adhd perexZamýšleli jste se někdy nad tím, proč se Váš kolega nebo nadřízený chová mírně chaoticky? Je impulzivní, nedokáže dokončit rozdělanou práci včas, chodí pozdě nebo Vás absolutně nevnímá?Je náladový, zbrklý, působí leckdy až nemotorně, ztřeštěně, poř...

Divadlo

Charleyova teta: viktoriánská retrokomedie na jevišti zlínského divadla

charley200V dobových kostýmech ušitých podle viktoriánské módy a ve scénických dekoracích inspirovaných bizarností tehdejší éry podle návrhů Zuzany Přidalové budou hrát zlínští herci oblíbenou Charleyovu tetu na prknech jeviště Velkého sálu Městského divad...

Film

Metoda doktora Téra a profesora Péra, psychiatrie podle E.A.Poea

Poe perexV těchto dnech přichází do kin filmová adaptace povídky „Metoda doktora Téra a profesora Péra“ od slavného hororového klasika Edgara Allana Poea. Film dostal název Podivný experiment a vedle výborného obsazení nabízí napínavý příběh i hrůzostrašnou at...