Madonnino nové album MDNA již ke stažení zdarma!

Madonnino nové album MDNA již ke stažení zdarma!

Email Tisk

MDNA MadonnaAnnonce nového alba nestárnoucí zpěvačky Madonny uvádí, že by mělo podle oficiální tiskové zprávy vyjít již toto pondělí 26.3.2012 u společnosti Universal Music. Co naplat, je hojně ke stažení už teď.

Nejenom, že si ho legálně můžete zakoupit již dnes na Itunes, kde bylo vystaveno před několika dny. Ale je také hojně k dostání na našich populárních sítích, kde seženete takřka cokoliv a zadarmo. Ať se na mě společnost Universal zlobí více či méně, ale hvězdu s velkým „M“ Madonnu vydat až skoro týden po vydání na Itunes, kdy už její booklet zdobí domovy dvou třetin jejích fanoušků, je ostudné. Zejména pak, když dnes vše funguje online. 

A jaké její nové album MDNA je?

Madonna se snažila šokovat od jakživa a téměř vždy se jí to dařilo velmi úspěšně. Tentokrát se její šok terapie zase až tak nepovedla. Její skladby už nezní nadčasově, ale stylově tak, jak jsme zvyklí u nových zpěvaček. Stylově míním, že se až tak moc neliší od ultramoderních počítačových riffů, které slyšíme dnes a denně na každém kroku. Taneční muzika je stále v kurzu a tak si její fanoušci, kteří dlouze čekali na její dvanáctý studiový počin, mohou poslechnout kromě pár balad elektronické muziky až, až.

Jde o první desku, kterou vydává pod hlavičkou labelu Universal Music, se kterým na začátku letošního roku uzavřela novou lukrativní smlouvu. 

Většinu skladeb z alba, které Madonna nahrávala v New Yorku a LA produkoval  William Orbit, který se podílel mj. i na albu Ray Of Light, o další producentská křesla se podělili Martin Solveig, Demolition Crew nebo např. Benny Benassi.

Pilotním singlem se stala píseň “Give Me All Your Luvin“, na kterém hostují zpěvačky Nicki Minaj a M.I.A. Píseň napsaly všechny tři dámy společně, sekundoval jim u toho francouzský producent Martin Solveig a Michael Tordjman. Videoklip, jehož živou verzi Madonna představila v pauze finále Superbowlu, je inspirován americkým fotbalem a roztleskávačkami.

Za druhý singl byla vybrána skladba „Girl Gone Wild“, jejíž videoklipová verze měla světlo světa spatřit už 21.3.

Album bude fyzicky ke koupi ve dvou verzích - jednoduché CD bude obsahovat 12 skladeb, verze s dvěma nosiči bude mít skladeb o 5 víc, tedy 17.

MDNA Madonna

Zdroj foto: Universal Music


 

Rozhovor

4. díl seriálu Březen, za kamna vlezem – nejlépe s knihou (tištenou, elektronickou, audio)

4 BMC perexBřezen býval měsícem knihy, starší ročníky si to dobře pamatují. Asi i v dřevních dobách býval touto dobou propad prodejů (i když se na ně asi tenkrát tolik nehrálo) a tak byl jarní měsíc vybrán jako vhodný ku čtení. Na nějaký čas nám, milovníkům...

Hledat

Chaty s osobností

Příběhy Elišky, Vítka a Čenišky (17)


Literatura

Pochopení pro slabosti druhých je tu v první řadě

kdomilujej perexjpgKdo miluje jinak je detektivní román Karin Fossumové norské spisovatelky, která hlavně díky místu svého bydliště se řadí k severským autorům. Ale její kniha není až tak „severská“ – tedy psána tak...

Divadlo

Vyhynutí včelstev – naše smrt

altFalešní proroci hlásali konec světa už sice bezpočtukrát, zatím to chválabohu nikdy nevyšlo, na druhé straně nemusí být takováto představa totálního zániku planety Země pouhopouhou utopií. Naplnit ji mohou, ač se to na první pohled může zdát nereálné, i

Film

20 let Projektu100

projekt pernyden perexProjekt 100 byl poprvé uveden do českých kin v roce 1995. Dnes již slaví 20-té výročí. Za jeho působení bylo do kiny uvedeno 179 filmů a vidělo je přes 800 tisíc diváků.