Yoga4Face – komplexní přístup pro stárnutí s nevadnoucí krásou

Yoga4Face – komplexní přístup pro stárnutí s nevadnoucí krásou

Tisk

oblicejova joga perexPatříte-li mezi lidi, kteří holdují zdravému životnímu stylu, rádi zkoušejí nové věci a snaží se žít co nejpřirozeněji a radostně, mohla by vás oslovit publikace obsahující rady a cvičení pro udržení svěží a krásné tváře – Obličejová jóga, kterou vydalo nakladatelství ALPRESS.

 


Dozvíte se v ní o jedinečné metodě obličejové jógy s názvem Yoga4Face, která vám umožní v pouhých několika krocích přirozeně redukovat stopy stárnutí s okamžitým i dlouhodobým účinkem.

Autorkou knihy je Renée Isermann, která se více než 20 let zabývá tématem propojení těla, duše a mysli. Jako někdejší profesionální sportovkyni ji vždy zajímaly vysoké výkony bez vedlejších účinků. Je učitelkou jógy a trenérkou pilates, životní poradkyní, průvodkyní meditacemi, mistryní a učitelkou reiki, ovládá rovněž léčení pránou. Je jednou z prvních certifikovaných trenérek metody obličejové jógy podle Fumiko Takatsu v Evropě.

Čtyři pilíře obličejové jógy podle Renée Isermann

Metodu Yoga4Face tvoří tyto čtyři hlavní oblasti:
1. Trénink obličejových svalů
2. Nové vnitřní nastavení
3. Využití esenciálních olejů
4. Cílené dýchání

V úvodu knihy nejprve autorka stručně představuje svou životní cestu a její milníky, pak metodu Yoga4Face, do níž vložila teoretické i praktické vědomosti nasbírané za posledních 30 let. Následně předkládá tipy, co dělat a naopak nedělat pro krásu, a teprve potom přistupuje k samotnému cvičení. Jednotlivé cviky jsou doplněny názornými fotografiemi a užitečnými radami, jak pracovat s dechem a psychikou.

Třešničkou na dortu je komplexní přístup

Velkým přínosem knihy je, že se nevěnuje obličejové józe jako pouhému cvičení, ale pracuje s metodou ve smyslu neoddělitelného sepětí či propojení těla, mysli a duše. Nechybí ani základní pravidla správně sestavené cvičební jednotky - zahřátí, protažení a uvolnění. Dalším bonusem jsou například recepty na výrobu vlastních směsí z esenciálních olejů, tipy na zkrášlení pleti a kapitoly věnované blahodárným účinkům vody a soli. Díky komplexnímu přístupu poskytuje tato publikace čtenáři reálnou šanci pro dlouhodobé zachování nevadnoucí krásy a svěžesti.

oblicejova joga

Obličejová jóga - Rady a cvičení, jak si udržet svěží a krásnou tvář
Autor: Renée Isermann
Překlad: Věra Kloudová
Nakladatelství: ALPRESS
Rok vydání: 2023
Počet stran:152

Hodnocení: 100 %

www.alpress.cz/oblicejova-joga-rady-a-cviceni-jak-si-udrzet-svezi-a-krasnou-tvar/


 

PřihlášeníŘeka pod hladinou – hra na samotné výspě teritoria život

Na knižním trhu se nedávno objevil titul, který by si zasloužil multižánrové zařazení. Řeka pod hladinou s podtitulem Vědomím proti času totiž není pouhým dobrodružstvím, ale románem s mnohem širším, filosoficko-psychologicko-vědeckofantastickým přesahem. Vypráví o muži, jehož v červnu roku 2018 objevili indiánští lovci na břehu řeky Tatshenshini v oblasti Yukon a přivezli jej s vážným poraněním do Nemocnice sv. Pavla ve Vancouveru. Neznámý v bezvědomí je později identifikován jako vodácký průvodce z Čech.

Bílá vlčice

Na první pohled mě Bílá vlčice zaujala svou nádherně ilustrovanou obálkou, která láká k samotnému prozkoumání obsahu knihy. Pojďme se tedy společně ponořit do dobrodružství maličké Pětky a jejího věrného druha havrana Raaka, který ji doprovází na její místy i strastiplné životní pouti. Budete zažívat nezměrná dobrodružství v hlubokých lesích, podél řek i na rozsáhlých pláních v samotném srdci hor, kdy se radostné chvíle, budou střídat s těmi smutnějšími, avšak rozhodně vás nenechají vydechnout.

Banner

Hledat

Videorecenze knih

Rozhovor

Moji nejbližší jsou pro mě na každé premiéře velmi důležití, říká herečka Veronika Bajerová

veronika200V poslední době se s ní setkává především publikum Městského divadla Mladá Boleslav, jehož je Veronika Bajerová členkou. Její herecký talent obsáhne psychologicky propracované temperamentní a rázné ženské typy i postavy komediálního či muzikálového...

Tvrdý jak voda - varování před totalitou "kulturních revolucí"

Tvrdý jak voda je tvrdá politická satira, román, kde se mísí humor a emoce. Univerzální lidské drama o povaze moci, nebezpečí pýchy a síly touhy, jež se valí navzdory všemu a všem, jen směr nikdo z nás nezná. Román Tvrdý jak voda se odehrává v místech, kde se autor narodil, na Oradelské vrchovině uprostřed Číny. Je jaro roku 1968, zuří kulturní revoluce a hlavní hrdina, Kao Radboj odchází z armády, aby "přenesl plamen nového myšlení na rodnou hroudu".

Čtěte také...

Kniha od odborníků: Léčebné konopí v současné medicínské praxi

lecebne konopi v soucasne medicinske praxi 200V červnu vyšla pod hlavičkou nakladatelství Grada kniha Léčebné konopí v současné medicínské praxi hned několika expertních autorů pro zdravotníky.


Literatura

Mýty 11: Válka a střepy

Myty11 perexV dubnu nám nakladatelství Crew v tandemu s Netopejrem přineslo už jedenáctý díl pohádkové komiksové série Mýty. Název Válka a střepy dává dostatečně najevo, co vše nás čeká a nemine. Ale v podání osvědčeného dua Willingham a Buckingham se nám ...

Divadlo

Etiketa je životní styl

dobre mravy 200Už v předminulé sezóně, v červnu roku 2016 mělo premiéru představení Dobré mravy, které se inspirovalo a vycházelo z nikoho jiného z etikety Ladislava Špačka, guru českého společenského chování. Co toto ztřeštěné představení přineslo?

Film

Americký sniper: Nejúspěšnější film kariéry Clinta Eastwooda vychází na DVD

sniper 200Dožít se více než osmdesáti let je samo o sobě umění. Představte si ale, že byste v té době byli ještě aktivní a místo sezení doma a krmení ptáčků na lavičce byste pracovali a zdolávali nové výzvy. Přesně to dělá žijící hollywoodská legenda Clint Ea...