Cesty duše v číslech a znameních z pera regresní terapeutky

Cesty duše v číslech a znameních z pera regresní terapeutky

Ester Davidova3Regresní terapeutka Ester Davidová vydala svou další knihu. Tentokrát se zaměřila na význam čísel a dvanácti zvířetníkových znamení, které propojuje se zkušenostmi ze své regresní praxe. Pokud patříte k těm, kteří jsou tomuto poznání otevření, knížka vám může pomoci pochopit mnohé vaše osobní záležitosti.

Co všechno lze v knížce regresní terapeutky Ester Davidové najít? Ester se tentokrát věnuje dvanácti zvířetníkovým znamením a devíti životním číslům, která si můžete snadno spočítat. Kromě základní charakteristiky, zdravotních dispozic a zkušeností ze svého vlastního pozorování uvádí u každého znamení také konkrétní příběh vybraného klienta ze své praxe regresní terapeutky. Skládanka vám tak dokonale zapadne a vy dokážete skrze tyto příběhy a charakteristiku svého životního čísla a znamení lépe poznat sami sebe, pochopit své touhy, životní nezdary, strachy, úzkosti či ztroskotané vztahy. Kniha vám pomůže si uvědomit, co vlastně pro sebe potřebujete, a co můžete na svém životě změnit.

Ester pouze neškatulkuje a nenabízí charakteristiky typu kdo jaký je, ale podává praktické návody, jak se sebou pracovat. Doporučuje rodičům, jak mají přistupovat ke svým dětem narozeným v daném znamení.

Ester Davidova3

Ester je zvyklá naslouchat lidským příběhům, které mají často tragické kořeny. Zabývá se řešením traumat z dětství, rodičovstvím, partnerskými vztahy. Ve svých knihách se dělí se čtenáři nejen o anonymní pohnuté životní příběhy klientů ze své praxe, ale také o svůj vlastní příběh. Dokáže promlouvat ke svým čtenářům otevřeně, je svérázná a stejným způsobem také pojímá své knihy. Nečekejme dokonalý literární útvar, ale příběhy psané od srdce a s touhou pomáhat druhým. A právě tyto osobní příběhy od srdce se velmi dobře čtou.

Podmínkou čtení této knihy není to, abyste byli zájemci o ezoteriku, duchovno, regresní terapie, numerologii a astrologii, pro zajímavost si knihu jistě přečte rád každý. A možná i nevěřící Tomáš se v ní najde a porozumí svému znamení i symbolice čísel. Ester k Cestám duše v číslech a znameních také přidává své velice zajímavé články, které najdete na konci knihy - Děti devadesátých let. Jsou jejich duše obětí holocaustu?, Prokleté rody aneb jak se předávají rodové zátěže nebo také Minulé životy nebo genetická paměť? Ester se věnuje léčení duše. A vlastně všechno to, co dělá, o tom vypovídá. Třeba právě tato knížka pomůže i vám…

Ester Davidova4

O autorce:

Ester Davidová (*1977) už řadu let působí jako regresní terapeutka, pořádá své kurzy a semináře, a zároveň publikuje knihy a točí online programy. Ester Davidová si vydala trilogii Karmická sinusoida: Z deníku regresní terapeutky, Vesmírná sinusoida: Okno do mé duše a Vztahová sinusoida: Příběh pro Jasmínku. V roce 2017 ke trilogii přibyla knížka pro děti Kiliánovo tajemství. O rok později ještě vydala Deník pro každou ženu, JÁ ŽENA. Z její tvůrčí dílny také vzešly online programy Být sobě terapeutem, Léčení energie dělohy, Rituální znovuzrození, Léčení vnitřního muže, ženy a dítěte, Dítě v nás, a dále meditace - Meditace na každý den a Léčení se čtyřmi živly. Ester žije se svým přítelem a dcerou Jasmínkou.

Ukázka z knihy:

Bylo to před lety. Maminka mě poprosila o regresi pro svou dceru. Ročník devadesát šest. Krásná dívka, ale prázdná. Vyhořelá.
Tělo bez duše. Nic ji nebavilo. Sebepoškozovala se. Nerozuměla si se svými vrstevníky a oni nerozuměli jí. Přitom velice inteligentní a chytrá. Velice moudrá. Už jen ten pocit, že si konečně může s někým popovídat o svých pocitech a bolestech, byl pro ni osvobozující.
V regresi se dostala do života na severu. Ve Švédsku. Byla lékařka
Psycholožka. Napsala několik knih. Měla milujícího manžela a krásné, zdravé děti.
Avšak do jejich životů přišla temnota.
Byla profesně povolána do Německa a postavena nacistickými představiteli před fakt, že s nimi musí spolupracovat.

Název: Cesty duše v číslech a znameních
Autor: Ester Davidová
Žánr: populárně naučná
Vydáno: 2020
Stran: 247
Vydalo nakladatelství: Es-Ter-Ka
Hodnocení: 90 %

cesty duse

Foto: Archív Ester Davidové

https://esterdavidova.com/


 

PřihlášeníSoutěže

Veverčák Píťa se vrátil

Veverčák Píťa se společně s hajným Petrem objevili v knize Víš, kde jsou děti stromů? a nyní se vrací v titulu Kde si Píťa chladí tlapky? Nakladatelství Kazda

Ženy, které milují příliš a doufají, že se jejich partner změní

Doufáte, že se váš partner, který vám ubližuje, změní? Ne, nezmění! Kniha z nakladatelství Portál psychoterapeutky Robin Norwood je o citové závislosti ve vztazích a pomáhá ženám najít cestu k sobě a odejít z nevyhovujícího vztahu. Je plná skutečných příběhů žen, které milovaly příliš… Nakladatelství Portál

Rozhovor

Arnošt Goldflam: „Jsem veselý totální defétista, pesimista a katastrofista.“

Arnošt Goldflam je takový český renesanční člověk - píše knihy, scénáře, hraje v divadle i ve filmech, učí, a tak dále. V blízké době bychom ho měli vidět například v pokračování legendárního snímku Dědictví, o kterém si můžete...

Hledat

Videorecenze knih

Michael Krásný vydává druhé album 20:20

Michael Krásný, kontrabasista, baskytarista, zpěvák a dlouholetý doprovodný hráč trumpetisty Laca Decziho, vydává druhé sólové album s výmluvným názvem 20:20. michaelkrasnymusic.com

Čtěte také...

Ničeho se nebojte a uvařte si doma dobroty z Japonské kuchyně

japonska kuchyne 200V nakladatelství Essence vyšla kuchařka vítěze soutěže Masterchef Tima Andersona zaměřená na Japonskou kuchyni. Má podtitul snadno a rychle a je skvělá!

 

...

Literatura

PS: Pozor na depresi! Silný příběh o smrti partnera a trnité cestě jeho ženy zpět do života

ps miiluji te200Považuji se za emočně stabilního člověka, ale na straně 34 jsem si uvědomila, že je to už potřetí, co při této knize roním slzy.

...

Divadlo

Divadlo Ungelt se chystá na léto. Jeho Letní scénu ovládne Touha jménem Einodis

ungelt200Ačkoliv to za okny dlouho vypadalo, jako kdyby jaro, a natožpak léto, nemělo vůbec přijít, v divadle Ungelt jsou lidé optimističtí a již s předstihem plánovali program letošní Letní scény. Co se chystá? Pojďme se podívat.

...

Film

MILENCI Z OPAČNÝCH STRAN VÁLKY

spojenci200Robert Zemeckis má na svém kontě mnohem zdařilejší tituly (upozorním aspoň na Forresta Gumpa), nežli jsou nyní uvádění SPOJENCI. Snadno postřehneme, že v dramatické konstrukci povrchní, klišovitý příběh, sepsaný scenáristou Stevenem Knightem, nedo...