Magické kočky 2024: Nástěnný kalendář s energií na celý rok

Magické kočky 2024: Nástěnný kalendář s energií na celý rok

Tisk

magicke kocky perexOcení jej nejen milovníci koček, ale také příznivci Cira Marchettiho, tarotových karet, snění, meditace a praktických okének, které takový kalendář samozřejmě nabízí. Stránky působí tajemně, skutečně magicky, a přináší kus elegance, možnosti se zasnít a stanout každý měsíc před zvláštní krásou koček.

 

Nezávislé a jako protkané moudrostí

V reálu je takhle moc často neuvidíme, ale kresby zachytily úžasnou magii a jednoduchost kočičího vyzařování. To, co kolem nich vnímali staří Egypťané.

Asi k malůvkám v pyramidách bych nejvýstižněji přirovnala tyto krásné obrazy, ze kterých čiší ta majestátnost, důstojnost a především moudrost, která je lidskou duší snad až nedosažitelná.

Ostatně, kolikrát jste přemýšleli nad tím, nakolik jsou kočky jiné, moudřejší než my?

Co o nich vlastně víme?

Že jinak vidí. Jinak vnímají.

V kalendáři nám přinesou krásné podívání. A praktická část kalendáře je také skvělá, jako vždy.

- okénka vhodná pro denní zápisky, úkoly, nálepky

- přehled o měsíci před i po aktuálním vám poskytnou okénka s přehledem dnů

IMG 0031 - kopie

Magické kočky jsou tajemné…

… a skoro bych řekla, že jejich poselství se bude odhalovat každý měsíc. Při prvotním prolistování kalendáře není úplně zřejmé, co který měsíc bude dokonalé a na co si dávat pozor. Ale jak víme už z předchozích ročníků tohoto magického kalendáře, obrázky budou vyprávět své příběhy postupně - tak, jak půjde čas.

Můžeme se nad nimi zasnít.

Všímat si detailů… a že jich je!

Vytáhnout si k nim kartu… 

A procházet se rokem 2024 s tím, že každý den může být krásný a nový a... právě takový, jaký potřebujeme. 

magicke kocky

Magické kočky, kalendář 2024

Vydalo nakladatelství Synergie Publishing SE.

Autor: Ciro Marchetti

Rok vydání: 2023

Hodnocení: 99 %

www.synergiepublishing.com/cs/shop/kalendare/000569_magicke-kocky-kalendar-2024.php 


 

PřihlášeníAneta Žabková: Největší radost mi uděláte kusem klacku z lesa

Vystudovala FAMU (katedra animované tvorby), vytvořila čtyři animované filmy, které získaly řadu ocenění, je úspěšnou ilustrátorkou mnoha dětských knih a přispívá do několika časopisů jako jsou Puntík či Tečka, spolupracovala i s Mateřídouškou a Sluníčkem. Řeč je o Anetě Žabkové.

Po Vodníkovi přichází neméně skvělá Dceřina kletba

Česká spisovatelka Tereza Bartošová zaujala tuzemskou čtenářskou obec předchozím titulem Vodník. Jednalo se o případ, který smrdí bahnem. Nyní přichází Dceřina kletba lákající na obálce na to, že si starý zločin žádá nové oběti.

Banner

Hledat

Videorecenze knih

Rozhovor

Operní režisérka: „Odvážné kroky nás posouvají kupředu“

klasterky rozhovor 200S odvahou sobě vlastní se do přípravy novodobé premiéry opery J. A. Bendy Vesnický trh pustila zkušená operní režisérka Magdalena Švecová. Dílo spatří světlo světa poprvé na zahájení festivalu Klášterní hudební slavnosti 30. k...

Výborné herecké kreace a silné téma nabízí nový český film Sucho

Sucho to je tísnivé vesnické drama. Na jedné straně velkostatkář a na straně druhé chudý "kolchozník", který nutí rodinu k soběstačnému životu, ale také klíčící láska revoltujících mladých lidí. Zatímco ona je dcerou chudého farmáře, on synem vlivného agrárníka, který sice dává práci půlce dědiny, nicméně půdu, vodu a krajinu devastuje chemií. To je obrazově vytříbený a emočně nabitý film režiséra Bohdana Slámy, který je i autorem scénáře.

Z archivu...

Čtěte také...

Nevidomá sochařka Marianna Machalová-Janošíková naslouchá, dotýká se, čeká a pak modeluje křehkou krásu

200vytPřed dvěma lety, v srpnu 2011, jsem se byla podívat v Galerii Jídelna Vlastivědného muzea a galerie v České Lípě na výstavu s příhodným názvem - Pohlazení. Autorkou skulptur byla nevidomá umělkyně Marianna Machalová-Janošíková, jejíž dílo je skutečně hodno...


Literatura

Kruh – francouzská krimi s příchutí severu

kruh200Vedle mnoha severských či amerických autorů zaujal v letošním roce českou literární komunitu i jeden francouzský tvůrce kriminálek. Jeho jméno je Bernard Minier a nedávno mu vyšla novinka Kruh.

...

Divadlo

Ženy na pokraji nervového zhroucení: Nový muzikál v divadle JAMU, na scéně v Orlí ulici, v Brně

zeny na pokraji 200Divadelní fakulta Janáčkovy akademie v Brně má vlastní muzikálovou scénu, kterou jim může kdekdo závidět. Na představení si mohou studenti vyzkoušet před publikem své dovednosti, pedagogové úspěšnost svého vedení, no je to prostě t...

Film

Portrét dívky v plamenech: Utajená vášeň z 18. století

divkavplamenechV kinech právě nyní můžete zhlédnout francouzské romantické drama o lásce dvou dívek na mořském pobřeží v roce 1760. Film je o touze po svobodě, ale i o umění přijmout svůj osud. Dějem od začátku prostupuje báj...