Republiková přehlídka ČASPV pohybových skladeb pod záštitou hejtmana Olomouckého kraje

Republiková přehlídka ČASPV pohybových skladeb pod záštitou hejtmana Olomouckého kraje

Tisk

RPPS perexV sobotu 25. května 2024 se ve sportovní hale Gymnázia Čajkovského v Olomouci uskuteční Republiková přehlídka ČASPV pohybových skladeb OPEN, kterou pořádá Komise hudebně pohybových forem Metodické rady České asociace Sport pro všechny pod záštitou hejtmana Olomouckého kraje, Ing. Josefa Suchánka. Tato akce je určena nejen členům ČASPV, ale také široké veřejnosti.

 

Přehlídka bude slavnostně zahájena nástupem všech účastníků ve 12:00. Následovat bude pestrý program. Ukončení očekáváme zhruba v 15 hodin, opět se slavnostním nástupem všech skupin.

RPPS plakát

Pestrá paleta nápadů a atraktivní podívaná v Čajkaréně

V rámci přehlídky se představí celkem 31 různých skladeb, které nabídnou pestrou škálu pohybových a tanečních prezentací. Mezi nimi budou například "Peter Pan," "Malé divošky," "Daddy Cool," "PINOCCHIO," "Vikingové," "GANGSTER LADIES," "Aerobic Show," "Afrika," "Red Sunset," či "CHEER GIRLS." Tato vystoupení kombinují pohyb s hudbou a představí kreativitu a dovednosti účastníků napříč všemi věkovými kategoriemi.

Přihlášeno je kolem 385 vystupujících všech věkových kategorií. Jejich dovednosti mohou být velkou motivací a mají potenciál nejen oslovit široké spektrum zájemců, ale také propagovat prospěšnost pohybu pro zdraví a celkovou pohodu.

logo-olomouckeho-kraje

Srdečně zveme všechny příznivce pohybu a zdravého životního stylu, aby se k nám připojili a užili si den plný inspirace, radosti a společné aktivity.

caspv logo cervene tmave

Komise HPF Metodické rady VV ČASPV
https://www.caspv.cz/cz/kalendar-akci/2200-republikova-prehlidka-caspv-pohybovych-skladeb-open.html


 

PřihlášeníRomán Všechny naše životy je skvělé čtení na léto. Je snazší žít životy druhých, než ten vlastní

Jako závan letního vánku, který nese chvíle pohody, přátelské atmosféry a příslibu blížících se prázdnin. Takový je román „Všechny naše životy“ od francouzské spisovatelky Sophie Astrabie. Pohladí vás po duši a zahřeje u srdce. Nemusíte nad ním hlouběji přemýšlet, stačí se jen nechat unášet jeho jemným kouzlem. Co si více přát, když si potřebujete prostě jen odpočinout a uvítáte společnost nenáročné a milé knihy.

Setkání s C. G. Jungem poskytlo nakladatelství Portál. Schůzka je to parádní!

Pokud patříte mezi příznivce C. G. Junga, nová knížka z nakladatelství Portál bude pro vás opravdovou lahůdkou, která vám rozzáří oči. Publikace přináší výběr z Jungovy tvorby i pozůstalosti, ale i vzpomínky jeho blízkých či dalších osob, které se s ním setkaly a spolupracovaly. Knížka je velmi pestrá a zajímavá, můžete se k ní opakovaně vracet. Já jsem neskutečně nadšená, protože patřím mezi velkou obdivovatelku Junga a takovou knihu jsem si nemohla nechat ujít.

Banner

Hledat

Videorecenze knih

Rozhovor

Romantikem jsem byl a zůstávám jím, říká divadelní a televizní herec Josef Vrána

josef vrana200I když má za sebou téměř čtyřicet let u divadla, je Josef Vrána rovněž vyhledávaným filmovým a televizním hercem, jehož určitě znáte. Jednou z divadelních novinek je komedie britského dramatika Davida Lodge Bez zábran, kde hraje slavného au...

Výchova štěněte – ideální příručka nejen pro nováčky!

Nakladatelství Kazda vydalo v únoru úžasnou praktickou příručku Výchovu štěněte od trenérky psů Kathariny Schlegl-Koflerové. Pokud si plánujete pořídit malé chlupaté štěstí nebo vás zajímají aktuální trendy ve výchově štěňátek, tato kniha je pro vás nutnost!

Čtěte také...

Čtěme dětem – stojí to za to!

ccd perexDo redakce nám přišel tento krásný dopis od pana ředitele Miloše Richtera z Knihovny Vincence Priessnitze v Jeseníku:  Vážení přátelé,  rád bych se podělil o poznatek, jak někteří lidé vnímají knihovny a čtení dětí a dětem. Můj známý a přítel Roman ž...


Literatura

Jedinečný výlet do Norska v excelentním debutu D. B. Millera

Norsko v noci 200Nakladatelství Kniha Zlín již dlouhá léta představuje ve své ediční řadě Fleet jedinečné romány, jejichž autoři patří mezi stálice světové literatury. Do této edice se nyní zařazuje i americký romanopisec Derek B. Miller se svým výjim...

Divadlo

Dracula znovu ožil

dracula perexNepodléhejme šalebnému vábení nadpřirozených sil, mezi které reklama a propagace zajisté patří. Nechal jsem se zviklat sugestivní nabídkou, že divadelní představení Dracula Reloaded, čas od času divadlem Aqualung pořádané v Ž...

Film

Křtiny aneb exkurze do polského podsvětí
ImageDrsný, avšak velmi lidský příběh současného varšavského podsvětí, kde vládne zákon ulice a nejsilnějšího gangu. I takto jednoduše by se film režiséra Marcina Wrony dal popsat, pokud bychom měli k dispozici jen několik slov. A...