V karlínském butiku lze nalézt i umělecké vyžití

V karlínském butiku lze nalézt i umělecké vyžití

mARTina 2perexJiž v těchto dnech je třeba myslet na zimní měsíce a Vánoce. Proto dámy přijaly pozvání do butiku mARTina, aby si nejenom vyzkoušely, zakoupily či objednaly módní zboží, ale také prohlédly nové rozsáhle prostory, kde butik sídlí, a zároveň získaly informace o dalších zajímavých aktivitách, které majitelka Martina Kaňková připravuje.

 

Butik je zajímavý tím, že nabízí výhradně módu, módní doplňky českých a slovenských firem a módních návrhářů. Najdete zde outfity pro dámy, pány všech věkových kategorií i velikostí. Letos doplněné o dětské oblečení.

Kursy šití, kreslení i arteterapie
Každý podnikatel se v současné nelehké době zamýšlí, jak dále, co zlepšit, jaké nové služby nabízet. Martina Kaňková se vydala toutéž cestou. Vznikly návrhářská dílna, kurzy šití, kreslení, arteterapie a Vzdělávací centrum pro děti a dospělé (kupříkladu Klub pro rodiny předškoláků, různé odpolední kroužky, workshopy, přednášky a besedy).

mARTina 2

Výroba adventních věnců a svícnů
Veliký zájem byl již v minulých letech nejenom ze strany jedinců, ale i firem, o to naučit se vyrábět adventní věnce a svícny – letos se tato akce také uskuteční. Je nutné zdůraznit, že všechny akce se vždy konají a budou konat za dodržení všech nutných opatřeních spojených s nemocí covid-19.

mARTina

Pohlazení po duši
V krásném prostředí, u Karlínského náměstí v Praze, vždy najdete nejenom vkusné oblečení, ale i zajímavé akce, které udělají radost vám i vašim dětem. A v této době pohladí i na duši.

Foto: archiv butiku mARTina

https://www.facebook.com/ButikMartinaKankova/ 

https://butikmartina-cz.webnode.cz/o-nas/ 


 

PřihlášeníSoutěže

Zvířata nejsou bez citu

Nakladatelství Portál vydalo velmi zajímavou knihu. Zve nás do obrovského světa zvířecích smyslů. A je mi až hanba, jak člověk s těmito smyslově bohatými zvířaty zachází a je dojemné, když je někdo miluje a plně respektuje jejich potřeby.
Portál

Nevyhazujte dřevo a vyrobte si z něj jednoduše nějaký nábytek

Jednoduše ze dřeva s podtitulem Nábytek a předměty z nasbíraného dřeva je název knihy, která vyšla v nakladatelství Grada už v roce 2016 a loni se dočkala dotisku. Nadšení Antje Rittermannové je rozhodně nakažlivé!
Grada

Videorecenze knih

Rozhovor

Petr Kolář: „Na fotečku v plavkách si fanoušci budou muset ještě počkat“

kolar brnokoncert perexZpěvák Petr Kolář nemá čas na zahálení - svou poslední desku s názvem Čas nás naučí nahrával v Los Angeles, nyní pro své fanoušky chystá nové album a aktuálně má před sebou několik koncert...

Hledat

Když se v písních stmívá

Album Martina Hejnáka Chmýří, které vlastním nákladem vydal v roce 2021, obsahuje 14 (relativně) nových či zrevitalizovaných skladeb. Jednotlivé songy nejsou příliš dlouhé, takže i přes jejich celkový počet výsledná stopáž jen o fous přesahuje 30 minut.

Z archivu...

Čtěte také...

Umělá inteligence pomůže nevidomým nakupovat. Dovede rozpoznat peníze i zboží

nevidomi perex
Zkuste si představit, že nevidíte a potřebujete si nakoupit základní potraviny. Jak rozpoznáte, co se nachází v regálech nebo jakou hodnotu bankovek vám vracejí? Tyto a další výzvy, se kterými se v každodenním životě setkávají lidé...


Literatura

Monology vaginy: „lascivní“ název s hořkým obsahem

monology vaginy perex

„Člověk má strach to vyslovit. ‚Vagina.‘ Ze začátku máte pocit, jako byste se museli probourat neviditelnou stěnou. ‚Vagina.‘ Cítíte se provinile a bídně, jako by se vás za to c...

Divadlo

Na jeviště Městského divadla s ladnou grácií šelmy vtrhl Tracyho tygr

200divV sobotu 9. listopadu 2013 se v komorním prostředí Studia Z ve zlínském Městském divadle uskutečnila již čtvrtá premiéra této divadelní sezóny. Dlouho dopředu vyprodaný sál se zatajeným dechem sledoval peripetie Thomase Tracyho a jeho tygra. Tato dvojka...

Film

Zvony nad Tbilisi zvoní umíráček

Zvony 200Dokumentární film Pavla Kolaji Zvony nad Tbilisi (2012) přibližuje stav kinematografie v současné Gruzii - a vyznívá jako nostalgické ohlédnutí na časy, kdy sice s obtížemi, ale přece jen vznikaly výsostně umělecké f...