Soutěž o VeršoVánky Viléma Kmuníčka

Soutěž o VeršoVánky Viléma Kmuníčka

Tisk

Versovanky200V návaznosti na výsledky soutěže 3 x 1000 jsme se rozhodli vypsat soutěž novou, a to o tři výtisky básnické sbírky Viléma Kmuníčka „VeršoVánky“, která obsahuje celé knihy básní „Minuta ticha za mé básně, které se nedožily této chvíle“, „Zavřu oči a projdu zdí“, „Abys věděla, proč uprostřed noci šmátrám po tužce“ a „Veršovichry? Veršovánky“.

 

Podmínky soutěže:

Zmíněné výtisky chystáme pro ty soutěžící (z nichž každý dostane po jednom exempláři), co první naleznou jedinou pihu na tváři sbírky „VeršoVánky“, totiž politicky nekorektní báseň, jež je obsažena také v elektronické knize „Zavřu oči a projdu zdí“, dostupné na internetu (https://vilem-kmunicek.cz/zavruoci.pdf).

versovanky

Své odpovědi pište na adresu Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript .

Držíme palce!


 

Hledat

Partneři

Fotbal je magie, je to souboj umění, techniky a síly se soupeřem, který chce taky vyhrát

Na svém kontě má 130 fotbalových zápasů v nejvyšší československé soutěži, během nichž vystřelil 11 gólů. Kromě toho je dvakrát mistr Kostariky a jednou mistr střední Ameriky, z doby kdy působil v kostarickém klubu LD Alajuelense. Řadu let byl fotbalovým expertem a komentátorem fotbalových zápasů v České televizi. Spolu s manželkou, dcerou a synem pořádají každoročně pravidelně rodinný příměstský tábor pro děti Multi Art Camp, o který je obrovský zájem. Věnuje se také grafice a malování obrazů. Řeč je o Pavlu Karochovi.


Literatura

Jiří Anderle – Láska za lásku

laskazalasku perexBohumil Hrabal řekl:
Vzpomínka je druhá přítomnost.
A někdo jiný řekl:

Divadlo

Tajem staré lišky Báry Hrzánové: Báječný životopis svérázné herečky

hrzanova 200Životopisné knihy jsou mojí vášní. Ne, že bych je vyhledávala, ale když se mi dostanou do ruky, nepohrdnu a patřičně si je vychutnávám: pokaždé totiž mají jinou chuť. Záleží na osobnosti, o které je tu psáno. Jinak si čtu o Nigelle Lawson, jinak o Frediem Mercurym.

...

Film

Den zrady aneb Politika je svinstvo

den zrady filmGeorge Clooney si za několik desetiletí, během nichž v Hollywoodu působí, již neotřesitelně získal pravý status hvězdy té nejvyšší svítivosti. Kromě vytouženého Oscara začal před deseti lety naplňovat své režijní amb...