Získejte zdarma roční balení potravinového doplňku s vysoce kvalitní Omega3

Získejte zdarma roční balení potravinového doplňku s vysoce kvalitní Omega3

omegamarine perexV nejčistších vodách norských fjordů žijí lososi, z jejichž masa vyrábí olej největší světový výrobce lososího oleje, společnost NaturaMed, jejíž pobočka sídlí také v Česku. Společnost je známá zejména svým produktem OmegaMarine Forte+. Nyní máte jedinečnou šanci získat roční balení tohoto produktu v hodnotě 2 388 Kč zcela zdarma.

 

Posiluje srdce, mozek, oči, imunitu

OmegaMarine Forte+ jsou vysoce koncentrované omega-3 v malých kapslích, které se snadno polykají a nezanechávají v ústech žádnou pachuť. Klíčová pro kvalitu oleje je především jeho čerstvost, proto dochází k extrakci oleje během několika málo hodin po ulovení. Jedině tak lze garantovat, že každá kapsle OmegaMarine Forte+ obsahuje právě takové množství omega-3, které je uvedeno na obalu. Pozitivní účinek esenciálních mastných kyselin omega-3 na lidské zdraví je jasně zdokumentován. Pouze dvě malé kapsle pokryjí denní potřebu EPA a DHA omega-3. 

naturamed fjordy

Soutěžní otázka: 

O jaký vitamín je obohacen OmegaMarine Forte+?

Odpověď zašlete na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript , do předmětu mailu napište Forte+ a nezapomeňte připojit celé jméno a adresu. Duplicitní a neúplné maily budou ze soutěže vyřazeny.

Uzávěrka soutěže bude 31. 8. 2022. 

Z došlých odpovědí, které budou splňovat všechny uvedené podmínky, vylosujeme jednoho výherce, kterému zašleme roční balení doplňku stravy OmegaMarine Forte+ v hodnotě 2 388 Kč.

Výsledky se jménem výherce zveřejníme po ukončení soutěže v souhrnném článku v této rubrice a informaci o výhře zašleme mailem.

omegamarine

naturamedSpolečnost NaturaMed Pharma AS založil v Norsku v roce 1991 Knut-Erik Karlsen, který zákazníkům nabídl vybrané výživové doplňky a výrobky s obsahem prvotřídních omega-3. V roce 2001 vznikla společnost NaturaMed Pharma AB také ve Švédsku a o rok později vstoupila na finský trh. Od roku 2005 působí také v Dánsku. Severskou divizi NaturaMed Pharma získala v roce 2007 švédská společnost Bringwell AB, která je kótovaná na burze First North ve Stockholmu. V České republice začala působit společnost NaturaMed Pharmaceuticals v roce 2006. Jejím sídlem se staly České Budějovice. O necelé tři roky později začala dodávat produkty také zákazníkům na Slovensku. V roce 2009 vstoupila na polský trh.

www.naturamed.cz 


 


Partneři

Hledat

Odvážná rebelka, která jako jediná může zachránit království

Malá Mia je sirotek žijící ve středověkém městě, v němž zná každý kout. Je samostatná a velmi vynalézavá, a tak se jí a jejím třem lasičkám daří přežít na ulici, a to zejména díky krádežím jídla. Jednoho dne Mia prchá před strážemi a narychlo se převlékne do princeznovských šatů.
Kazda

Literatura

Bosá dívka plná lidských osudů

bos divkaBosá dívka je název švédského rodinného thrilleru Kateřiny Janouchové, spisovatelky a novinářky českého původu, která žije ve Švédsku. Ústřední postavou knihy je porodní asistentka Cecilie Lundová, která oslavila čtyřicáté narozeniny a bilancuje…

Divadlo

Prokleté a dokonalé Úplné zatmění

uplne zatmeni 200Na zlínském jevišti se v sobotu 24. října 2015 představili herci z Městského divadla Mladá Boleslav v proklatém dramatu Úplné zatmění o Paulu Verlainovi a Arthuru Rimbaudovi. Představení režíroval Pavel Khek, ve Zlíně známý díky ins...

Film

Mission: Impossible – Fallout vtrhne do pražského kina IMAX o týden dříve!

Mission1 perexOd počátku srpna opět ovládne zdejší kina tajný agent Ethan Hunt, kterého již tradičně ztvárnil oblíbený herec Tom Cruise. Nové, v pořadí již šesté pokračovaní špionážní série MISSION: IMPOSSIBLE nese podtitul FALLOUT a diváci se ho doko...