Patříte k milovníkům plánování? Vyzkoušejte diář od značky MŮJ.

Patříte k milovníkům plánování? Vyzkoušejte diář od značky MŮJ.

Tisk

mujdiar2024 PEREXMohlo by se zdát, že papírové diáře mají dobu své velké slávy už dávno za sebou, ale není tomu tak. Milujete papír, ruční psaní poznámek a dekorování? Pokud ano, bude papírový diář vašim věrným společníkem i v následujícím roce.

 

 

mujdiar5

K základním požadavkům na diář bezpochyby patří praktičnost a přehlednost. No a když se k tomu přidají další účelné vychytávky, stane se z plánování zábavné dobrodružství. Takovýto diář nabízí česká značka MŮJ.DIÁŘ. V rozměru A5 je k dispozici hned v několika barevných provedeních.

mujdiar6

Jak diář vypadá uvnitř?

Celý týden je rozložený na jedné dvoustránce. Na levé straně najdete místo na zapsání poznámek a úkolů, na pravé pak jednotlivé dny, ke kterým si můžete zapsat povinnosti připadající na konkrétní datum. Samozřejmostí je uvedení svátků, měsíční fáze i časů západu a východu slunce.

mujdiar2

Na začátku každého měsíce se nachází prostor pro ohlédnutí se za uplynulým měsícem a stručné zhodnocení, co se vám během něj povedlo a na co se těšíte. Následuje krátká úvaha, diářová a osobní výzva a praktický měsíční přehled.

mujdiar1

Diář uzavírá shrnutí roku, takže si zde můžete zaznamenat všechny vaše úspěchy i úvahy nad uplynulým časem (co jste se naučili, jak jste se změnili, nejlepší a nejhorší chvíli roku, plány pro rok příští i vzkaz sobě samému, ke kterému se můžete kdykoliv vrátit).

mujdiar4

Po něm následuje ještě 32 volných tečkovaných stránek určených pro vaše zápisky. Aby se vám diář neotevíral, je opatřený elastickým páskem.

mujdiar3

Co na diáři oceníte?

- stylový design
- kvalitní recyklovaný papír
- dostatek místa na poznámky
- přehledné členění
- seznam cílů
- nástěnku vizí
- dvě všité textilní záložky
- sadu samolepek ladících s diářem
- kapsu
- letáček s radami, jak diář využít na maximum

mujdiar2024-modry

Více o diáři i o značce se dozvíte na stránce https://mujdiar.com.


 

PřihlášeníŘeka pod hladinou – hra na samotné výspě teritoria život

Na knižním trhu se nedávno objevil titul, který by si zasloužil multižánrové zařazení. Řeka pod hladinou s podtitulem Vědomím proti času totiž není pouhým dobrodružstvím, ale románem s mnohem širším, filosoficko-psychologicko-vědeckofantastickým přesahem. Vypráví o muži, jehož v červnu roku 2018 objevili indiánští lovci na břehu řeky Tatshenshini v oblasti Yukon a přivezli jej s vážným poraněním do Nemocnice sv. Pavla ve Vancouveru. Neznámý v bezvědomí je později identifikován jako vodácký průvodce z Čech.

Bílá vlčice

Na první pohled mě Bílá vlčice zaujala svou nádherně ilustrovanou obálkou, která láká k samotnému prozkoumání obsahu knihy. Pojďme se tedy společně ponořit do dobrodružství maličké Pětky a jejího věrného druha havrana Raaka, který ji doprovází na její místy i strastiplné životní pouti. Budete zažívat nezměrná dobrodružství v hlubokých lesích, podél řek i na rozsáhlých pláních v samotném srdci hor, kdy se radostné chvíle, budou střídat s těmi smutnějšími, avšak rozhodně vás nenechají vydechnout.

Tapír

  • Tapír 6/2023
    Poslední číslo Tapíra pro rok 2023 je venku! V tomto vydání se můžete těšit na vtipy zaměřené na téma Na...
  • Tapír 5/2023
    Páté číslo Tapíra je od 6. 9. 2023 v prodeji! Tentokrát se můžete těšit na indiánský speciál plný kresleného i...
  • Tapír 4/2023
    Léto je tady v plné síle a s ním i prázdninové číslo časopisu Tapír. Na dovolenou to pravé čtení pro...
Banner

Hledat

Videorecenze knih

Rozhovor

M. Nasir KHAN z Bali: Šperky z kokosu, perleti i plodů keřů

sperky200Šperky pro něj znamenají celoživotní zálibu, možnost realizovat se, dává do nich pozitivní energii. Ve svém obchodě na ostrově Bali nabízí M. Nasir Khan stovky originálních šperků, včetně extravagantních mohutných náhrdelníků. Všechny navrhuje a vyráb...

Fanouškovství i historie nejúspěšnějšího českého klubu

Úspěšný český autor Ota Kars přichází s dalším dílem, které se tentokrát věnuje jeho vášni pro fotbal. Fotbalová škvára je další knihou vydanou ke 130. výročí od založení letenského klubu. Popisuje jeho historii tak trochu jiným způsobem.

Čtěte také...

Po stopě Karla Maye aneb Vinnetou a Old Shatterhand opět žijí!

karl may vystava vinnetouNárodní muzeum ve spolupráci s Památníkem národního písemnictví připravilo pro milovníky mayovek a indiánek výstavu Po stopě Karla Maye. Rok 2012 totiž zahrnuje t...

Z archivu...


Literatura

Včelička aneb odlišný svět dvou žen a jedno vzácné přátelství

vcelicka chris cleave„Británie je hrdá na svou dlouhou tradici poskytování bezpečného útočiště lidem prchajícím (sic!) před pronásledováním a konflikty“ (z příručky Život ve Spojeném království: cesta k občanství - Ministerstvo vnitra ...

Divadlo

JAMU udělí čestný doktorát nejhranějšímu norskému dramatikovi Jonu Fossemu

fosse 200Čestný doktorát Janáčkovy akademie múzických umění obdrží přední světový dramatik Jon Fosse. Mimořádný akt se uskuteční 15. května v Divadle na Orlí. Slavnostní zasedání Umělecké rady JAMU začne v 11 hodin a proslulý norský spisovatel, básník, prozai...

Film

Velkolepá Bitevní loď připlouvá do našich kin

altAč to za okny mnohdy nevypadá, léto se kvapem blíží a s tím pomalinku začíná každoroční filmová sezóna plná nenáročných a zábavných kousků, u nichž by se měl divák hlavně pobavit a zapomenout na všednodenní starosti. První letošní vlaštovkou je Bitevní...