Vykládací karty Moudrost duše

Vykládací karty Moudrost duše

Tisk

Moudrost duše top krabičkaDostaly se mi do rukou milé vykládací karty, které mě oslovily už na první pohled. Jejich autorkou je Veronika Kovářová a rozhodně to nejsou její první a jediné vykládací karty. Na svých stránkách intuitivnivedeni.cz prezentuje další balíčky karet, které vytvořila. Pokud je vám blízké vykládání karet, určitě karty od Veroniky oceníte, mají totiž svoje nezaměnitelné kouzlo. Jak se mi pracuje s jejími kartami Moudrost duše, se dozvíte dále v textu.

Karty zaujmou svou jemností a něžností, líbí se mi také jejich květinami zdobená rubová strana. Balíček obsahuje celkem 46 karet a malou výkladovou knížečku, která podrobněji vysvětluje jejich význam i nabízí možnosti výkladu. Kdo je zvyklý pracovat s kartami a vykládat je, si snadno karty přizpůsobí svým způsobům, naváže s nimi vztah a bude je používat podle sebe, kdo ale drží v rukou vykládací karty poprvé, nebo není zvyklý s obrázky intuitivně pracovat, tomu bude knížečka cenným pomocníkem.

Moudrost duše Karta 1

Obrázky i s doprovodným textem na kartách ale samy k tazateli promlouvají a už když si vytáhne jednu kartu s otázkou jaký bude jeho dnešní den, dokážou krásně odpovědět a samozřejmě umí také odpovídat na další konkrétní otázky. Pokud je nebudete používat příliš často, především dokáží přiblížit přesně to, co prožíváte a co stojí za pozornost. Jsou skvělým průvodcem a rádcem, upozorňují na důležitá niterná témata i na to, co právě člověk nemá vyřešené. Stojíte-li na rozcestí života a přemýšlíte kudy se dále vydat, také v tomto případě umí pravdivě odpovědět a zrcadlí vaše myšlenky a stav vaší duše. Jejich název Moudrost duše mi krásně koresponduje s jejich moudrostí a záměrem, k jakému byly vytvořeny.

Moudrost duše Karta 7

Výklad karet krásně sedí a přesně odpovídá tomu, co řešíte a co si máte uvědomit. Karty přirozeným způsobem pomáhají v lidech probouzet vyšší intuici a uvědomovat si všudypřítomné synchronicity. Já jsem s kartami velice spokojená a i když jsou ještě nové a neohmatané, už jsem je začlenila do svých pravidelných výkladů. Právě teď jsem si je vyložila na svou situaci a sedí to, jak se říká, jako zadnice na hrnec. Myslím si, že autorka zvolila opravdu trefná životní témata a krásně nacítila slova, kterými doprovodila obrázky. 

Moudrost duše Karta 15

Název: Moudrost duše: Intuitivní vedení
Autor: Veronika Kovářová
Počet karet: 46
Rozměr karet: 89x127 mm
Rok vydání: 2021
Nakladatel: Life Coaching

https://www.intuitivnivedeni.cz/p/moudrost-duse-46-karet-vykladaci-kniha/

Moudrost duše top krabička


 

PřihlášeníŘeka pod hladinou – hra na samotné výspě teritoria život

Na knižním trhu se nedávno objevil titul, který by si zasloužil multižánrové zařazení. Řeka pod hladinou s podtitulem Vědomím proti času totiž není pouhým dobrodružstvím, ale románem s mnohem širším, filosoficko-psychologicko-vědeckofantastickým přesahem. Vypráví o muži, jehož v červnu roku 2018 objevili indiánští lovci na břehu řeky Tatshenshini v oblasti Yukon a přivezli jej s vážným poraněním do Nemocnice sv. Pavla ve Vancouveru. Neznámý v bezvědomí je později identifikován jako vodácký průvodce z Čech.

Bílá vlčice

Na první pohled mě Bílá vlčice zaujala svou nádherně ilustrovanou obálkou, která láká k samotnému prozkoumání obsahu knihy. Pojďme se tedy společně ponořit do dobrodružství maličké Pětky a jejího věrného druha havrana Raaka, který ji doprovází na její místy i strastiplné životní pouti. Budete zažívat nezměrná dobrodružství v hlubokých lesích, podél řek i na rozsáhlých pláních v samotném srdci hor, kdy se radostné chvíle, budou střídat s těmi smutnějšími, avšak rozhodně vás nenechají vydechnout.

Tapír

  • Tapír 6/2023
    Poslední číslo Tapíra pro rok 2023 je venku! V tomto vydání se můžete těšit na vtipy zaměřené na téma Na...
  • Tapír 5/2023
    Páté číslo Tapíra je od 6. 9. 2023 v prodeji! Tentokrát se můžete těšit na indiánský speciál plný kresleného i...
  • Tapír 4/2023
    Léto je tady v plné síle a s ním i prázdninové číslo časopisu Tapír. Na dovolenou to pravé čtení pro...
Banner

Hledat

Videorecenze knih

Rozhovor

Alžběta Bartošová – Mladá talentovaná Slovenka, která si užívá Prahu.

bart200Herečka Alžběta Bartošová nyní hraje v divadle Kalich v představení Horečka sobotní noci a nově od září v Atlantidě.

...

Fanouškovství i historie nejúspěšnějšího českého klubu

Úspěšný český autor Ota Kars přichází s dalším dílem, které se tentokrát věnuje jeho vášni pro fotbal. Fotbalová škvára je další knihou vydanou ke 130. výročí od založení letenského klubu. Popisuje jeho historii tak trochu jiným způsobem.

Čtěte také...

Staňte se spoluvydavatelem knihy Můj africký příběh

muj africky pribeh 200Chcete si přečíst skutečný strhující příběh o cestě za snem, který napsala autorka románů z afrického prostředí Hana Hindráková? Tak neváhejte, vyberte si jednu z mnoha lákavých odměn a pomozte tak spatřit světlo světa knize ...


Literatura

Smrtící bílá – jak zjistit pravdu, když vám každý lže?

smrtici Cormoran Strike má jednoho dne ve své detektivní kanceláři velmi zajímavou návštěvu – mladíka jménem Billy, který k němu přišel, aby mu oznámil, že viděl, jak před léty přímo předním zabili dítě. Ačkoliv působí zmateným dojmem, má tiky a je zanedbaný, přest...

Divadlo

Nový počin souboru Kašpar: Baterka Miki

baterka miki 200Divadlo v Celetné má na kontě další premiéru. V úterý 19. února divadelní soubor Kašpar odehrál poprvé v České republice monodrama Baterka Miki. Hra z pera současné francouzské spisovatelky je neotřele pojaté vyprávění. Není ovšem na...

Film

V prosinci vstoupí do kin dokumentární film o kapele Už jsme doma

SvetloPRozsviť světlo, ať je vidět je název nového celovečerního dokumentárního filmu, který je dvojportrétem lídra alternativní a dnes již legendární kapely Už jsme doma Miroslava Waneka a jejího dvorního výtvarníka, malíře Martina Velíška. Jen těžko bychom v Čechách našli dvojic...