Zkušenosti koučky jsou pro zpěvačku velký zdroj inspirace říká Valerie MOOD, nová tvář české hudební scény

Zkušenosti koučky jsou pro zpěvačku velký zdroj inspirace říká Valerie MOOD, nová tvář české hudební scény

Tisk

valerie mood 200Anglicky zpívající česká zpěvačka s osobitým hlasovým projevem, Valerie MOOD, v posledních týdnech zaznamenává úspěchy na celosvětových streamovacích službách. Její singly Rain a Fly, které jsou prvními ochutnávkami z chystaného debutového alba, se těší zájmu nejen u nás, ale například i v zemích latinské Ameriky.

 

Spolu s vydáním zmíněných singlů cílí v těchto dnech úspěšná koučka, která se zpěvu věnuje od dětství, na své aktuální i budoucí příznivce na crowdfundingové platformě HitHit, kde se snaží o podporu, která by jí výrazně pomohla v rozjezdu vlastní pěvecké kariéry.

“Na HitHit jsem vstoupila s cílem požádat fanoušky muziky, aby mi pomohli tento můj srdeční projekt dotáhnout a vypustit ho do světa! Nahrávání věnuji poslední tři roky svého života. Má představa byla, že album spatří světlo světa mnohem dříve, ale člověk míní, život mění. Přijdou věci a události, které vás vykolejí, zastaví a nezbývá, než se z nich zotavit a znova se nadechnout. Teď jsem připravená projekt vydání mého prvního alba dotáhnout a beru ho jako odrazový můstek pro svoji hudební dráhu.”

Peníze vybrané prostřednictvím platformy HitHit by Valerie MOOD ráda investovala do vydání alba, podporu distribuce či natočení dalších videoklipů.

“Kampaň na HitHit jsem odstartovala před dvěma týdny a jsem překvapena a potěšena, s jakou odezvou se projekt setkal. Chtěla bych všem, kdo již přispěli, moc poděkovat. Pro ty, kteří se ještě nerozhodli a s podoporou váhají, jsem zveřejnila k singlu Fly i videoklip, který je ke zhlédnutí na mém YouTube kanále,” doplňuje zpěvačka Valerie MOOD.

valerie mood

Valerie Mood (vlastním jménem Valérie Tošerová) pochází ze slezského města Kravaře, v současné době žije v Praze. Pochází z muzikantské rodiny, k hudbě ji od dětství vedl její otec. Vystudovala ekonomii, ale profesně ji to zaválo k hudbě a ke koučinku. Příležitostně se věnuje herectví.

Prosadit se nejen na českém hudební scéně pomáhá Valerii MOOD etablovaný hudební producent se zkušenostmi ze zahraničí, Karel Mařík.

„S Kájou Maříkem jsme složili deset skladeb, každá z nich reflektuje osobitý životní příběh nebo životní etapu. Texty jsem si napsala sama, autorem hudby jsme my oba. Inspiraci jsem čerpala ze života mého i lidí v mém okolí, profese koučky je taky velkou studnicí zajímavých postřehů. Album je tak o vztazích, splínech, naší vlastní sabotáži, kterou si komplikujeme život, ale i o hledání cest, jak z ní ven. ” popisuje se Valerie MOOD.

Foto kredit: Greta Blumajerová

Více informací:
Hithit kampaň
Spotify Valerie Mood
YouTube kanál Valerie Mood
Instagram Valerie Mood
Kouč Valérie Tošerová


 

PřihlášeníRomán Všechny naše životy je skvělé čtení na léto. Je snazší žít životy druhých, než ten vlastní

Jako závan letního vánku, který nese chvíle pohody, přátelské atmosféry a příslibu blížících se prázdnin. Takový je román „Všechny naše životy“ od francouzské spisovatelky Sophie Astrabie. Pohladí vás po duši a zahřeje u srdce. Nemusíte nad ním hlouběji přemýšlet, stačí se jen nechat unášet jeho jemným kouzlem. Co si více přát, když si potřebujete prostě jen odpočinout a uvítáte společnost nenáročné a milé knihy.

Setkání s C. G. Jungem poskytlo nakladatelství Portál. Schůzka je to parádní!

Pokud patříte mezi příznivce C. G. Junga, nová knížka z nakladatelství Portál bude pro vás opravdovou lahůdkou, která vám rozzáří oči. Publikace přináší výběr z Jungovy tvorby i pozůstalosti, ale i vzpomínky jeho blízkých či dalších osob, které se s ním setkaly a spolupracovaly. Knížka je velmi pestrá a zajímavá, můžete se k ní opakovaně vracet. Já jsem neskutečně nadšená, protože patřím mezi velkou obdivovatelku Junga a takovou knihu jsem si nemohla nechat ujít.

Banner

Hledat

Videorecenze knih

Rozhovor

„Abychom žili plnohodnotný život, nemusíme zvířata týrat “ říká Alena Buksová

zvirata perexAlena Buksová zasvětila svůj život práci v organizaci na ochranu zvířat. Jak se staví k současné situaci práv zvířat ve světě a jaká jsou podle jejích slov největší úskalí při práci v neziskové organizaci?

...

Výchova štěněte – ideální příručka nejen pro nováčky!

Nakladatelství Kazda vydalo v únoru úžasnou praktickou příručku Výchovu štěněte od trenérky psů Kathariny Schlegl-Koflerové. Pokud si plánujete pořídit malé chlupaté štěstí nebo vás zajímají aktuální trendy ve výchově štěňátek, tato kniha je pro vás nutnost!


Literatura

Gleitzman Morris - Kdysi

kdysi200Kdysi jsem seděla v obývacím pokoji, zírala do vypnutého televizoru, v rukách dřímala knihu v šedivém přebalu se smutně sedícím židovským chlapcem v popředí a siluetami nacistů v pozadí a po obličeji se mi kutálely slzy.

Divadlo

Pětatřicátý ročník festivalu Mezinárodní týdny tance proběhne on-line

mezinardodni tydny tance 200Pětatřicátý ročník Mezinárodních týdnů tance, nejstaršího festivalu současného tance ve střední Evropě, proběhne pouze ve virtuálním prostředí. Pořadatel festivalu, konzervatoř Taneční centrum Praha, rozhodl, že ...

Film

Co znamená mít dobrý sex se dozvíte v novém snímku Hodně štěstí, pane Veliký

hodne stesti 200V polovině července, konkrétně 14.7., vtrhne do českých kin komediální drama s názvem Hodně štěstí, pane Veliký. Snímek plný sexuálního napětí, lehkých postelových scén a humoru je také o touze po opravdovém a nepředstíraném orgasmu. V hl...