Zkušenosti koučky jsou pro zpěvačku velký zdroj inspirace říká Valerie MOOD, nová tvář české hudební scény

Zkušenosti koučky jsou pro zpěvačku velký zdroj inspirace říká Valerie MOOD, nová tvář české hudební scény

valerie mood 200Anglicky zpívající česká zpěvačka s osobitým hlasovým projevem, Valerie MOOD, v posledních týdnech zaznamenává úspěchy na celosvětových streamovacích službách. Její singly Rain a Fly, které jsou prvními ochutnávkami z chystaného debutového alba, se těší zájmu nejen u nás, ale například i v zemích latinské Ameriky.

 

Spolu s vydáním zmíněných singlů cílí v těchto dnech úspěšná koučka, která se zpěvu věnuje od dětství, na své aktuální i budoucí příznivce na crowdfundingové platformě HitHit, kde se snaží o podporu, která by jí výrazně pomohla v rozjezdu vlastní pěvecké kariéry.

“Na HitHit jsem vstoupila s cílem požádat fanoušky muziky, aby mi pomohli tento můj srdeční projekt dotáhnout a vypustit ho do světa! Nahrávání věnuji poslední tři roky svého života. Má představa byla, že album spatří světlo světa mnohem dříve, ale člověk míní, život mění. Přijdou věci a události, které vás vykolejí, zastaví a nezbývá, než se z nich zotavit a znova se nadechnout. Teď jsem připravená projekt vydání mého prvního alba dotáhnout a beru ho jako odrazový můstek pro svoji hudební dráhu.”

Peníze vybrané prostřednictvím platformy HitHit by Valerie MOOD ráda investovala do vydání alba, podporu distribuce či natočení dalších videoklipů.

“Kampaň na HitHit jsem odstartovala před dvěma týdny a jsem překvapena a potěšena, s jakou odezvou se projekt setkal. Chtěla bych všem, kdo již přispěli, moc poděkovat. Pro ty, kteří se ještě nerozhodli a s podoporou váhají, jsem zveřejnila k singlu Fly i videoklip, který je ke zhlédnutí na mém YouTube kanále,” doplňuje zpěvačka Valerie MOOD.

valerie mood

Valerie Mood (vlastním jménem Valérie Tošerová) pochází ze slezského města Kravaře, v současné době žije v Praze. Pochází z muzikantské rodiny, k hudbě ji od dětství vedl její otec. Vystudovala ekonomii, ale profesně ji to zaválo k hudbě a ke koučinku. Příležitostně se věnuje herectví.

Prosadit se nejen na českém hudební scéně pomáhá Valerii MOOD etablovaný hudební producent se zkušenostmi ze zahraničí, Karel Mařík.

„S Kájou Maříkem jsme složili deset skladeb, každá z nich reflektuje osobitý životní příběh nebo životní etapu. Texty jsem si napsala sama, autorem hudby jsme my oba. Inspiraci jsem čerpala ze života mého i lidí v mém okolí, profese koučky je taky velkou studnicí zajímavých postřehů. Album je tak o vztazích, splínech, naší vlastní sabotáži, kterou si komplikujeme život, ale i o hledání cest, jak z ní ven. ” popisuje se Valerie MOOD.

Foto kredit: Greta Blumajerová

Více informací:
Hithit kampaň
Spotify Valerie Mood
YouTube kanál Valerie Mood
Instagram Valerie Mood
Kouč Valérie Tošerová


 

PřihlášeníSoutěže

Zvířata nejsou bez citu

Nakladatelství Portál vydalo velmi zajímavou knihu. Zve nás do obrovského světa zvířecích smyslů. A je mi až hanba, jak člověk s těmito smyslově bohatými zvířaty zachází a je dojemné, když je někdo miluje a plně respektuje jejich potřeby.
Portál

Nevyhazujte dřevo a vyrobte si z něj jednoduše nějaký nábytek

Jednoduše ze dřeva s podtitulem Nábytek a předměty z nasbíraného dřeva je název knihy, která vyšla v nakladatelství Grada už v roce 2016 a loni se dočkala dotisku. Nadšení Antje Rittermannové je rozhodně nakažlivé!
Grada

Videorecenze knih

Rozhovor

Přes překážky ke hvězdám

vojtech senkyr 200Vojtěch Šenkýř je začínajícím zpěvákem na české hudební scéně, který se dostal do povědomí diváků nejen díky známé hudební soutěži SuperStar. Vojtěch je velice usměvavý, charismatický a pohodový týp...

Hledat

Když se v písních stmívá

Album Martina Hejnáka Chmýří, které vlastním nákladem vydal v roce 2021, obsahuje 14 (relativně) nových či zrevitalizovaných skladeb. Jednotlivé songy nejsou příliš dlouhé, takže i přes jejich celkový počet výsledná stopáž jen o fous přesahuje 30 minut.

Z archivu...


Literatura

Lehne království popelem?

Království popela, perexKdo ví. Já osobně jsem napnutá jak kšandy, jak to se světem Aelin a jejích přátel dopadne. Víly, čarodějnice, lidé s magií i bez ní jsou v ohrožení. Armáda valgů je za humny a královna v poutech. Nikdo není v bezpečí. Bitva o holý život, ale i bu...

Divadlo

Záchranná mise Ferdy Mravence

ferda mravenec mala scena zlinZlínské divadlo Malá scéna uvedlo poslední zářijový den pohádku z pera Ondřeje Sekory Ferda Mravenec aneb Škola jízdy na kolečkových bruslích. Tu si otevřel Ferda Mravenec, sympatick...

Film

Jupiter vychází do problémů

jupiter 200Film Jupiter vychází (2015) je velmi povedený mix ze světa sci-fi. Kromě toho, že se zde pořád něco děje a divák se nenudí ani na chvíli, je v hlavní roli navíc ženská hrdinka (Mila Kunis), která tenhle svět chápe po svém.