Písničky o zvířátkách pro děti
Banner

Písničky o zvířátkách pro děti

Písničky o zvířátkách pro dětiSpolečnost Albatros Media a konkrétně nakladatelství Edika přichází s kouzelnou zvukovou knížkou pro děti. Knížka nese plně vystihující název „Písničky o zvířátkách pro děti“ a je určena pro ty nejmenší čtenáře.

 

Asi každý rodič by rád, aby jeho děti měly rády knížky. Protože z knížek se děti mohou hodně učit. Začíná to listováním, prohlížením, ukazováním, vyprávěním, až se děti díky knížkám dostanou ke čtení a obohacování své fantazie.

Tahle knížka má ale schopnost navíc. A to zvukovou. Po zmáčknutí označeného kolečka na každé dvoustránce, začne knížka přehrávat známou dětskou písničku o zvířátkách. A co je víc než spojení zvířátek a hudby? Tedy je velká pravděpodobnost, že tuhle knížku budou děti milovat. A může to být právě jedna z prvních knížek, kterou vašemu dítěti pořídíte a vytvoříte mu tak pozitivní vztah ke čtení do budoucna.

 Písničky o zvířátkách pro děti (3) 

Knížka Písničky o zvířátkách pro děti je z dílny společnosti Albatros Media, konkrétně nakladatelství Edika. Obsahuje část textu pěti známých českých písniček umístěných vždy na dvoustránce. Texty písniček jsou doplněny krásnými obrázky zvířátek, o kterých písničky zpívají, takže se v ní také můžete s dětmi učit, jak zvířátka dělají. Navíc každá dvoustránka obsahuje kouzelné tlačítko, po jehož zmáčknutí začne knížka hrát danou píseň.

Písničky o zvířátkách pro děti (5)Písničky o zvířátkách pro děti (6)  

A jaké že písničky o zvířátkách v knížce najdete? Třeba Komáři se ženili, Kočka leze dírou nebo naši nejoblíbenější, ke které si vždy s Rozálií i zatancujeme Pásla ovečky. Další tři už neprozradím, ať jste alespoň trochu překvapení.

  Písničky o zvířátkách pro děti (4)

Knížka má pevnější vazbu, tedy ji jen tak neponičí ani ty nejmenší neohrabané a sem tam i jídlem upatlané ručičky. Písmo je velké, takže dobře poslouží i v učení malým čtenářům. Já ji hodnotím velice kladně, protože od té doby, co přistála Róze na stole, ji nedala z ruky a písničky si přehrává i u svačinek.

 Písničky o zvířátkách pro děti (1) Písničky o zvířátkách pro děti (2)

Písničky o zvířátkách pro děti

Interpret: Zdeněk Král
Ilustrátor: Magdalena Takáčová
Počet stran: 10
Formát: 155x160 mm
Vazba: leporelo knížkové
Doporučený věk: 3+
Hodnocení: 100 %


 

PřihlášeníSoutěže


Rozhovor

Lukáš Kovanda: „Ekonomie? Především věda o lidech a jejich rozhodování!“

Kovanda foto200Popularizátoři ekonomie a světa financí úspěšně bourají mýtus, že tato oblast je nuda a „suchařina“. K oblíbeným autorům patří Lukáš Kovanda. Jeho stravitelné a svižné texty se dobře čtou v kavárnách nebo při cestování ve...

Hledat

Videorecenze knih

Vymazlené dítě harfistky Jany Bouškové – sólové album Má vlast

Dokážete si představit harfu jako plnohodnotný sólový nástroj, který dokáže znít jako celý symfonický orchestr? Harfistka Jana Boušková pojala tuto otázku jako výzvu a v průběhu čtyř let upravila vybrané skladby českých velikánů, jakými jsou Smetana, Dvořák a Suk, do zcela unikátní podoby.
Supraphon

Literatura

Katarína Holetzová a její vysoce návyková Smečka

smecka 200Loni na podzim u nás pod hlavičkou nakladatelství XYZ vyšel debutový kriminální román slovenské autorky Kataríny Holetzové Smrt prokletých a letos v červnu se svérázný detektiv René Juhász vrací objasnit další neobvyklé úmrtí v knize Smečka. A že ...

Divadlo

Epilog jedné rodinné tragédie

epilog 200Může mít člověk, který má peníze a s nimi také velkou moc, ještě nějaký morální kredit? Dokáže rodina zbohatlíků ustát zamlčované nevěry, korupční aféry a vypjaté vztahy mezi rodinnými příslušníky? Na tyto otázky dostanete odpověď v Divadle na Vino...

Film

Matka!: povstání Fénixe z popela?

matka perexDo kin přichází nejnovější snímek Darrena Aronofského. Kdo zná jeho předešlé filmové počiny ví, jak silný dojem jeho snímky zanechávají. Komorní drama Matka! není výjimkou a je další z řady filmů, které Vás nenechají při shlédn...