Velká knížka Bagry pro malé vypravěče
Banner

Velká knížka Bagry pro malé vypravěče

Velká knížka BAGRY (1)Napadlo by vás někdy, že na stavbě se toho může dít tolik zajímavého? Jestli ne, tak vás o tom přesvědčí právě Velká knížka BAGRY pro malé vypravěče, vydaná pod značkou Ella & Max nakladatelstvím Presco Group, a.s.

 

 

Velká knížka BAGRY pro malé vypravěče je opravdu velká obrázková knížka, ve které uvidíte rozmanité stroje vykonávající ty nejnáročnější práce na stavbě. Společně se svými dětmi pak můžete tvořit nespočet různých příběhů, ke kterým jednotlivé dvoustránky doslova vybízejí. Stačí ji otevřít a nechat se vést.

Hned první dvoustránka nám představí hlavní postavy a stroje celé knížky. Dobře si je prohlédněte a listujte dál. Najdete Evu, která řídí velký červený bagr s dvojitými pneumatikami? A co takhle Tondu velkého smolaře. Zkuste třeba vyprávět, proč je právě Tonda takový smolař.

 Velká knížka BAGRY (2) 

A aby toho nebylo málo, tak i v knížce plné bagrů najdeme čtyřnohé pomocníky. Zvídavého psa Bruna, který nesmí chybět na žádné stavbě. Jeho páníčkem je Jirka, řidič oranžového minibagru. Najdete je a odvyprávíte jejich příběh?

Následují čtyři barevné dvoustránky plné bagrů. Tolik bagrů pohromadě jsem ještě v žádné knížce neviděla. Takže pro milovníky těchto strojů je Velká knížka BAGRY pro malé vypravěče ideálním čtením. Já ji doporučuji všemi deseti.

 Velká knížka BAGRY (3) 

Velká knížka BAGRY pro malé vypravěče

Hodnocení: 100 %
Šířka: 25,8 cm
Výška: 33,6 cm
Hloubka: 0,8 cm
Gramáž: lepenka
Počet stran: 10
Vazba: leporelo
Vhodné pro: pro kluky
Edice: Velká leporela
Doporučeno: 3+
Ilustrace: Max Walther
Autor: Max Walther

 

PřihlášeníSoutěže


Banner

Rozhovor

Miroslav Macek: „Smích je nejlepší obranou bezmocných proti moci.“

miroslav macek 200Přinášíme vám rozhovor s bývalým politikem a v současné době oblíbeným spisovatelem Miroslavem Mackem. Nedávno mu vyšla kniha Tři muži v automobilu, prorazil s pokračováním Saturnina a brzy mu vyjdou další zajímavá díla. Nechte se ...

Hledat

Videorecenze knih

Vymazlené dítě harfistky Jany Bouškové – sólové album Má vlast

Dokážete si představit harfu jako plnohodnotný sólový nástroj, který dokáže znít jako celý symfonický orchestr? Harfistka Jana Boušková pojala tuto otázku jako výzvu a v průběhu čtyř let upravila vybrané skladby českých velikánů, jakými jsou Smetana, Dvořák a Suk, do zcela unikátní podoby.
Supraphon

Literatura

Lehne království popelem?

Království popela, perexKdo ví. Já osobně jsem napnutá jak kšandy, jak to se světem Aelin a jejích přátel dopadne. Víly, čarodějnice, lidé s magií i bez ní jsou v ohrožení. Armáda valgů je za humny a královna v poutech. Nikdo není v bezpečí. Bitva o holý život, ale i bu...

Divadlo

Vězeňský kvintet

vezensky kvintet200Máj - lásky čas. Jaro je v plném květu a omamná vůně vítězství se line osvobozenými pražskými ulicemi, jež se stávají němými svědky příběhů se šťastnými konci i přívalů radosti vyvěrajících z návratů, setkávání a toliko kýžené t...

Film

Jaké to je Být ženou?

Být ženouJeden svět “kouká” na nás všude. Reklamní plochy, internet, televize. Všude tam je nám připomínán ten svět sám pro sebe, dokumentární ostrov, na který máme možnost udělat si výlet. Široká nabídka pohledů do jádra všemožných problémů, denních realit...