Velká knížka Bagry pro malé vypravěče

Velká knížka Bagry pro malé vypravěče

Velká knížka BAGRY (1)Napadlo by vás někdy, že na stavbě se toho může dít tolik zajímavého? Jestli ne, tak vás o tom přesvědčí právě Velká knížka BAGRY pro malé vypravěče, vydaná pod značkou Ella & Max nakladatelstvím Presco Group, a.s.

 

 

Velká knížka BAGRY pro malé vypravěče je opravdu velká obrázková knížka, ve které uvidíte rozmanité stroje vykonávající ty nejnáročnější práce na stavbě. Společně se svými dětmi pak můžete tvořit nespočet různých příběhů, ke kterým jednotlivé dvoustránky doslova vybízejí. Stačí ji otevřít a nechat se vést.

Hned první dvoustránka nám představí hlavní postavy a stroje celé knížky. Dobře si je prohlédněte a listujte dál. Najdete Evu, která řídí velký červený bagr s dvojitými pneumatikami? A co takhle Tondu velkého smolaře. Zkuste třeba vyprávět, proč je právě Tonda takový smolař.

 Velká knížka BAGRY (2) 

A aby toho nebylo málo, tak i v knížce plné bagrů najdeme čtyřnohé pomocníky. Zvídavého psa Bruna, který nesmí chybět na žádné stavbě. Jeho páníčkem je Jirka, řidič oranžového minibagru. Najdete je a odvyprávíte jejich příběh?

Následují čtyři barevné dvoustránky plné bagrů. Tolik bagrů pohromadě jsem ještě v žádné knížce neviděla. Takže pro milovníky těchto strojů je Velká knížka BAGRY pro malé vypravěče ideálním čtením. Já ji doporučuji všemi deseti.

 Velká knížka BAGRY (3) 

Velká knížka BAGRY pro malé vypravěče

Hodnocení: 100 %
Šířka: 25,8 cm
Výška: 33,6 cm
Hloubka: 0,8 cm
Gramáž: lepenka
Počet stran: 10
Vazba: leporelo
Vhodné pro: pro kluky
Edice: Velká leporela
Doporučeno: 3+
Ilustrace: Max Walther
Autor: Max Walther

 

Rozhovor

Lada Šimíčková: „Když krásně prší, mám skoro vždycky chuť psát.“

lada simcikovaHotel v tiché ulici je jedním z nejzajímavějších vydaných alb letošního roku. Zrodilo se v dílně písničkářské firmy Lada Šimíčková & Ivo Cicvárek. Právě s Ladou jsme si povídali o vzniku nahrávky a také ...

Hledat


Literatura

Matěj Mlynář je zpět

Zavata snehem 200Nakladatelství Motto v rámci zářijových novinek vydalo další knihu Martina Stručovského, pokračování jeho detektivní série tentokrát nazvané Zavátá sněhem.

...

Divadlo

Blood, Tears and Gold

blood tears and gold200Druhý únorový víkend byl pro experimentální prostor NoD ve znamení premiéry velice očekávaného projektu Blood, Tears and Gold. Autorská prvotina studenta scénografie pražského DAMU J...

Film

89. ročník Academy Awards, aneb předávání Oskarů 2017

oscars 2017 perexI letošní ročník předávání Oskarových cen byl plný velkých jmen a také snímků. Slavnostní vyhlášení výsledků bylo prvně vysíláno v rádiu v roce 1930 a v televizi poprvé v roce 1953. Nyní je k vidění ži...