Jan Bendig vydává song HOP HOP HOP, jeho otce si zahrál Zdeněk Godla

Jan Bendig vydává song HOP HOP HOP, jeho otce si zahrál Zdeněk Godla

Tisk

bendig 200Jan Bendig je k nezastavení. Jen pár týdnů po vydání úspěšného songu TU TU TU přichází s další novinkou. Ve skladbě se opět spojil s Luckou Bikárovou. Klip se natáčel v novém domě herce Zdeňka Godly, který si v něm zahrál i otce Honzy. Velký sólový koncert Jana Bendiga se uskuteční 6. prosince v O2 universum.

 

„Zdeněk hraje v klipu mého tátu, kterého na začátku děje opustí jeho manželka. Tu hraje jeho skutečná žena Jana Godlová. Já se v ději zamiluju do holky, kterou představuje zpěvačka Lucka Bikárová. Snažím se jí po celou dobu songu udolat. Jestli se mi to podaří uvidí lidi v klipu,“ říká Jan Bendig a dodává: „Natáčení klipu proběhlo den po mé velké autonehodě, takže jsem se v pauzách natáčení musel hlídat a dávat si velký relax. Bolelo mě celé tělo a krk. Nebylo vůbec příjemné hrát, že jsem v pohodě a musím se tam furt smát a tancovat. Během natáčení se nám dvakrát stala menší nehoda, když se traktůrek, na kterém s návěsem jedeme, rozlomil a já z něj pokaždé spadl z výšky na zem a natloukl si bolavá místa ještě víc.“

 

bendig1

Zdeněk Godla se přesunul před pár měsíci z Chomutova na farmu kousek od Jičína: "Stal se ze mě tak trochu farmář. Mám tu kozičky, prasátka, kachny a další zvířátka a líbí se mi, že mám teď v životě díky tomu i řád, protože musím každé ráno brzy vstávat abych se o ně postaral.“ říká Zdeněk Godla. Populárního herce, kterého proslavil seriál Most! pohltila atmosféra natolik, že si během natáčení neplánovaně roztrhl svou košili a ukázal na kamery svoje tělo.

Honza Bendig má celé léto plné koncertů, souběžně točí pro Českou televizi seriál Ratolesti. Zde dostal jednu z rolí po boku Ani Geislerové. Na podzim se Honza objeví v jedné z našich celostátních televizí jako porotce nové hudební soutěže. „Na tuhle výzvu se moc těším. Začínáme natáčet za pár dní a bude to pecka!“ Raduje se Bendig. Se svým týmem Honza intenzivně pracuje na přípravách svého velkého koncertu v pražském O2 universum. Koncert se uskuteční v pátek 6. prosince.

Více informací:

https://www.facebook.com/JanBendig.OfficialSite/
https://www.instagram.com/bendigjan/?hl=en


 

PřihlášeníRomán Všechny naše životy je skvělé čtení na léto. Je snazší žít životy druhých, než ten vlastní

Jako závan letního vánku, který nese chvíle pohody, přátelské atmosféry a příslibu blížících se prázdnin. Takový je román „Všechny naše životy“ od francouzské spisovatelky Sophie Astrabie. Pohladí vás po duši a zahřeje u srdce. Nemusíte nad ním hlouběji přemýšlet, stačí se jen nechat unášet jeho jemným kouzlem. Co si více přát, když si potřebujete prostě jen odpočinout a uvítáte společnost nenáročné a milé knihy.

Setkání s C. G. Jungem poskytlo nakladatelství Portál. Schůzka je to parádní!

Pokud patříte mezi příznivce C. G. Junga, nová knížka z nakladatelství Portál bude pro vás opravdovou lahůdkou, která vám rozzáří oči. Publikace přináší výběr z Jungovy tvorby i pozůstalosti, ale i vzpomínky jeho blízkých či dalších osob, které se s ním setkaly a spolupracovaly. Knížka je velmi pestrá a zajímavá, můžete se k ní opakovaně vracet. Já jsem neskutečně nadšená, protože patřím mezi velkou obdivovatelku Junga a takovou knihu jsem si nemohla nechat ujít.

Banner

Hledat

Výchova štěněte – ideální příručka nejen pro nováčky!

Nakladatelství Kazda vydalo v únoru úžasnou praktickou příručku Výchovu štěněte od trenérky psů Kathariny Schlegl-Koflerové. Pokud si plánujete pořídit malé chlupaté štěstí nebo vás zajímají aktuální trendy ve výchově štěňátek, tato kniha je pro vás nutnost!


Literatura

Jak si neudělat z domova cirkus jako na Piccadilly

jak si neudelat z domova cirkus jako na piccadilly 200V červnu vyšla u nakladatelství Mladá fronta příjemná knížečka o životě ve Velké Británii od známé české autorky Hany Parkánové-Whitton s delším, ale vtipným...

Divadlo

Pejsek a kočička bavili děti první festivalové odpoledne

altDivadelní přehlídka Setkání 2012 Stretnutie není jen o věhlasných divadelních souborech a profláklých tvářích prken, která znamenají svět. Není ani o výhradně dospělém divákovi. Děti jsou ve zlínském divadle vítány, a tak hned první od...

Film

Příšerky jen pro děti

priserky 200Letošní léto nabízí mnoho zajímavých filmů a tak si do kina můžeme zajít i na Univerzitu pro příšerky. Je to poslední snímek z rodinky Pixarů. Setkáme se tam po dlouhé době nejen s Jimem Sullivanem a Mikem Wa...