Česko Slovenská Superstar Adam Pavlovčin alias ADONXS přichází s novým videoklipem světového formátu No Common Measure

Česko Slovenská Superstar Adam Pavlovčin alias ADONXS přichází s novým videoklipem světového formátu No Common Measure

Tisk

adonxs 200Po úspěšném vydání debutového alba “Age of Adonxs” ze kterého se singly “Game” a “'Moving On” držely na předních místech hudebních žebříčků a českého slovenského rádiového éteru, přichází Adam Pavlovčin alias ADONXS (adonys) s horkou letní novinkou s názvem “No Common Measure”.

 

Jak zpěvák vlastními slovy popisuje, skladba je poctou jedinečným a talentovaným performerům, kteří definovali jeho uměleckou cestu a stáli při něm od začátku jeho hudební kariéry. Jak sám zpívá v chytlavém refrénu - ‘It is all about us', (Všechno je to o nás) což myslí opravdu doslovně a odkazuje tak na jedinečnost jeho komunity a blízkého okolí, které srší talentem a inspiruje ho na jeho cestě.

Název No Common Measure nevznikl náhodou. V terminologii poezie se tak říká střídavému rýmu. Druhým, tedy přenosným smyslem tohoto výrazu je něco nebo někdo, na koho se dá použít běžné měřítko. Sam ADONXS sice ve svých písničkách aplikuje střídavý rým poměrně často, ale v životním nastavení a stylu se běžnému měřítku rozhodně vymyká. Rovněž jako reálné postavy, které nám zpěvák představuje ve svém dynamickém videoklipu. Jsou to především vynikající tvůrci, kteří reálně doprovází ADONXSE na jeho umělecké a osobní dráze. Tudíž ADONXS tím způsobem diváky seznamuje se svými kolegy a přáteli, z nichž každý je pro něj velkou inspirací. Samotný klip je po umělecké stránce pojatý velmi odvážně a jedinečně – filmovým způsobem na světové úrovni, což u “klasických” českých či slovenských interpretů lze spatřit jen opravdu výjimečně.

Videoklip No Common Measure byl natočen v pražském hotelu Andaz a Tretters baru v Obecním domě, pod záštitou režiséra Ruyho Okamury, který má za sebou spolupráce s umělci jako Mikolas Josef, Ewa Farna, Teya & Salena z Eurovize, o skvělé záběry se postaral kameraman Bekim Hoti. Pod produkcí Closer na klipu opět pracoval více než 30 členný tým, a to se opravdu nesmírně pozitivně podepsalo na výsledku.

adonxs 1

Zdroj foto: Tomas Thurzo

Více informací:

https://www.instagram.com/ageofadonxs/
https://www.facebook.com/adonxs


 

PřihlášeníSlavná herečka a její studentka. Která z nich si zahraje v nově otevřeném Národním divadle?

Eliška Pešková (Miroslava Pleštilová) je divadelní hvězda, úspěšná učitelka herectví a žena divadelního podnikatele Pavla Švandy ze Semčic. Otýlie Malá (Iveta Hlubučková) je zas mladá dívka, která ze všeho nejvíc touží stát se herečkou.

Začala jsem svým snům rozumět a vykládat je i druhým

Nejdříve psala básničky, které, jak sama přiznává, byly spíše jakési přetlaky emocí a jejího silného vnímání. Pak přišly novelky ze života, v nichž mohla uplatnit svoji fantazii, která pracovala na plné obrátky. Později si jen tak vydala básnickou sbírku Proudy, novelku Mimo prostor a čas a v roce 2021 již pod nakladatelstvím Albatros Media knihu Tajemství snů a jak ho rozluštit, na jejímž pokračování pracuje. Také má rozepsaných několik románů a jako šéfredaktorka vede internetový magazín Kultura21.cz.

Banner

Hledat

Tvrdý jak voda - varování před totalitou "kulturních revolucí"

Tvrdý jak voda je tvrdá politická satira, román, kde se mísí humor a emoce. Univerzální lidské drama o povaze moci, nebezpečí pýchy a síly touhy, jež se valí navzdory všemu a všem, jen směr nikdo z nás nezná. Román Tvrdý jak voda se odehrává v místech, kde se autor narodil, na Oradelské vrchovině uprostřed Číny. Je jaro roku 1968, zuří kulturní revoluce a hlavní hrdina, Kao Radboj odchází z armády, aby "přenesl plamen nového myšlení na rodnou hroudu".


Literatura

Vyprávění o nesmyslném a zbytečném utrpení

Na zapadni fronte klid perexV roce 1914 vypukla první světová válka a jedna generace kluků opustila školní lavice, aby s vlajícími prapory, nadšením a vojenskou hudbou táhli do války. Měli určitou představu, jak to bude probíhat, a ...

Divadlo

Hledá se vrah

posledni vikend 200V české premiéře se ve Východočeském divadle v Pardubicích představila detektivní hra Agathy Christie Poslední víkend.

...

Film

Dokument Portrét královny přiblíží 70 let vlády Alžběty II. skrze její ikonické fotografie

portret kralovny200Patří k nejznámějším tvářím moderní historie. Její podobizna zdobí známky, mince a trička, byla vyvedena ve vápenci i železu a existuje dokonce i její vlastní panenka Barbie. Britská královna Alžběta II. přitahovala zájem fotografů po...