Kolotoče, šusťákovky a závěje Vitacitu – Bára Poláková vydala klip k songu DESE

Kolotoče, šusťákovky a závěje Vitacitu – Bára Poláková vydala klip k songu DESE

Tisk

dese 200V songu DESE jsou hned dva hosté, a to Bářini kamarádi Jan Cina a Marek Adamczyk. Jde už o druhý singl alba ON/OFF, které Bára Poláková vydá oficiálně 26. května.

 

 

Singl DESE vás na první poslech chytne nakažlivým elektronickým beatem a naprosto originálním soundem. Ve skladbě Báru skvěle doplňují herci Jan Cina a Marek Adamczyk. V klipu pak tvoří partu, která si naplánovala svůj mejdan na kolotočích. Na místě ale potkají svá druhá já, kterým se jejich párty zrovna dvakrát nelíbí.

Klip, který režíroval Tomáš Hodan, je laděný do veselého retro nádechu, pestrých oblečků, crazy účesů, neskutečných tanečních kreací (které vznikly pod vedením Marka Zelinky) a hlavně úsměvů od ucha k uchu. Z videoklipu je vidět, že jeho natáčení byla hlavně zábava. Bára Poláková k tomu doplňuje: "Celý den pršelo, momenty se sluníčkem jsme těžko vyzobávali, takže byl docela oříšek vytvořit pak ze záběrů happy vyletněnou atmosféru. S Honzou i Markem jsme ale dlouhá léta kamarádi a máme se rádi, i díky tomu se klip vlastně skvěle povedl a má takovou super přirozenou atmosféru.“

Trojice Ivan Stekla, Martina Čechtická a Ema Střítežská se postarala o skvělé kostýmy, natáčelo se na pražském Výstavišti.

dese1

Skladba DESE je po songu Sousedův trávník už druhým singlem, který Bára Poláková z nového alba ON/OFF zveřejnila. To vyjde oficiálně 26. května prostřednictvím digitální distribuce, v plánu je také vydání fyzických nosičů, konkrétně vinylů a audio kazet. Půjde o její třetí řadovou desku.

Bára Poláková je pětinásobnou držitelkou cen Anděl, získala je za svoje dvě dosud vydaná alba. Album ON/OFF vychází u Championship Music, který je od tohoto roku také jejím managementem.

Hudba: David Hlaváč, Barbora Poláková
Text: Barbora Poláková, David Hlaváč, Marek Adamczyk

Více informací:

https://www.instagram.com/barbora_polakova_ofiko/?hl=en
https://open.spotify.com/album/2jZk29sWUqpxr8JjIzFU0I
https://www.facebook.com/BarboraPolakovaOfiko/?locale=cs_CZ


 

PřihlášeníS toxickými vztahy je to jako s chřipkou – virus daleko snadněji napadne člověka s oslabenou imunitou

S velkou nadsázkou by se tenhle příběh dal nazvat „Jíst, meditovat a milovat po česku“. Jen to není taková selanka, i když se děj odehrává v romantickém přírodním prostředí Grand Canyonu. Hlavní hrdinka tam ani nemedituje, ani si neužívá místních kulinářských specialit, ale tvrdě maká a kručení v břiše už ani nevnímá. A milování? Počáteční elektrické výboje vzrušení brzy vystřídají bolest, paralýza ze strachu a živočišný odpor. Naštěstí zafunguje i pud sebezáchovy.

Pointa

Skřítci Houbáci opět zasahují

Děti, co mají pod kloboukem, už jistě znají skřítky Houbáky. Ti se nyní vracejí na scénu a s nimi spousta dalších lesních bytostí, bez nichž by to v lese nebylo tak úplně ono. Na světě je druhý díl Houbáčků, knížky, která by měla ležet na čestném místě všech knihkupectví. Čím je tak výjimečná? Je prostě jedinečná!

Pointa

Banner

Hledat

Fotbal je magie, je to souboj umění, techniky a síly se soupeřem, který chce taky vyhrát

Na svém kontě má 130 fotbalových zápasů v nejvyšší československé soutěži, během nichž vystřelil 11 gólů. Kromě toho je dvakrát mistr Kostariky a jednou mistr střední Ameriky, z doby kdy působil v kostarickém klubu LD Alajuelense. Řadu let byl fotbalovým expertem a komentátorem fotbalových zápasů v České televizi. Spolu s manželkou, dcerou a synem pořádají každoročně pravidelně rodinný příměstský tábor pro děti Multi Art Camp, o který je obrovský zájem. Věnuje se také grafice a malování obrazů. Řeč je o Pavlu Karochovi.


Literatura

Špička válečného komiksu - Fury: Mírotvůrce

fury mirotvurceScénář Gartha Ennise nám přibližuje začátky osudů Nicka Furyho. Marvelovský hrdina se ocitá na vzdálených tuniských pahorkatinách, kde má bojovat proti zákeřným Němčourům. Ocitáme se v období druhé světové války, a pro...

Divadlo

Klezmerem nespaseno

200divPražské Vinohradské divadlo je scénou, která velkou měrou určuje, co se v českém divadle nosí a obvykle ukazuje, jak se divadlo má dělat. Poslední vinohradská premiéra, tragikomedie Nesnesitelné svatby H. Levina, tomuto obyčeji vyhověla jen velmi málo. N...

Film

Corpus Christi: Polské drama nominované na Oscara přináší očistný příběh hříchu

corpus-christi 200Strhující drama hříchu, který přinesl vykoupení. Corpus Christi, který režíroval Jan Komasa a v jehož hlavní roli exceluje Bartosz Bielenia, se vedle nominace na Oscara v sekci nejlepší zahraniční film pyšní oceněním z MFF Benátky a ...