KULTURNÍ TIP: Epoque Quartet v Českém Brodě

KULTURNÍ TIP: Epoque Quartet v Českém Brodě

Tisk

epoqueQ 200Vynikajícím hudebníkům z Epoque Quartet sedí klasika, jazz i filmová hudba. I proto jsou známí jako flexibilní multižánrové těleso, které hrálo ve StardDance, úzce spolupracuje s Dashou, doprovází Dana Bártu, Lenku Dusilovou, Lucii Bílou, Ewou Farnou, Kamila Střihavku, na poli klasičtějším pak Dagmar Peckovou, Radka Baboráka, Ivana Klánského a další...

 

V Českém Brodě zahrají díla, která zaručeně znáte, ale v tak vysoké kvalitě a živě jste je dosud neslyšeli.

EPOQUE QUARTET
David Pokorný – housle, Vladimír Klánský - housle, Alexey Aslamas – viola, Vít Petrášek – violoncello
pátek 20. ledna 2023 od 19 hodin
KD Svět, Český Brod (2 minuty od vlakového nádraží)

EpoqueQ CB plakat

Vstupenky a více informací:

www.klasikaviva.cz

https://bit.ly/EpoqueQ_CB

Vstupenky můžete vyhrát i v naší soutěži.


 

PřihlášeníVzpoura oceánů ohrožuje lidstvo

Tento fascinující ekothriller, v němž autor zobrazuje vzpouru přírody proti lidstvu jako hororový scénář, nad nímž se tají dech, se stal světovým bestsellerem. Jeho druhé vydání přináší na knižní trh nakladatelství Laser ze společnosti Euromedia Group. První díl už leží na pultech knihkupectví, díl druhý je aktuálně v předprodeji a můžeme se na něj těšit již v únoru 2023.


Laser

Zjistěte, jak přežít ve městě i v přírodě

Kurz přežití je název knihy od Amara Ibrahima, který se dlouhodobě věnuje přežití – pořádá kurzy i o něm přednáší. Tento titul by si měl přečíst každý.


BizBooks
Banner

Hledat

Je libo dystopii?

Kdo sleduje knižní svět, nemohl minout knihu Znamenitá mrtvola od argentinské spisovatelky Agustiny Bazterricy. Jaká je?


Fobos

Literatura

Přečtěte si další vyprávění o ježcích

srdce-pro-jezky 200V nakladatelství Kazda vyšlo pokračování knihy 25 gramů štěstí od Itala Massima Vachetty s názvem Srdce pro ježky.

 

...

Divadlo

V Pointě vyšla knižně ztracená divadelní komedie Ženy a sluhové španělského dramatika Lope de Vegy

zeny-a-sluhove200V online nakladatelství Pointa vyšla knižně veršovaná nadčasová divadelní komedie Ženy a sluhové o milostném trojúhelníku z pera mistra slova světoznámého španělského autora Lope de Vegy.

...

Film

Mučedník – jak vnutit spásu

ucenik 200Na nedávno skončeném karlovarském filmovém festivalu se uváděl film, který se dotýkal fanatismu – a přestože se vztahoval k náboženství, určitě lze jeho poselství vnímat jako univerzální. „Karlovarské“ pojmenování varovného snímku MUČEDNÍK, natoč...