Tome Prince vydává EP freedom. Představí ho na Colours of Ostrava

Tome Prince vydává EP freedom. Představí ho na Colours of Ostrava

tome prince-200Český producent Tome Prince vydává deep pop housové EP s názvem freedom. Obsahuje celkem 3 skladby. Ve středu 13. 7. vystoupí na festivalu Colours of Ostrava, kde ho doprovodí několik hostů.„Freedom je o mém rozhodnutí, že je mi svoboda přednější než láska, za kterou musím platit daň. Poslední roky jsem se snažil získat sebevědomí a sílu být raději sám, než být obklopen manipulativními lidmi,“ popisuje Tome náladu, ve které EP vytvořil.

Tome spolupracoval v minulosti hned s několika známými jmény. Mezi nimi je zpěvačka Lenny, Marcell (Love Me Harder nebo Ben Cristovao (Návyková). Na všech písních nového EP spolupracoval dublinský producent a zpěvák Calvin Biasi, který vystupuje pod pseudonymem ZHIKO. Na dříve vydaném singlu selfish spojil síly také s virtuálním producentem Gloweem.

Ve středu 13. 7. čeká Toma Prince set na festivalu Colours of Ostrava. Tady s ním vystoupí i zpěvačka Elly nebo kytarista Karol Komenda. V premiéře zazní naživo singl Free Ur Mind ve spojení s českou drag queen Miss Petty. Samotné vydání této skladby je naplánováno na srpen.

tome prince1

Více informací:
https://www.instagram.com/tome.prince/
https://tomeprince.lnk.to/freedomep


 

PřihlášeníHana Zagorová dokázala oživovat písničky, byla v nich krása, oduševnělost a poetika

I kdyby nazpívala třeba jen třetinu toho, co ve své kariéře Hana Zagorová skutečně natočila, tak by byla pořád tou milovanou zpěvačkou. I když nevyzpívala tři oktávy, uměla chytit za srdce, zaujmout. Už od svých uměleckých začátků dokázala oživovat písničky. Textem, výrazem, atmosférou a pak ještě čímsi, co v sobě nemá každý zpěvák.

Bouřlivé ticho po pobřežní cestě

Po tisícikilometrové Jihozápadní pobřežní cestě se manželé Raynor a Moth snaží vrátit k normálnímu životu a zase žít mezi čtyřmi zdmi. Jenže to pro ně není vůbec jednoduché. Raynor bojuje se strachem z lidí i z budoucnosti a Moth vzdoruje postupující nemoci. Ale postačí neuvěřitelné gesto někoho, kdo si přečetl o jejich putování a ztrátě domova, a znovu se v nich probudí síla a odhodlání.
Kazda
Banner

Hledat

Odvážná rebelka, která jako jediná může zachránit království

Malá Mia je sirotek žijící ve středověkém městě, v němž zná každý kout. Je samostatná a velmi vynalézavá, a tak se jí a jejím třem lasičkám daří přežít na ulici, a to zejména díky krádežím jídla. Jednoho dne Mia prchá před strážemi a narychlo se převlékne do princeznovských šatů.
Kazda

Literatura

Přečtěte si další vyprávění o ježcích

srdce-pro-jezky 200V nakladatelství Kazda vyšlo pokračování knihy 25 gramů štěstí od Itala Massima Vachetty s názvem Srdce pro ježky.

 

...

Divadlo

Pravda versus lež: drama Mléčné sklo s Martinem Dejdarem uvede Divadlo MANA

mlecne sklo 200Světové premiéry napínavé hry Mléčné sklo v novém obsazení se konečně dočkají diváci v Divadle MANA v Praze-Vršovicích. Dramatický příběh s kriminální zápletkou plný zvratů ale i s dávkou humoru s Martinem Dejdarem v hlavní roli zde poprvé u...

Film

POWAQQATSI: druhý díl Qatsi trilogie na hodinu a půl pevně přiková k obrazovce

Powaqqatsi plakat  200V roce 1988 spatřil světlo světa druhý díl Qatsi trilogie, který jeho autor Godfrey Reggio nazval Powaqqatsi. Překlad znamená „život na úkor někoho jiného“ a vyst...