7krát3 vydává nový singl Headphones hned dvakrát! Obě verze mají svůj videoklip

7krát3 vydává nový singl Headphones hned dvakrát! Obě verze mají svůj videoklip

7krat3 2007krát3 vydává nový singl v produkci Romana Holého. O pár dní později jeho remixovou verzi. K oběma navíc nachystal luxusní videoklipy.

 

 

Zpěvák a producent 7krát3 není troškař. Dnes vydává v produkci Romana Holého nový singl Headphones a o pár dní později jeho remixovou verzi. K oběma navíc nachystal luxusní videoklipy. V prvním z nich se ujal hlavní role Honza Cina, druhý má ve svém fokusu přímo 7krát3. O režii obou videoklipů se postaral Benjamin Buttler.

Originální verzi singlu Headphones produkoval Roman Holý (Monkey Business, J.A.R.): „Roman mi jednou sám volal, aby mi řekl, že dělám dobrou hudbu a taky že má ze mě radost. Kdybych prý cokoliv potřeboval, mám se ozvat. Zajel jsem po pár týdnech k němu do studia v Sušici. Tam jsme se probírali stovkou jeho beatů, které měl v šuplíku. Vytvořili jsme základ songu Headphones a rozhodli se, že ho dovedeme do konce. Byla v tom ta měkkost, kterou máme oba rádi,“ vysvětluje 7krát3.

Ze spolupráce má radost, jde o vysněnou záležitost, v kterou nedoufal: „Vždycky jsem cenil Romanovu důmyslnost v hudbě a všechno, co vydával, jsem bral a beru jako absolutní top. Kdyby mi tenkrát někdo řekl, že přijde moment, kdy budu mít možnost s Romanem tvořit, neuvěřím tomu,“ dodává. Je důležité doplnit, že na tracku se podíleli také skvělí hudebníci, se kterými Roman Holý spolupracuje. Mezi nimi kytarista Míra Chyška, Tereza Černochová a Matěj Ruppert.

Velkou porci pozornosti si zaslouží nostalgický černobílý videoklip v hlavní roli s Honzou Cinou, který s křehkostí a nenuceností vypráví svůj příběh. Jeho námět vzešel ze společných vizí a nápadů s režisérem Benjaminem Buttlerem.

7krat3 1

Do veselejšího a víc rave beatu se posunula skladba díky remixu od Mr. Moustache. Jde o českého producenta, který žije v Los Angeles. Jeho hudební vkus a ten 7krát3 se před časem propojil a od té doby jsou spolu v kontaktu. „Poslal jsem mu track Headphones a on mě záhy prosil o možnost udělat na song remix. Za pár dní mi poslal tuhle bombu a já jsem si řekl, že tohle není remix, ale druhá plnohodnotná verze songu Headphones,“ vysvětluje 7krát3. K téhle verzi skladby natočil opět s Benjaminem Buttlerem studiový videoklip, jehož základy stojí především na unikátním light designu kombinujícím hned několik výrazných efektů. Remix a videoklip k němu vychází 28. 2.

7krát3 je český zpěvák a producent. Jeho devízou jsou do posledního detailu promyšlené texty, které si hrají s nadsázkou i upřímností, a beaty s přesahem do R&B a popu. Svůj debutový singl Promiň vydal v květnu 2019. Lehce provokativní klip k této písni vzbudil velký ohlas a 7krát3 se rázem ocitl v hledáčku hudebních fanoušků. Za klip byl nominován na hudební ceny Anděl. Následovaly další hity jako Tygrovanej sprej, Brko a deka nebo Boh Dal Love. V roce 2020 vydal celé EP s názvem I. O rok později získal Cenu Anděl v kategorii Sólový interpret roku. Na konci roku 2021 ukončil svou činnost label BiggBoss, 7krát3 je od letošního roku pod vydavatelstvím Championship Music, které mu zajišťuje 360 management.

7KRAT3 2

Více informací:

https://www.facebook.com/7krat3
https://www.instagram.com/7krat3/


 

PřihlášeníZvířata nejsou bez citu

Nakladatelství Portál vydalo velmi zajímavou knihu. Zve nás do obrovského světa zvířecích smyslů. A je mi až hanba, jak člověk s těmito smyslově bohatými zvířaty zachází a je dojemné, když je někdo miluje a plně respektuje jejich potřeby.
Portál

Nevyhazujte dřevo a vyrobte si z něj jednoduše nějaký nábytek

Jednoduše ze dřeva s podtitulem Nábytek a předměty z nasbíraného dřeva je název knihy, která vyšla v nakladatelství Grada už v roce 2016 a loni se dočkala dotisku. Nadšení Antje Rittermannové je rozhodně nakažlivé!
Grada

Hledat

Když se v písních stmívá

Album Martina Hejnáka Chmýří, které vlastním nákladem vydal v roce 2021, obsahuje 14 (relativně) nových či zrevitalizovaných skladeb. Jednotlivé songy nejsou příliš dlouhé, takže i přes jejich celkový počet výsledná stopáž jen o fous přesahuje 30 minut.

Literatura

Kdy skončí naše utrpení – dopisy a básně z Terezína

Do rukou českých čtenářů se nyní dostává, zásluhou nakladatelství Academia, unikátní svědectví o tragickém osudu jedné z mnoha obětí holocaustu, nadané a obdivuhodné ženy, československé občanky a vlastenky Ilsy ...

Divadlo

Cirkus Cirkör, Cahin Caha a Cirk La Putyka připravují pro Letní Letnou společný projekt Lacrimae

Unikátní představení, které se jindy a jinde nebude již opakovat, připravují pouze pro letošní Letní Letnou tři přední evropské soubory z oblasti nového cirkusu – Cahin Caha z Francie, Cirkus Cirkör ze Švédska a <...

Film

Glosa: Američtí Oscaři letos konečně ukazují pestrost

oscar2013 200Začátkem příštího týdne k nám brzy ráno ze zámoří dorazí zprávy o vítězích cen Americké filmové akademie, krátce Oscarů. Pozlacené sošky, o jejichž možných držitelích se vždy vedou nadšené spekulace mnoho týdnů...