Kapela Sendwitch vyráží na turné k vodě a vydává pohodový singl Je tady léto
Banner

Kapela Sendwitch vyráží na turné k vodě a vydává pohodový singl Je tady léto

sendwitch 200Léto je hlavně o pohodě a o tom, že se konečně můžeme všichni zastavit a užít si super počasí, kámoše i párty až do rána. Přesně tuhle náladu má i nový klip Sendwitch se songem nazvaným jednoduše Je tady léto. Protože ono je fakt tady!

 

 

"Říkali jsme si, že nemáme žádný letní song s dupavým rytmem a jednoduchým zpěvným refrénem, který by si mohl dát v létě každej. Už delší dobu si ujíždím na americkém country a měl jsem nutnou potřebu se tomu alespoň přiblížit. Myslím, že se to povedlo," vysvětluje k nápadu ke vzniku písně frontman Daniel Černý. Nahrávání songu i natáčení klipu se zvládlo jen během několika dní. "Natáčeli jsme u jezera Pňově-Přehradíl, je to pro nás nejpřívětivjší prostředí s velkou podporou pana starosty. I když jsme nechali na stromech viset toaleťák a v jezeře "zapomněli"sud piva, všechno šlo v klidu vyřešit," vzpomíná se smíchem na střípky z natáčení Daniel.

sendwitch 1

V klipu si zahrál i Mirai Navrátil, respektive jeho fotka. Původní plán zapojení zpěváka přímo do nahrávání songu nevyšel z časových důvodů, a tak to nakonec kapela vyřešila po svém. "Mirai mi pro část songu naskakoval už od začátku, bylo mi líto ho nějak nevyužít. Tahle náhrada ho snad neurazí," vysvětluje za kapelu.

Sendwitch jsou tříčlenná pop-rocková kapela, která v roce 2018 vydala svoje debutové album Počátky. Na podzim toho samého roku odjela turné po boku skupiny Rybičky 48.

Sendwitch se těší na koncertní pódia a festivalovou sezónu, která se naplno rozbíhá. V létě bude hned několik možností, kde se s kapelou potkat.

Více informací:

https://www.facebook.com/sendwitch/
https://www.instagram.com/sendwitch_official/
https://open.spotify.com/artist/5rzJjeY4Q8urm56Na9lE2P


 

PřihlášeníMá cesta za štěstím - autobiografie Mistra

gottPrávě vychází unikátní autobiografie největší legendy české a československé hudební scény všech dob. Autentický obraz fascinující životní dráhy výjimečného umělce s mezinárodním renomé, který na hudebním nebi začal zářit ve svých dvaceti letech.
SUPRAPHON

V hlavní roli Tomáš Holý a jeho nesnadný život i tragický konec

Český spisovatel, básník a držitel Magnesie Litera – Kosmas Ceny čtenářů za rok 2018 Ota Kars přichází s již druhou knihou o jednom z nejslavnějších českých dětských herců. V hlavní roli Tomáš Holý, tentokrát prostřednictvím krásně zpracovaného grafického románu.
Nakladatelství Argo

Rozhovor

Na pražském koncertě natočíme live album, říká Karel Šůcha, kapelník skupiny Laura a její tygři

laura perexČerné kalhoty a funky drive, černé brýle a punková naléhavost, černé kravaty a jazzová elegance a bílé košile a rocková energie – to jsou průvodní znaky skupiny Laura a její tygři.

„Na rok 2020 jsme s kapelou...

Hledat

Vymazlené dítě harfistky Jany Bouškové – sólové album Má vlast

Dokážete si představit harfu jako plnohodnotný sólový nástroj, který dokáže znít jako celý symfonický orchestr? Harfistka Jana Boušková pojala tuto otázku jako výzvu a v průběhu čtyř let upravila vybrané skladby českých velikánů, jakými jsou Smetana, Dvořák a Suk, do zcela unikátní podoby.
Supraphon

Literatura

Putování českou přírodou

putovani ceskou prirodou 200V září vyšla u Knižního klubu nádherně zpracovaná kniha Heleny Kholové s fotografiemi Jana Rysa Putování českou přírodou. Fotografického průvodce naší malebnou přírodou jistě ocení malí i velcí!

Divadlo

Hodně smutná „road-movie“

rumuni perexKdyž si v televizním programu nebo u anotací filmů přečtete „road-movie“, obvykle to je bláznivá (ne moc kvalitní) komedie plná alkoholu a těžko uvěřitelných situací. Co se ale stane, když si tento žánr vezme d...

Film

Ponorná řeka kinematografie je dobře ukrytá pod povrchem

200filmVše, co nabízejí kina a co chrlí televize, jsou iluzionistické rozprávky vystavěné na více či méně snadno rozlišitelných příbězích. Jenže o nich kniha Ponorná řeka kinematografie nepojednává. Její autor Martin Čihák hned v prvních velkými písmeny psaný...