Jan Bendig s Lucií Bikárovou přinášejí svěží duet Dokola přímo z Tuniska

Jan Bendig s Lucií Bikárovou přinášejí svěží duet Dokola přímo z Tuniska

bendig 200Léto už je sice dávno za námi, ale zpěvák Jan Bendig s finalistkou letošní SuperStar Lucií Bikárovou vás do něj spolehlivě přenesou zpět ve svém klipu Dokola, který natáčeli ve slunném Tunisku. Song vznikl za neuvěřitelných šest dní, a to těsně před odletem.

 

Za přísných bezpečnostních podmínek proběhlo natáčení nejnovějšího klipu Jana Bendiga k singlu Dokola. Jedná se o duet s Lucií Bikárovou, pro níž je to zároveň první počin od konce soutěže SuperStar. Realizace písně a videoklipu proběhla velmi narychlo. „Šest dní před odletem nám tuniská vláda zavolala, že povoluje natáčení klipu na jejich území. V té době ale ještě nebyl připraven žádný song, a tak jsem rychle oslovil Lucku ke spolupráci a složil, otextoval a nahrál písničku Dokola,“ vzpomíná Honza.

Režie videoklipu se chopil Lukáš Rejmon a za kameru se postavil Jan Strach, který se postaral hned o několik Bendigových videoklipů. Během natáčení se zrodila jedna letní láska, Lucie Bikárová se totiž zamilovala do člena štábu Nikity Rubleva, románek ale skončil skoro stejně rychle jako začal.

Kvůli současným omezením v souvislosti s koronavirem neodehraje Honza do konce roku více než šedesát plánovaných koncertů. „Že jsem přišel o koncerty mě samozřejmě mrzí, ale nehroutím se z toho a beru to jako možnost se trochu zastavit a relaxovat. Jsem rád, že jsme měli i přes všechna bezpečnostní opatření možnost natáčet v Tunisku. Věřím, že klip mým fanouškům udělá radost.“ Uzavírá zpěvák.

bendig1

Vedle hudby se Honza Bendig věnuje také natáčení internetového seriálu Roma Place, který navázal na úspěch předešlých Ďábelských cikánek. Ty můžete od listopadu vídat na televizních obrazovkách ve vysílání TV Barrandov.

Více informací:
https://www.instagram.com/bendigjan/
https://www.facebook.com/JanBendig.OfficialSite
https://www.instagram.com/lesley_bikarova/
https://www.facebook.com/luciebikarovaofficial


 

PřihlášeníNevěřící, odejděte! (nebo vás zabijeme)

Nakladatelství Pavel Mervart vydalo cennou knihu o pronásledování křesťanů v zemích, které vyznávají islám (tedy zdaleka nejen v arabských). Nazývá se NEVĚŘÍCÍ, ODEJDĚTE! a sepsal ji MICHAL ŘOUTIL. Nakladatelství Pavel Mervart

Atlas ohrožených živočichů

Po více než roce od publikace Atlas vyhubených živočichů přichází duo Radek Malý a Pavel Dvorský (tentokráte i s pomocí manželky Pavly) pod hlavičkou nakladatelství Albatros s další poučnou knihou nejen pro děti Atlas ohrožených živočichů. Albatros Media a.s.

Rozhovor

Ladislav Plecitý: Divadlo je živé, ale iluze filmu je dokonalá!

Plecity perexRežisér a scénárista Ladislav Plecitý, pod jehož taktovou vznikl absolventský film Poslední odměna, adaptace stejnojmenné povídky slavného spisovatele Terryho Pratchetta, se podí...

Hledat

Petr Janda užívá nekonečnej kyslík. Nové album Olympicu je plné živé muziky a silných příběhů!

„Jdu, kam mý nohy jdou, a tam, kde plyne proud. Nesmím se ohlížet, už vůbec ustrnout…,“ zpívá Petr Janda v písni „Šrám, co se nezahojí“, která má silnou melodii i text. Na novém albu Olympicu „Kaťata“, které vznikalo v době pandemie, je znát, že opravdu neustrnul. SUPRAPHON a.s.

Literatura

Zůstaň se mnou, příběhu plný emocí

Zůstaň se mnou, perexPřesně to jsem si přála po otočení poslední stránky knihy Zůstaň se mnou. Těžko jsem se loučila s osudy hlavních hrdinů. Debutový román nigerijské autorky Ayobami Adebayo je dílo nanejvýš zdařilé. Jsem nadšená, že jsem po knize sáhla.

...

Divadlo

Ve Vršovicích začínám třetí sezónu a je to skutečně velké dobrodružství, říká Věra Mašková

vera maskova perex"V mnoha věcech se práce nijak neliší od ostatních divadel. Musím postavit repertoár, sehnat týmy na jednotlivé inscenace, tady navíc včetně herců," říká Věra Mašková, která je už několik let uměleck...

Film

Osvícení straší i po čtyřiceti letech, teď už i na Blu-ray

Osviceni perexKdyž se čas od času dělají na různých serverech a ve filmových časopisech žebříčky nejlepších adaptací románů Stephena Kinga, máte jednu jistotu. Snad ve všech najdete letos už čtyřicet let (neuvěřitelné, jak to letí) starý horor St...