Naty Hrychová a Berenika Kohoutová spojily své síly

Naty Hrychová a Berenika Kohoutová spojily své síly

Mladá hudebnice a youtuberka Naty Hrychová se spolčila se starší a zkušenější herečkou, spisovatelkou, zpěvačkou a novopečenou maminkou Berenikou Kohoutovou. Spojuje je vysoká sledovanost jejich videí na sociálních sítích a jejich vlastní holčičí svět, kterému jen tak někdo prý nerozumí.

A ten někdo jsou především kluci. Kvůli tomu se holky sešly ve studiu a natočily videoklip k jejich první společné písni s názvem Holky sobě vypovídající o strastech, slastech a životě všech dospívajících slečen. Účelem písně je také inspirovat, být kreativní a nebát se vyjádřit samu sebe. Přesně to, co nepostrádají obě interpretky a přesně to, co vyjadřují náramky LEGO® DOTS, které videoklip ozdobily. A Berenika se na písni pořádně vyřádila.

Berenika Kohoutová, která teprve nedávno přivedla na svět svého prvního potomka, dceru Lolu, se rozhodně nenudí. Kromě běžných starostí s miminkem, se postupně začíná věnovat i práci. Kromě toho, že písničku spolu s Naty nazpívala, je spoluautorkou textu, tak hraje i v nově vzniklém videoklipu k písni, který zároveň sama režírovala. Její režisérské ambice tím tak byly naplněny a Berenice se splnil další umělecký sen.

Díky tomu, že má Berenika blízko k netradiční tvorbě, jde na ní vidět radost ze života, je bezprostřední a má v sobě lásku k hudbě, si se vším poradila a jako režisérka obstála na jedničku. „Děsně mě to bavilo. A myslím, že by mě to bavilo ještě víc, kdybych v klipu i nehrála a mohla se tím pádem plně soustředit jen na režírování,“ komentuje svůj první režisérský počin Kohoutová.

Holky v písni řeší kluky, školu, lásky i sny a vznášení se nad zemí. „Velmi ráda to kombinuju a myslím, že se mi to i celkem daří,“ říká Berenika o tom, zda se ráda vznáší v oblacích nebo stojí nohami pevně na zemi a dodává vyjádření na téma její kluci a školní lásky: „Vždycky a pořád. Já a kluci, to bylo věčné téma!“

Choreografie se ujala tanečnice Klára Angeé Roučková. Tudíž je možné, že kreace, které obě umělkyně ve videoklipu dělají, se mají opět šanci stát nejsledovanějšími videi na sociálních sítích, fenoménu dnešní doby. Naty Hrychové patří mezi nejpopulárnější Češky v rámci sociální sítě krátkých videí.

Obě protagonistky milují svobodu, kreativitu, tvořivost a pestrost života a chtějí inspirovat všechny holky, které je sledují. Náramky LEGO® DOTS, které jim atmosféru videoklipu pomohly dotvořit jsou přesně takové - pestré, kreativní a vyjadřují svobodu tvorby.


 

PřihlášeníNevěřící, odejděte! (nebo vás zabijeme)

Nakladatelství Pavel Mervart vydalo cennou knihu o pronásledování křesťanů v zemích, které vyznávají islám (tedy zdaleka nejen v arabských). Nazývá se NEVĚŘÍCÍ, ODEJDĚTE! a sepsal ji MICHAL ŘOUTIL. Nakladatelství Pavel Mervart

Atlas ohrožených živočichů

Po více než roce od publikace Atlas vyhubených živočichů přichází duo Radek Malý a Pavel Dvorský (tentokráte i s pomocí manželky Pavly) pod hlavičkou nakladatelství Albatros s další poučnou knihou nejen pro děti Atlas ohrožených živočichů. Albatros Media a.s.

Rozhovor

Ozvěny ze Světa knihy/ edice ČT

CT Krysaci oceneni perex20. mezinárodní knižní veletrh a literární festival Svět knihy Praha 2014 je sice již minulostí, ale protože zde zástupci redakce Kultury21 objevili spoustu novinek a skvělých knižních titulů a navíc se potkali s koleg...

Hledat

Petr Janda užívá nekonečnej kyslík. Nové album Olympicu je plné živé muziky a silných příběhů!

„Jdu, kam mý nohy jdou, a tam, kde plyne proud. Nesmím se ohlížet, už vůbec ustrnout…,“ zpívá Petr Janda v písni „Šrám, co se nezahojí“, která má silnou melodii i text. Na novém albu Olympicu „Kaťata“, které vznikalo v době pandemie, je znát, že opravdu neustrnul. SUPRAPHON a.s.

Literatura

A tak tedy šel…

Tak tedy jdu 200V nakladatelství Epocha vyšla kniha Jiřího Dynybila s názvem A tak tedy jdu… popisující jeho prožití 787 kilometrů Svatojakubské cesty.

...

Divadlo

Rodina afektovaných egocentriků září na prknech Fidlovačky

hayfever 4Po jedenácti letech se Divadlo na Fidlovačce spolu s jeho diváky rozloučilo s úspěšnou hrou Guya Boltona a Williama Somerseta Maughama Julie, ty jsi kouzelná, v které v jedné z hlavních rolí excelovala Eliška Balzerová. Příznivci Elišk...

Film

ČT přichází s novým kanálem Art. Na programu bude hlavně kultura

200 art31. srpna spustí Česká televize nový kanál ČT art, který bude prezentovat kulturu v uceleném a širším kontextu.

...