Aury a jak jim porozumět

Aury a jak jim porozumět

auryVidění aury asi úplně nezvládá každý z nás, ale přesto je možné auru nacítit. Stačí jen vnímat, s jakou energií kdo vchází do místnosti, komu byste se za šera v parku raději vyhnuli, anebo proč je vám tak dobře v přítomnosti nějakého konkrétního člověka. Někdo barvy aury nevidí, ale jen cítí. Veškeré informace o auře přináší nová kniha z nakladatelství Pragma od Cassandry Easonové s názvem Aury a jak jim porozumět. 

Autorka v knize přináší všechny informace o auře, a to nejen člověka, ale i zvířat a rostlin. Učí, jak auru rozpoznat a jak s ní pracovat. Vysvětluje, které barevné odstíny tvoří auru, jaké barvy jsou hlavní a jaké doplňkové. Dozvíte se, jaký význam jednotlivé barvy mají a jakou auru třeba i vyzařují naši domácí mazlíčci. Cassandra Easonová neopomíjí ani čakry, energetická centra našeho těla, jejich barvy a učí nás, jak s nimi nejlépe pracovat a jak funkci čaker nejlépe podpořit, abychom byli vyrovnaní a zdraví. Vysvětluje, jak si udržet silnou a zdravou auru, zmiňuje informace o aurách doma i na pracovišti, klasifikuje aury domácích zvířat. Radí, jak si uzavřít a chránit auru v každodenním životě a jak ji můžeme čistit, léčit a posilovat.

Knížečka je to praktická a v kostce vysvětluje veškeré základní informace o tomto tématu. Pokud se tedy zajímáte o aury a rádi byste se něco o nich dozvěděli, v knížce najdete vše, co potřebujete vědět.

O autorce:

Cassandra Easonová je spisovatelka, která vystupuje také v televizi a v médiích. Ve svých knihách se zabývá esoterikou, kameny, přírodní magií, keltským věděním, věštbami, posvátnými místy a také aurou, kterou celá léta studovala. O auře také přednáší a pořádá kurzy semináře.

Ukázka z knihy:

Představte si jas, jaký obklopuje mladé milence nebo dítě očarované kouzelnou jeskyní s třpytivými figurkami víl. Světci na tradičních církevních obrazech mívají kolem hlavy kruh zlatého světla - svatozář. Člověk, kterého někdo rozčílí může říct, že viděl rudě, někdo jiný zase zezelenal závistí, protože to je hlavní barva, kterou dotyčný vyzařuje a vnímá, aniž ji fyzicky spatří. Aury tohoto typu jsou součástí našeho přirozeného vnímání tohoto světa. V primitivní společnosti poznali lovci ukrytí v horských jeskyních už na dálku podle vyzařované energie, jestli přibližující se lidé přicházejí s přátelskými úmysly. Všichni máme svou auru, duhové energetické pole, obvykle lidskému oku neviditelné, které se dá s překvapivě malým množstvím cviku vnímat….

Název: Aury a jak jim porozumět
Autor: Cassandra Easonová
Překlad: Veronika Volhejnová
Žánr: populárně naučná
Vydáno: 2020
Stran: 127
Vydalo nakladatelství: Pragma
Hodnocení: 80 %

aury

https://www.euromedia.cz/


 

Rozhovor

Adam Mišík: Návrat Flamenga s mým tátou byla ta nejúžasnější věc, co se mohla stát.

adam misik200Adam Mišík je zatím pro většinu lidí jméno méně známé. Patnáctiletý chlapec, který se na svoji životní cestu připravuje od píky a váží každého kroku. Žongluje s pěti míčky, škola, přátelé, rodina, hudba, herectví a všechno drž...

Hledat

Chaty s osobností

Čtěte také...

Příprava zdravého jídla pro děti není složitá

skutecne jidlo 200V nakladatelství Anag vyšla kniha populární britské nutriční specialistky Annabel Karmel. Za sebou má přes 20 knih a Skutečné jídlo pro malé labužníky je další přeloženou do češtiny.

 

...

Literatura

Jak se zbavit Mstivý Soni

jak se zbavit mstivy soni200V listopadu 2016 vydalo JaS nakladatelství šikovnou knížečku Jiřího Holuba s kouzelnými ilustracemi Juraje Martišky Jak se zbavit Mstivý Soni. Pokud hledáte vtipnou knihu pro děti, u které se zasmějí i dospělí, mu...

Divadlo

Divadlo na cucky představuje s novým prostorem i nové logo

fin3Sezónu 2017/18 bude olomoucké nezávislé Divadlo na cucky zahajovat v novém kulturním centru na Dolním náměstí, jehož součástí bude i kavárna a galerie. Průčelí budovy ozdobí také nové logo z dílny Pavly Baštanové.

Film

12. ROČNÍK FESTIVALU KRÁTKÝCH FILMŮ PRAHA SKONČIL A ZNÁ VÍTĚZE


 
kratke filmy 200Od 18. do 22. ledna 2017 proběhl v pražském kině Světozor a Pilotů dvanáctý ročník Festivalu krátkých filmů Praha pořádaný organizátory Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech. Festival uvedl v 15 sekcích přes 1...