Zoologická zahrada v Ústí nad Labem bude plná strašidel
Banner

Zoologická zahrada v Ústí nad Labem bude plná strašidel

Email Tisk

200traDopřejte sobě i svým dětem nevšední zážitek a vydejte se v sobotu, 2. listopadu, do ústecké ZOO. V rámci oslav Halloweenu tam na Vás čeká hromada překvapení. Těšit se můžete například na dlabání dýní nebo na výtvarnou strašidílnu. Chybět nebude ani oblíbená Strašidelná stezka s živými příšerami. Celá akce vyvrcholí lampionovým průvodem a večerním vystoupením lachtana Moritze.

 

 

Strašidelnou ZOO pořádají v Ústí nad Labem už poněkolikáté. Zatímco loni se hlavní program odehrával v pavilonu šelem, letos budou moci návštěvníci využít také prostory vedlejšího Exotária. Právě tam se můžete směle ponořit do uměleckého tvoření. K dispozici budou nejen dýně a pomůcky na dlabání, ale také vše, co je potřeba k výrobě strašidelných masek. Pavilon šelem ve strašidelném odpoledni ožije zábavným programem. Připravena je celá řada soutěží a také malování na obličej.

tra1

V 17 hodin se na cestu vydá lampionový průvod. Lampiony je možné zakoupit přímo v ZOO, ale protože jejich počet je omezený, organizátoři doporučují přinést si vlastní lampion z domova. Všichni, kteří tak učiní, budou mít v den konání akce vstup do ZOO zdarma. Totéž platí pro návštěvníky, kteří si přinesou vlastní dýni nebo dorazí v maskách.

Letošní ročník Strašidelné ZOO zakončí v 18 hodin večerní cvičení lachtana Moritze.

tra2

Den se strašidly je v ústecké ZOO velmi populární. Loni na akci dorazilo přes tisíc návštěvníků. Organizátoři odhadují, že letos by jich mohlo být ještě více.

Foto: Věra Vrabcová


 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Přihlášení

K21 se představuje

LUKÁŠ LOUŽECKÝ


šéfredaktor

    32 let, ve znamení Štír. Je z Prahy a zaměstnán prozatím v Datartu na Službách zákazníkům. V rámci své amatérské žurnalistické kariéry má za sebou psaní a fotografování pro několik webů – zejména hudebních a literárních. Namátkou zmíníme ireport.cz, vaseliteratura.cz nebo cbdb.cz. Na šéfredaktorskou pozici nastoupil počátkem roku 2018 a doufá, že tento web povede k ještě větším úspěchům, než má prozatím za sebou.

    Pro Kulturu 21 píše již několik let. “Na práci pro Kulturu 21 mě baví především to, že je tento web tak všestranný. Můžu psát o knížkách, výstavách i třeba hudbě. Navíc je v něm přátelské prostředí."

    Ve volném čase se vedle psaní a fotografování věnuje zejména své rodině – manželce a téměř tříletému synovi. Je téměř abstinent, ale občas si dá skleničku vína. Odnaučený kuřák se závislostí na brambůrkách.

    Životní motto:

    Užívej života než ti uteče.

Toulavka

Anketa


Banner

Partneři

Hledat

Mimísek 32

Čtěte také...

Veselé Velikonoce!

Velikonoce se řadí mezi nejvýznamnější svátky křesťanské církve. Jsou spojeny s památkou umučení a vzkříšení Krista. Jejich název je odvozen právě od „Velké noci “, kdy se odehrál zázrak zmrtvýchvstání Ježíše Krista. Období Velikonoc předchází č...

Nové komentáře

Facebook

Twitter


Literatura

Je tady první twitter kniha na světě ilustrovaná fanoušky

orbis 200Dovolte mi vás v této recenzi seznámit s knihou Orbis tweetus, první twitter knihou na světě ilustrovanou fanoušky. Mají ji na svědomí textař Otto Bohuš, výtvarnice Jana Reichel a 92 autorů obrázků.

 

...

Divadlo

Cube: hudba, obraz a pohyb v kostce. Laterna magika přichází s novým projektem

laterna magica 200Laterna magika připravuje novou inscenaci, která vychází z programové řady LaternaLAB – laboratoře určené k výzkumu možností, jaké Laterna magika jako druh divadla nabízí. Tvůrci tak dostávají prostor vyzkoušet nové postupy i kombina...

Film

Gradující drama Znovu a jinak. Najdete se v něm.

altCo je v životě nejdůležitější? Jít si vždy za svým snem i za možností tvrdého pádu nebo uspokojení z fádního života? Poslední film Jasona Reitmana nás zavádí do města Minneapolis v Minnesotě za Mavis Garyovou (Charl...