Super den pro super táty na zámku Loučeň se super IGRÁČKY
Banner

Super den pro super táty na zámku Loučeň se super IGRÁČKY

Email Tisk

den otcu1Tátové hrají ve svých rodinách jasnou úlohu. Nejenže chrání všechny členy rodiny před nástrahami, ale musí být schopni vyřešit jakýkoliv problém, který nastane. Svou zručnost a sílu si otcové mohou prověřit v pětiboji se Super-IGRÁČKY. Ten proběhne u příležitosti Dne otců 15. června na zámku Loučeň. Loučeň ve spolupráci se společností EFKO, českým výrobcem her a hraček, pro tatínky a jejich rodiny připravily speciální program. Změřit síly si mohou s legendárním IGRÁČKEM. Tatínkové, kteří se zúčastní hry, získají postavičku „Super-IGRÁČKA“. Toho firma EFKO vyrobila v limitované edici pouze pro příležitost oslav Dne otců na zámku Loučeň. Mezitím co budou tatínci soutěžit, maminky mohou se svými ratolestmi projít systém unikátních labyrintů v parku. K dispozici bude i golfový trenažér, kuličkové hřiště, paintball, kutilská dílna a bohatý dětský program. Celá rodina bude mít možnost se vyfotit se Super-IGRÁČKEM a jeho Super-ženou v jejich Super-domově. Prvních sto příchozích taťků navíc získá výhodu v podobě chutného piva zdarma.

  „I tatínkové mají svůj den. Alespoň na zámku Loučeň den otcu Igracektomu tak je“, uvádí Kateřina Šrámková, jednatelka zámku Loučeň. „Po oslavách Dne matek a Mezinárodním dni dětí se na Loučeni dostane i na často opomíjené tatínky. V neděli 15. června proběhne na zámku oslava Dne otců. Při této příležitosti budou mít všichni tatínkové vstup do parku zdarma. Připravena pro ně bude i speciální sváteční zmrzlina na posílení, kterou získají také zadarmo. Nabitou energii mohou následně využít v jedinečném pětiboji se Super-IGRÁČKY“, dodává Kateřina Šrámková.

Den otců je tradiční svátek, který se drží především v Americe. Slaví se i v některých koutech Evropy jako například ve Skandinávii, na Pyrenejském poloostrově a v Bulharsku. V České republice se tradice Dne otců teprve zažívá. Mezi průkopníky patří zámek Loučeň a.s. Den otců proběhne na zámku den otcu2Loučeň i letos.

Maminky, které si chtějí na Den otců odpočinout a užít si nedělní odpoledne po svém, se mohou inspirovat tzv. akcí „Apalucha“ a vyslat tatínky s dětmi na zámek Loučeň samotné. Získají tak drahocenný čas, který mohou využít k aktivitám, na něž při výchově potomků a domácích povinnostech nezbývá čas.

Více informací o Dni otců na zámku Loučeň na www.zamekloucen.cz

 

Zámek Loučeň je jednou z nejnavštěvovanějších památek ve Středočeském kraji. Zámek, postavený na počátku 18. století a vlastněný rody Valdštejnů, Furstenberků a Thurn-Taxisů, je provozovaný společností Loučeň a.s. a od 7.7.2007 je přístupný veřejnosti. Lákadlem pro návštěvníky je kromě prohlídek s kostýmovanými průvodci rozlehlý romantický anglický park s labyrintáriem, unikátní kolekcí 11 labyritnů a bludišť, postavené dle návrhu britského projektanta Adriana Fishera. Celý zámecký areál je památkově chráněný.Nejnovější články:
Starší články:

 

Rozhovor

Marie Křížová: „Mám krásnou práci"

Marie Krizova perexV dnešním rozhovoru se dočtete, co muzikálové herečce a zpěvačce Marii Křížové dala účast v televizní show a jak se chystá na hlavní roli Agnes v novém nastudování muzikálu Krysař, jehož premiéra proběhne v září v Divadle Kalich....

Hledat

Chaty s osobností

Z archivu...

Čtěte také...

Výroční setkání mecenášů Bohemian Heritage Fund doplnil slavnostní raut a dort od TOP HOTELu Praha


herita200Ve středu 23. března 2016 se sešla řada významných osobností v exkluzivních prostorách Nostického paláce při příležitosti Výročního setkání mecenášů Bohemian Heritage Fund, nadace podporující kulturní dědictví České republiky. V průběhu večera b...


Literatura

Ukradená objetí - třicet různých příběhů nevěry

ukradenaobjetiob perexUkradená objetí. Tak se jmenuje nová kniha Libuše Konopové. Podtitul „Vášeň v cizích ložnicích se může stát osudnou…“ napovídá o čem kniha je. O nevěře. Autorka poutavou formou popisuje třic...

Divadlo

I nadšencům patří prkna

zenitba tyjatr200Divadlo Tyjátr vzniklo v pěti lidech v roce 2002 pod Otrokovickou besedou. Nyní početnější parta nadšenců do divadla a hraní je zaměřena především na pohádky a komedie a nebrání se ani různým akcím města Otrokovice. Ve ...

Film

V Německu oslaví Štědrý večer s českou pohádkou Dvanáct měsíčků

dvanact mesicku 200Jedna z největších televizních společností v Evropě, německá veřejnoprávní televize ZDF, odvysílá na Štědrý den jako hlavní dětský pořad pohádku České televize Dvanáct měsíčků.

...