Hvězdně obsazená Holešovská Regata už o tomto víkendu
Banner

Hvězdně obsazená Holešovská Regata už o tomto víkendu

Email Tisk

holesovska regata 200Jen desítky hodin zbývají do zahájení již 6. ročníku největšího rodinného festivalu u nás – Holešovská Regata, který navštěvuje až 15 tisíc lidí.

 

 

Brány zahrad zámku v Holešově, kde se každoročně tento festival koná, se otevřou už tento pátek 17. června. Na pódiu vystoupí v pátek večer jedna z nejpopulárnějších kapel současnosti – skupina KRYŠTOF.

„Brány areálu se otevřou v 16.30. Ještě před kapelou Kryštof vystoupí skupiny Street69, ElkoBand a Nebe“, doplnil ředitel festivalu a pořádající Agentury Velryba Michal Žáček.

V sobotu 18. června se pak představí kapela NO NAME, která večer oslaví 20. narozeniny, dále TATA BOJS, JELEN, MICHAL HRŮZA, ANETA LANGEROVÁ a další interpreti i kapely z regionu.

holesovska regata krystof

„Sobota je už téměř vyprodaná, nemůžeme tedy zaručit, že budou vstupenky v prodeji na místě. Proto doporučujeme nákup v předprodeji“, upozornila za Agenturu Velryba mluvčí Petra Svěráková.

Na fanoušky čeká ale kromě hudby také bohatý doprovodný program, ve kterém nebude chybět mezi návštěvníky velmi oblíbená Soutěž netradičních plavidel a Mistrovství Holešova (a světa) v přejezdu vodní lávky.

Letos si navíc návštěvníci budou moci vyzkoušet například pouliční sporty jako například freestylové ježdění na kole, představí se také ZOO LEŠNÁ s projektem ochrany ohrožených druhů zvířat a vystoupí i kubánské či mexické kapely.

holesovska regata lodicka

Ani letos nebude chybět „Hravá louka klokánka Ríši, kde najdou malí návštěvníci zábavné i pohybové aktivity. Připraveny jsou i prohlídky zámku, projížďky na dračích lodích, zvýhodněné vstupy na speciální výstavy a mnoho dalšího.

Festival již tradičně zakončí sobotní ohňostroj, který bývá oblíbenou tečkou za festivalem.

Veškeré informace o programu a cenách vstupenek najdou fanoušci na www.holesovskaregata.cz a také FB profilu.

Zdroj foto: Holešovská RegataSouvisející články:
Nejnovější články:
Starší články:

 
Banner

Rozhovor

Lenka Klestilová: Babička by na mě byla pyšná!

Lenka Klestilova perexVestec – Už je to déle než rok, co přišla paní Lenka Klestilová s úplnou novinkou pro Prahu a Středočeský kraj. Za obrovské podpory Obecního úřadu ve Vestci, v čele s panem starostou, se rozhodla pomáhat druhým i přesto, že...

Hledat

Chaty s osobností

Z archivu...

Čtěte také...

Potkejte se se svými oblíbenými autory! 20. 3. 2014 v rámci akce Velký knižní čtvrtek v Městské knihovně v Praze.

kniznictvrtek perexIrena Dousková, Miloš Urban, Juraj Červenák nebo Lucie Lomová – to jsou autoři, kteří se zúčastní akce v rámci Velkého knižního čtvrtku v Městské knihovně v Praze.

...

Literatura

Nahlédněte do období otrokářské Ameriky prostřednictvím Podzemní železnice

Podzemní železnice, perexČtu ráda, čtu hodně a už dokonce pár desetiletí. I když se má paměť dá stěží považovat za sloní, nevybavuji si, že bych s nějakou knihou měla tak prazvláštní vztah jako s Podzemní železnicí od Colsona Whiteheada. ...

Divadlo

Rukojmí bez rizika

IMG 20170814 193557V letním období jsou v kamenných divadlech prázdniny, ale milovníci divadelních představení kvůli tomu smutnit nemusí, protože se mohou kulturním zážitkům oddávat mimo ...

Film

Německy mluvené filmy dorazí do Prahy a Brna

pr 200Mnohé filmů, které v české distribuci sotva spatříme, zprostředkovávají početné přehlídky - tak se pořádají přehlídky středoevropských kinematografií, snímků natočených ve francouzštině, španělštině, nyní též německy. Festival německy mluvených filmů zvaný...