Dům kultury Vsetín pořádá BIBLICKÉ ŽIDOVSKÉ TANCE pro ženy a dívky

Dům kultury Vsetín pořádá BIBLICKÉ ŽIDOVSKÉ TANCE pro ženy a dívky

Email Tisk

biblic200V sobotu 24. října zveme všechny ženy a dívky do vsetínského domu kultury, kde bude od 15.00 hodin v klubovně č. 3 probíhat výuka židovských tanců s lektorkou Gitou Vyleťalovou.

 

 

Součástí výuky židovských tanců bude povídání o historii, hudbě, svátcích, smyslu a náplni tanců. Návštěvnice kurzu se během tanečního semináře více dozví například o židovském svátku SUKOT, který se slaví 28. září po dobu sedmi dní. Je oslavou sklizně úrody a patří k nejradostnějším židovským svátkům. Na něj navazuje 6. října SIMCHAT TÓRA (svátek Tóry).

biblic

 

Všem zájemkyním doporučujeme, aby si s sebou na taneční kurz vzaly delší sukně nebo šaty, tričko, ručník a měkkou obuv.

Nenechte si ujít možnost vyzkoušet a naučit se několik židovských tanců.

Kurz se uskutečňuje za podpory Církve bratrské Vsetín – Jasenka.
Vstupné 100 Kč.

 
www.dkvsetin.czNejnovější články:
Starší články:

 
Banner

Rozhovor

„Chtěla bych vyfotit štěstí,“ sní fotografka Sára Saudková

Maminka čtyř dětí, fotografka a charismatická dáma. To vše a mnohem více je Sára Saudková, která vám nyní dovolí nahlédnout do jejího nitra.

 

...

Hledat

Chaty s osobností

Z archivu...

Čtěte také...

Vplyv ľudstva na globalizáciu

Globalizace 200Konanie, spoločnosť, túžba mať viac. Kam to vedie?

...


Literatura

Čistý řez rezavým skalpelem v Operaci Rath

OperaceRath perexLékařské prostředí patří k atraktivním literárním tématům, stejně tak prostředí policejní a kriminalistické. V kauze notoricky známé korupční aféry doktora Davida Ratha se obě profese potkaly a stvořily ...

Divadlo

Být, či nebýt? Abonentem Městského divadla Zlín určitě ano!

mdz 200V Městském divadle Zlín právě startuje prodej předplatného na 73. sezonu. Ta bude především nebývale nabitá – v plánu je 11 premiér! Hlavním tématem bude rozhodování a divadelníci budou spolu s Hamletem klást celou sezonu otázku: Být, či nebýt?

...

Film

Lze vůbec nalézt cestu z beznaděje?

Cesta ven perexRoku 1971 se poprvé uskutečnil Mezinárodní romský sjezd, který doporučil, aby namísto prý urážlivého termínu „cikáni“ bylo přijato pojmenování „Romové“. Takže bělošská majorita – aspoň v oficiální rovině – přešla na politicky korektní v...