Křtem nového videoklipu kroměřížská taneční skupina M Dance crew KM uzavřela sezónu

Křtem nového videoklipu kroměřížská taneční skupina M Dance crew KM uzavřela sezónu

foto perexZavršením minulé sezóny se pro skupinu M dance crew KM stal křest nového video klipu Project Chillies in move, který proběhl ve středu 1. července v kroměřížské restauraci M club. Na křtu nechyběl ani režisér a kameraman Vladislav Františ stejně jako stávající či bývalé členky dnes už populární taneční skupiny, kterou už pět let vede choreograf a tanečník Marek Meluzín.  Skupina má za sebou vůbec úspěšné období. Po několika vítězstvích na přehlídkách a soutěžích se představila rovněž jako předskokan nedávného kroměřížského koncertu zpěváka Davida Deyla.

 


"Jak bych charakterizoval náš nejnovější klip? To je velká inspirace naším vzorem Yanisem Marshallem.  Tentokrát jsme snažili, aby to bylo spojeni tance, vášní a vůbec smyslnosti. A moc nám v tom pomohl právě Vladislav Františ, jehož kameru a vůbec jeho cit pro náš žánr milujeme. Neděláme s ním poprvé," říká Marek Meluzín.
"Choreografie tvoříme spolu s mou nejlepší tanečnicí Jitkou Kutrovou. Spolupracujeme spolu už čtyři  roky a myslím, že si hodně rozumíme, máme i společné cítění hudby," dodává Marek Meluzín, čehož je dokladem i nejnovější klip.

Filmový materiál do video klipu natočila skupina M dance crew KM  15. června v Podzámecké zahradě s kameramanem Vladislavem Františem, který s ní  spolupracoval už na předcházejícím klipu Project Dark Horse. Samozřejmě u toho nechyběl ani Jiří Staněk, který měl během natáčení na starosti dron s kamerou.

foto1


Skupina M Dance crew KM funguje pět let a v žánru zvaném street dance sklízí jeden úspěch za druhým. Jednak na exhibičních vystoupeních, jednak na soutěžích - jenom letos získala několik cenných vavřínů.  "Tento taneční rok byl pro nás asi nejúspěšnější," přiznává Marek Meluzín. "Na Tancer cupu Zlín jsme vytancovali třetí místo, to byl pro nás tento rok takový rozjezd. Na konci března to jsme získali první místo a putovní pohár města Lipníka nad Bečvou.  A na soutěži Hot dance v Zubří to bylo také první místo. Ale přiznám se, že mám raději spokojenost a odezvu publika. Když slyším lidi, jak nás povzbuzují a jak nám fandí , tak je to nad všechny poháry a medaile."
K úspěšným vystoupením ostatně patřilo i to, které proběhlo 26 června těsně před vystoupením Davida Deyla v Domě kultury v Kroměříži.  Tehdy se skupina, která se věnuje "street dance", představila se svým úspěšným číslem Fialovej úlet.

foto 2


Křtu nového video klipu Project Chillies in move, na kterém si vzal slovo Vladislav Františ, Marek Meluzín nebo členka skupiny Soňa Drábková, se zúčastnili současní i dřívější členové  i s rodinnými příslušníky a blízkými přáteli. I když se skupina M dance crew KM během léta představí na "open class" na kroměřížském koupališti Bajda, oficiální vystoupení chystá až na podzim.

Foto archiv Marek Meluzín, koláž Miroslav Vrchký


 

Rozhovor

Snažíme se pomáhat a udělat svět trochu lepším místem pro život

givt200Před nedávnem jsem se úplně náhodou seznámila se společností GIVT.cz. Ostatně, s přibývajícím věkem se mi potvrzuje, že nic se nestane náhodou a že různé skutečnosti mi zkříží cestu právě v tom okamžiku, kdy je jich zapotřebí.

...

Hledat

Chaty s osobností

Čtěte také...

Náboženskú slobodu obmedzujú viac ľudia ako zákony. Kde zmizla tolerancia?

la-religion perexNáboženská sloboda je závislá na množstve faktorov, okrem toho každý štát ju vníma inak. Dôležité je, čo štát očakáva od svojich veriacich. Záleží či ide o konzervatívny, tradičný štát, kde je previazaný vzťah medzi štátom a cirkvou...


Literatura

Anselm Grün – Zastavení mého života

Anselgrun 200m Grün je jedným z najuznávanejších spiritualistov sveta, ktorí prepája duchovný život s psychológiou. Jeho knihy sčítajú milióny výtlačkov nielen v jeho rodnej zemi – Nemecku, ale aj v Čechách, na Slovensku a tiež v Južnej Ame...

Divadlo

Sladký - nesladký domov

slad200Sladký domov, je nová hra od maďarského spisovateľa Gyorga Spiró, ktorá bola uvedená Slovenskému publiku 5. mája v podaní režiséra Juraja Bielika. Hlavnú úlohu Milky si v nej zahrala Elena Podzámka a jej pomocníkom bol Ujo Lisný, ktorého si zahral Peter ...

Film

Co přinesou ozvěny Febiofestu ve Zlíně

febiofest 200V tomto článku bychom vás rádi informovali, na jaké filmy můžete vyrazit od 15. do 17. dubna do zlínského Golen Apple Cinema v rámci regionálních ozvěn Febiofestu.

...