GALERIE HARFA BUDE POMÁHAT I V LETOŠNÍM ROCE! VÝTĚŽEK HARFANDĚNÍ POPUTUJE DO KLOKÁNKU

GALERIE HARFA BUDE POMÁHAT I V LETOŠNÍM ROCE! VÝTĚŽEK HARFANDĚNÍ POPUTUJE DO KLOKÁNKU

Email Tisk

Harfandeni 200Již 2. ročník benefičního běhu pro dobrou věc s názvem Harfandění proběhne ve čtvrtek 4. září od 14:00. Letošní výtěžek poputuje do Klokánku, projektu Fondu ohrožených dětí. Za každé uběhnuté kolo získá nadace 100 Kč od pořadatele. Na střeše Galerie Harfa bude dále probíhat Festival volnočasových aktivit. Přijďte se proběhnout a užít si odpoledne plné zábavy s námi!

 

 

Nemusíte mít natrénováno, ani být profesionální běžec. I pouhou procházkou můžete pomoci těm, kteří to skutečně potřebují,“ říká Silvie Soukalová, marketingová manažerka Lighthouse Group. Každý, kdo se projde nebo proběhne kolem obchodního centra, přispěje dětem z Klokánku částkou 100 Kč. Akce se může zúčastnit opravdu každý, od dětí až po seniory. Celým odpolednem bude provázet moderátor Jan Smetana.

Jen běh nestačí

Celé odpoledne však nemusí být jen o běhu. Pro návštěvníky je připraven bohatý program v podobě přehlídky zájmových a sportovních kroužků z Prahy 9 a blízkého okolí. „Děti si tak mohou vyzkoušet aktivity jako lakros, lukostřelbu, basketbal, ruční práce, různé deskové hry a mnohé další,“ dodává Silvie Soukalová. Festival může tedy rodičům ukázat směr, co jejich potomky baví a kam je popřípadě zapsat v novém školním roce.

Harfandeni


Poděkování patří všem partnerům, kteří akci podporují. Někteří patroni navíc motivují k návštěvě. Můžete od nich získat krásné ceny. Škola, která uběhne pro Klokánek největší obnos, vyhraje poukázku do Intersparu na 15 míčů do tělocvičny. Nejlepší školní třída dostane volný vstup do DinoParku. Tři nejšikovnější dospělí si odnesou vouchery na večeři pro dva v restauraci Culinary Aroma a nejzdatnější dětský běžec vyhraje voucher v hodnotě 2 500 Kč na svoji narozeninovou oslavu v obchodním centru Galerie Harfa.

www.galerieharfa.cz


 

Rozhovor

Je skvělé, že si školy uvědomují práci svých studentů, kteří se podílejí na kulturním rozvoji města. Rozhovor s Markem Barošem, dramaturgem M-klubu o festivalu Majáles 2016.

baros200Začátkem května, přesně v sobotu 7., se v areálu zámku Žerotínů ve Valašském Meziříčí uskuteční pátý ročník studentského festivalu Majáles 2016. Po zkušební vnitřní verzi z loňského roku se tentokrát opět dostane ven. Přibudou nové scény a poprvé se na...

Hledat

Chaty s osobností

Z archivu...

Čtěte také...

Česko má svou reprezentantku ve světovém finále stand up komiků

Bianca Cristovao 200Česká republika zaznamenala přelomový úspěch na poli stand up comedy. Reprezentance naší země Biance Cristovao se podařilo v konkurenci tisíců stand up komiků z celého světa postoupit do finále soutěže Laugh Factory Funniest Pers...


Literatura

Sliby a chyby Štěstí, lásky, čokolády aneb dokonalý recept na štěstí ŽENY?

stesti laska cokoladaPojďme se podívat, co obal knížky slibuje a co opravdu dává. Skóre je skvělé! Je nepříjemným zvykem psát na KAŽDOU knihu, že je nejlepší a skvělá  a prostě jinak NEJ. Mnohé jsou, ale mnohé také nejsou.

Divadlo

Malované na skle ve Zlíně krásně namalovali

malovane-na-skle 200Podzimní večer 20. listopadu se v Městském divadle Zlín nesl ve slavnostním duchu. Jednak šlo o 51. reprízu představení Malované na skle, které získalo cenu Aplaus za nejlepší inscenaci 69. sezony a její představitel byl nomi...

Film

Lorax: Děti, chraňte přírodu!
ImagePředstavte si městečko, kde je vše dokonalé, barevné, krásné… ale také umělé. Zvířata, květiny, stromy nevyjímaje. Místo živých stromů si lidé na zahrady pořizují náhražky, které mohou dálkově ovládat a podle nálady si měnit jejich barvu. Co k...