Rychlá soutěž o vstupenky na Partičku

Rychlá soutěž o vstupenky na Partičku

Email Tisk

particka 200Chcete se zúčastnit natáčení? TV Prima začala nedávno vysílat Prima Partičku, improvizační pořad, v jehož druhém díle si po boku Michala Suchánka a Richarda Genzera zařádí také Igor Chmela, Daniel Dangl a hudební mág Marián Čurko. Zúčastněte se díky nám natáčení nového dílu Prima Partičky, které se koná v pátek 17. listopadu od 19 hodin v Rock Opera Praha, Komunardů 1, Praha 7 a potrvá do cca 23 hodin.

Soutěžní otázka: Napište nám, kdo je hostem posledního dílu Partičky, který se vysílá ve čtvrtek 9. listopadu od 21:35 na Primě?

Správnou odpověď uvidíte buď v televizi, nebo ji najdete na Facebooku Partičky

Odpověď zasílejte na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript , do předmětu mailu napište Partička a nezapomeňte připojit celé jméno a telefon. Duplicitní a neúplné maily budou ze soutěže vyřazeny.
Uzávěrka soutěže je v pondělí 13. listopadu 2017.

particka2

Z došlých odpovědí, které budou splňovat všechny uvedené podmínky, vylosujeme pět výherců, kdy každý obdrží dvě vstupenky na natáčení pořadu Partička, které se koná v pátek 17. listopadu od 19 hodin v Rock Opera Praha.

Výsledky soutěže se jmény výherců zveřejníme na facebooku a informaci o výhře zašleme mailem.

Přejeme hodně štěstí a děkujeme televizi Prima za soutěž!


 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Přihlášení

K21 se představuje

KATEŘINA HAJŇUKOVÁ


redaktorka a editorka

    Narodila se koncem března 2000, je tedy znamení berana a jak říká, zcela odpovídá její tvrdohlavosti. Pochází z Karlových Varů, které moc ráda a v současnosti je studentkou čtyřletého gymnázia.

    S K21 spolupracuje od začátku července a říká, že je za to neskutečně ráda. "Editace mi otevřela nový svět, který pro mně mnoho znamená a dává mi mnoho možností."

    Mezi koníčky Kačka řadí poslouchání hudby, čtení, psaní různých příběhů, hraní na keyboard, jízdu na skateboardu a trávení času se svými přáteli. "Dalo by se říct, že mým velkým koníčkem je barvení vlasů. D§vod? Už čtyři roky si barvím své hnědé vlasy částečně na modro a nikdy bych svoje modro-hnědé vlasy nevyměnila."

    Mimo studia a editace se věnuje svému blogu. Blogerkou je už asi sedm let, při čemž svůj dosavadní blog má čtyři roky. Ve škole ji nejvíc baví psychologie, český jazyk a angličtina.

    "Ze všeho nejdůležitější je pro mě moje rodina, která mě vždy drží nad vodou. Motta a citáty jsou moje doména. Už jako malá jsem si sepisovala a opisovala motta z internetu nebo ráda prohledávala mamčiny sešity s citáty. Můj nejoblíbenější pochází od zpěváka Andyho Biersacka, který má skupinu Black Veil Brides, kterou miluji: "Každý na světě má sny. Drž je blízko svého srdce a nikdy nepouštěj..."

Toulavka

Anketa


Chat s osobností

Banner

Partneři

Hledat

Mimísek 28

Nové komentáře

Facebook

Twitter


Literatura

Kouzlo starého antikvariátu

okamik uvodka„Máte srdce z papíru,“ řekla. „Voda ho může rozpustit. Země ho může pohřbít. Vítr ho může odvanout.“ Shelly Kingová ve své prvotině Okamžik všeho popsala kouzelný svět starého zaprášeného antikvariátu, ve kterém se dají najít opravdové poklady...

Divadlo

Festival NATŘIKRÁT - tři večery a ještě kousek strávené s tancem v Brně

Natrikrat perexJiž po šestnácté se v Brně odehraje Mezinárodní festival současného tance a pohybového divadla Natřikrát, který se bude konat od 22. do 31. října. I letos bude hlavním dějištěm festivalu Be...

Film

Úsměv Zdeňka Trošky je nakažlivý, škoda, že Trošků není u nás víc
ImageRežiséra Trošku mají určitě všichni rádi – je s ním dobře. Rád se směje, rád povídá o jídle a točí filmy, které se líbí. Proč? Jsou nám blízké, jsou o nás, poznáváme se v nich. Jeho pohádky jsou tak ...