Banner

Pohyb je život – soutěž o časopis ČASPV

Email Tisk

Pohyb je zivot casopis perexČasopis "Pohyb je život" vydává Česká asociace Sport pro všechny. Kromě svých členů tak oslovuje ČASPV širokou veřejnost prostřednictvím hnutí "Pohyb je život", zaměřeného na propagaci významu pohybové aktivity, zdravé výživy a duševní pohody v životě moderního člověka. 

 

Časopis Pohyb je život je inspirací pro instruktory, cvičitele, učitele a organizátory všestranného sportování. Obsahuje metodické články o pohybových aktivitách s cílem pomoci všem, kdo mají rádi pohyb, od instruktorů a trenérů až po cvičence. Informuje o činnosti ČASPV, KASPV, RCSPV a odborů ve všech krajích ČR, které pořádají různé soutěže, semináře, školení instruktorů a mnoho dalších akcí po celý rok.

Pohyb je zivot casopis

Pravidelnou součástí časopisu je také metodická příloha zaměřená na určité téma. Naposledy to byly například Kočičí hrátky – cvičební jednotka rodičů s dětmi s netradičním náčiním, nebo cvičení s Donut Ballem, balanční podložkou, která nabízí mnoho možností využití v tělocvičnách i doma.

Pohyb je zovit Kocici hratky

Odpovězte na otázku a získejte nejnovější číslo časopisu Pohyb je život a také poslední čtyři výtisky včetně metodických příloh.

Pohyb je zivot logo2

Soutěžní otázka:
S jakým náčiním budou cvičit ženy a muži v hromadné skladbě, kterou nacvičuje ČASPV pro XVI. všesokolský slet, jenž proběhne v roce 2018?
Nápověda ZDE

Odpověď zašlete na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript , do předmětu mailu napište Pohyb je život a nezapomeňte připojit celé jméno a adresu. Duplicitní a neúplné maily budou ze soutěže vyřazeny.

Z došlých odpovědí, které budou splňovat všechny uvedené podmínky, vylosujeme jednoho výherce, kterému zašleme nejnovější číslo časopisu Pohyb je život a také předchozí čtyři výtisky včetně metodických příloh.

Uzávěrka soutěže: 21. května 2017

Výsledky soutěže se jménem výherce zveřejníme na facebooku a informaci o výhře zašleme mailem.

Pohyb je zivot CASPV

www.caspv.cz

www.caspv.cz/cz/casopis/


 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Přihlášení

Nechte si poradit...

Jaká kniha, divadlo, koncert či jiná akce by našim čtenářům neměly uniknout?

RENATA PETŘÍČKOVÁ

redaktorka K21

Nechte si poradit, knihy jež uleví duši... Jak jste si asi všimli, zrovna já tu jsem většinou přes knihy, které se nějak zabývají psychologií a seberozvojem. To je velmi široké téma a také patří v knihkupectví k těm nacpanějším regálům. Nějak plynule jsem k nim došla přes pár pokusů s romantickými knihami v ranném mládí a už jsem u nich zůstala. Myslím si, že o takovou knihu alespoň čas od času člověk stojí. Které mne oslovily a ovlivnily nejvíce? Možná tou úplně první byl vždycky Malý princ, kterého když jsem doopravdy pochopila, tak to byl přenádherný sladkobolný pocit. Mám ráda také knihu Elisabeth Haich: Zasvěcení, to je ale bible pro celý život a jsem dosud ráda, že mnoho z tam řečeného je mi zatím zahaleno tajemstvím. Přístupnější a komerčnější jsou pak knihy Davida Deidy, pro muže Cesta pravého muže, a pro ženy snažící se mužům porozumět pak Když jde o muže. Z andělských děl Doreen Virtue pak Chci změnit svůj život, ale nemám na to čas, nebo V zajetí jídla, Zbavte se svých kil bolesti, což jsou její nejméně andělské, nejvíce psychologické a do hloubky ženské duše jdoucí tituly. A mezi poslední okouzlení patří Alberto Villoldo a Návrat duše, což je kniha, která je výtečným základem pro každého, kdo chce vůbec porozumět psychologii, kořenům šamanismu a své vlastní duše. A kdo má rád, stejně jako já tarot, tak kromě své vlastní knihy Základní tarot a Svět tarotu, ráda poradím cokoliv od Barbary Moore.Ta je mojí velkou učitelkou! A když bych měla poradit něco "naživo"? Pak jsou to přednášky Jaroslava Duška všude různě po republice a v pražských divadlech jeho Duše K, Čtyři dohody nebo Pátá dohoda. Přednášky Pjéra la Šéze, které jsou o jungovské psychologii, do které přidává své vlastní názory, které dovolím si říci - jsou velmi podnětné a odvážné. Když zajdu ještě dál, tak příští rok by měl Brno navštívit Clemens Kuby a opět představit své mentální léčení a možná i novou knihu, zatím nevíme...

Anketa


Chat s osobností

Hledat

Mimísek 13

Partneři

Nové komentáře

 • 19.05.2017 06:43
  ...
  chia semínka miluju.
   
 • 18.05.2017 09:05
  Děkujeme
  Dobrý den, děkujeme za ...
   
 • 17.05.2017 07:55
  problém
  Nelze odeslat odpovědní ...

Facebook

Twitter


Literatura

Ztracená brána Arnošta Vašíčka

altKdo by to byl řekl. V pražském podzemí se nachází brána, která nás může zavést do jiného, alternativního světa. Nikdo to netuší, strážci ji bedlivě hlídají. A pak se to stane. Tajemný zasvěcovací rituál cosi změnil. Kdesi v podzemí se cosi změnilo...

Divadlo

Řádná dávka originality, abstrakce a destrukce v belgickém Springville

altUmíte přesně určit hranice své představivosti? Co je pro vás tak akorát a co je už příliš? Belgické uskupení CAMPO se vás neptá, co zvládnete vydržet, parta z Gentu jen předvádí a neručí za následky (a možné psychosoma...

Film

Frankenweenie - Domácí mazlíček: Když vědu neděláme s láskou

Frankenweenie-plakat-200Film z produkce Walt Disney Pictures s prapodivným názvem Frankenweenie - Domácí mazlíček je animovaným příběhem chlapce Viktora a jeho psa Sparkyho. Když Viktor nečekaně přijde o svéh...