Dárky pro celou rodinu z divadel ABC a Rokoko
Banner

Dárky pro celou rodinu z divadel ABC a Rokoko

Email Tisk

200osDěda si libuje v monolozích? Tchýně miluje rodinná dramata? Dcera ráda hraje komedie? Brácha je tragéd? Darujte jim předplatné do divadla!

 

 

 

 

Městská divadla pražská i v letošní sezoně chystají spoustu akcí, které vás naladí na vánoční atmosféru a zpříjemní vám dlouhé večery. Návštěvu divadel ABC a Rokoko můžete spojit i s nákupem vánočních dárků. Vyhnete se tak přeplněným obchodům a jistě najdete pro každého člena rodiny originální dárek. Vybírat můžete nejen z tradičního Vánočního předplatného, zakoupit můžete i dárkový poukaz na Herecký kurz pro neherce nebo na Dámskou jízdu v Rokoku. Vtipnou variantou jsou i speciální balíčky – Balíček vyrovnaného manželství, Balíček pro příjemný večer či Balíček na dobrou noc.

Vánoční předplatné do divadel ABC a Rokoko

Opravdové milovníky divadla můžete obdarovat Vánočním předplatným do divadel ABC a Rokoko na 4 nebo 8 vstupů. Výhodou je, že si bude moct libovolně zvolit titul i datum představení, na které chce vyrazit. Navíc díky možnosti koupit si vstupenky o dva dny dříve než je běžný termín předprodeje, může získat vstupenky na velmi oblíbená (a věčně vyprodaná) představení Shirley Valentine, Saturnin a Pan Kaplan má třídu rád. Levnější variantou, když si nejste jistí, jaké představení by se vašim blízkým mohlo líbit, je také dárkový poukaz na dvě vstupenky na libovolné představení obou divadel.

os

Balíček vyrovnaného manželství

Prvních 50 diváků, kteří si zakoupí dárkový poukaz na dvě vstupenky do 1. cenové zóny, získá navíc jako dárek poukaz na dvě vstupenky na vybrané zápasy FC Sparta.

Balíček pro příjemný večer

Ke každému zakoupenému předplatnému do obou cenových zón získáte na všechna představení v rámci abonmá skleničku vína či espreso zdarma v Restauraci Titanic.

os1

Balíček na dobrou noc

K předplatným na osm vstupů do divadel ABC a Rokoko získá prvních 100 předplatitelů poukázku na zboží SCANquilt v hodnotě 500 Kč.

Kromě těchto balíčků si můžete vytvořit i svůj vlastní díky dárkovým poukázkám, krásným propagačním předmětům a CD s písničkami z představení.

Dárkové poukazy na skvělé zážitky

Darovat můžete i netradiční zážitek. Pro každého, kdo chce blíže poznat divadlo a hereckou profesi, pořádají Městská divadla pražská Herecké kurzy pro neherce – jednodenní workshopy plné her a zábavy zaměřené na poznání základních principů fungování divadla, rozvoj komunikačních dovedností a týmové spolupráce. Součástí kurzu je i návštěva divadelního představení a následné posezení a debata s herci v divadelním klubu. Dílna nestaví na hereckém talentu účastníků, ale na jejich chuti a odhodlání vyzkoušet si divadlo, je tudíž otevřena komukoliv v jakémkoliv věku.

os2

Ženy pak jistě potěší dárkový poukaz na Dámskou jízdu v Rokoku, jedinečný odpočinkový večer, ve kterém nechybí skvělé divadlo a zajímavý doprovodný program (módní přehlídka, tombola, líčení aj.).

O tipech na vánoční dárky více na www.mestskadivadlaprazska.cz Nejnovější články:
Starší články:

 
PřihlášeníTapír

  • Tapír č. 5 září – říjen
    Od 30. srpna vychází další číslo našeho humoristického časopisu TAPÍR. Můžete se těšit na: – Rozhovor s Ivo Šmoldasem – Tapír na houbách...
  • Tapíří letní dárek
    Máte již poslední číslo Tapíra přečtené a nechce se vám čekat na nové, které vyjde 30. srpna? Připravili jsme pro...
  • Mezinárodní festival kresleného humoru 2019
    Čtvrtý ročník skončil a opět se vydařil. Kdo jste nepřijeli, budete celý rok litovat, že jste nebyli. Tak příští rok...

Rozhovor

Štěpán Pácl: „Boj proti přesile má smysl.“

paclSvět plný krátkých cest za rychlým uspokojením je silnou inspirací pro odvážné tvůrce. Divadelní režisér Štěpán Pácl si troufl na dramatickou látku, která byla v českých podmínkách dlouhá léta nezpracována. Ostatně – jd...

Hledat

Chaty s osobností

Čtěte také...

Dobrodružný příběh s animacemi a hudbou. Tak by mohla vypadat interaktivní elektronická kniha.

200oInteraktivní elektronickou knihou je vlastně myšlena aplikace pro tablety, zejména pro ty s operačním systémem iOS. Pro představení a demonstraci, jak spojit rozličná digitální data do jedné platformy byly použity podklady k dlouho očekávanému filmovému titulu ...


Literatura

Žít americký sen je jiné než o něm snít

moje bejby amerika 200V nakladatelství Mladá fronta vyšla další kniha novinářky Jany LeBlanc a tentokrát se nejednalo o zápisník jako v minulých případech, ale o velmi osobní a zajímavý počin s názvem Moje bejby Amerika.

Divadlo

Řádná dávka originality, abstrakce a destrukce v belgickém Springville

altUmíte přesně určit hranice své představivosti? Co je pro vás tak akorát a co je už příliš? Belgické uskupení CAMPO se vás neptá, co zvládnete vydržet, parta z Gentu jen předvádí a neručí za následky (a možné psychosoma...

Film

Čtyřicátá první ochutnávka filmových lahůdek

LFS 200Letní filmová škola pořádá už nějaký ten pátek ochutnávku toho nejlepšího, co filmoví tvůrci vytvořili. Letošní degustační ročník byl už čtyřicátý první a od 24. července do 1. srpna nabídl filmovým fanouškům 237 filmů na 8 promítacích místech.