Objevte kouzlo audioknih na Světě knihy 2015

Objevte kouzlo audioknih na Světě knihy 2015

OneHotBook Svet knihy 200Vydavatelství audioknih OneHotBook bude letos na veletrhu Svět knihy od 14. do 17. 5. 2015 na pražském výstavišti v Holešovicích poprvé prezentovat svou produkci ve vlastním stánku L511, k čemuž připravilo i bohatý program. Po pátečním udílení cen Audiokniha roku 2014, kde má také několik želízek v ohni, ukáže návštěvníkům od 15.00 hod. v Autorském sále cestu OD KNIHY K AUDIOKNIZE, kterou je provede spolu se spisovateli, herci a režiséry. Nebudou chybět ani autogramiády a křty audioknižních novinek jako Pán ohně a Šachové figurky od Petera Maye.

Přijďte se podívat a najděte nás na stánku L511, kde nabídneme slevu 25% i bonus 2 + 1 zdarma: při zakoupení 2 audioknih věnujeme zákazníkovi kupon ke stažení další naší audioknihy z portálu digitálního downloadu Audiolibrix.com.

Kromě zmíněných nových „mayovek“ budou na veletrhu představeny i další čerstvě vydané novinky Hvězdy nám nepřály (John Green) s  Veronikou Kubařovou a Matoušem Rumlem; Vím, že máš duši Jeremyho Clarksona v podání Zbyška Horáka, který mu svůj hlas propůjčil i v pořadu Top Gear; a audioknižní soubor povídek Miloše Čermáka Muži, co zírají na ženy, který si autor sám načetl.


PROGRAM:


Pátek 15. 5. 2015
13.00 - 13.50
VELKÝ SÁL – Střední hala
Vyhlášení cen AUDIOKNIHA ROKU 2014
Udílení cen pro nejlepší audioknihy, které vyšly v loňském roce, pro nás bude obzvláště napínavé – máme totiž hned šest nominací. Audiokniha DOKTOR PROKTOR A PRDICÍ PRÁŠEK (Jo Nesbø) je finalistou v kategorii Nejlepší audiokniha pro děti, MUŽ Z OSTROVA LEWIS (Peter May) si brousí zuby na kategorii Nejlepší audiokniha četba a MUŽ JMÉNEM OVE (Fredrik Backman) má šanci v kategoriích Interpret roku (Jan Vlasák), Nejlepší audiokniha četba a Audiokniha roku 2014 – Absolutní vítěz, kde mu budou z „naší stáje“ konkurovat ještě vícehlasé NEBEZPEČNÉ ZNÁMOSTI (Choderlos de Laclos).

15.00 - 15.50
AUTORSKÝ SÁL – Levé křídlo
Od knihy k audioknize
Jak se knihy převádějí do zvukové podoby, kolik práce se za tím skrývá a proč je tak skvělé audioknihy poslouchat prozradí spisovatelka Kateřina Tučková, jejíž dílo je v audio verzi k dostání, i herci Jiří Dvořák (Nebezpečné známosti, trilogie Lewis), Tereza Bebarová (Žítkovské bohyně), Jan Vlasák (Muž jménem Ove, Mycelium), Jana Stryková (Atlas mraků, Zmizelá, Mycelium), Martin Stránský (trilogie Milénium, Globální samoobsluha) a Igor Bareš (Žena v kleci, Zabijáci, Chatrč, Nebezpečné známosti), kteří texty oživují svým hlasem; či režisér audioknih Michal Bureš a další… Chybět nebude ani redakční tým vydavatelství OneHotBook a Jakub Horák z audioknižního průvodce Naposlech.cz.


V rámci besedy také pokřtíme audioknižní novinku Petera Maye Šachové figurky, budeme soutěžit o zajímavé ceny a zbyde i prostor pro získání podpisu interpretů.
Pořadatel: Vydavatelství OneHotBook a portál digitálního downloadu Audiolibrix.com   

OneHotBook Svet knihy 1

16.20 - 17.20   
Stánek vydavatelství OneHotBook L511
Autogramiáda autorských a hereckých hvězd vydavatelství OneHotBook
Své audioknihy vám podepíše spisovatelka Kateřina Tučková i interpreti Tereza Bebarová (Žítkovské bohyně), Jana Stryková (Atlas mraků, Zmizelá, Mycelium), Jiří Dvořák (Nebezpečné známosti, trilogie Lewis), Jan Vlasák (Muž jménem Ove, Mycelium), Martin Stránský (trilogie Milénium, Globální samoobsluha) a Igor Bareš (Žena v kleci, Zabijáci, Chatrč, Nebezpečné známosti).

Sobota 16. 5. 2015
14.00 - 14.30
Stánek vydavatelství OneHotBook L511
Autogramiáda spisovatelky Petry Soukupové
Autorka, podle jejíchž textů již vznikly audioknihy Zmizet i Bertík a čmuchadlo, bude posluchačům k dispozici pro otázky i podpisy.

15.00 – 15.40
Stánek vydavatelství OneHotBook L511
Křest audioknihy Pán ohně s Martinem Myšičkou a Janou Plodkovou
První díl série čínských thrillerů Petera Maye Pán ohně pokřtíme spolu s interprety Martinem Myšičkou a Janou Plodkovou, kteří ztvárnili role čínského detektiva Li Jena a sarkastické americké patoložky. Bublinky, asijské dobroty, ukázky a autogramiáda.

Nejaktuálnější verzi programu najdete na OneHotBook Facebooku https://www.facebook.com/events/830171813684633/.Nejnovější články:
Starší články:

 

PřihlášeníBanner

Anketa

Chtěli byste více asijských filmů v našich kinech a TV?

100%   (11)
0%   (0)
0%   (0)
Loading...

Nejčtenější za měsíc


Rozhovor

Režisérka Ivanna Benešová: "Točím o tématech, která mně osobně přijdou zajímavá."

ivana benesova200Režisérka Ivanna Benešová je známá pro svůj zájem o netradiční témata, jakými jsou například porno nebo týrání. Její vstup do dokumentární filmařiny se datuje někde až do roku 2008. Krátkometrážní snímek Jak se...

Hledat

Chaty s osobností

Z archivu...

Čtěte také...

Audiokniha Pejsek vypravuje rozveselí léto těm nejmenším

 

Pejsek vypravuje 200Rodičům, kteří shání veselé a vtipné příběhy pro nejmenší a neví si rady s výběrem, vydavatelství Tympanum před létem pěkně zahrálo do noty. Nová audiokniha Pejsek vypravuje před ned...


Literatura

Motelové kroniky. A kolem vás se začne vlnit cesta.
ImageMotely, ty by toho mohly navyprávět, možná vám teď blesklo hlavou. Nedejte se však zmást. Motelové kroniky amerického dramatika, spisovatele, hudebníka, scenáristy, herce a režiséra Sama...

Divadlo

Slovácké divadlo uvede v premiéře Deník Anne Frankové

denik perexSlovácké divadlo je od předminulého týdne, kdy byly vyhlášeny Ceny divadelní kritiky, v první desítce nejlepších českých divadel. Do elitní sestavy se ale neprobojovalo jen uváděním ztřeštěných komedií a výpravný...

Film

Co je štěstí, láska, touha? Ptají se tvůrci nového filmu Kvarteto

fotoska perexDruhý celovečerní film režiséra Miroslava Krobota Kvarteto vstoupí do kin už 30. listopadu, tvůrci ho celý natočili v historickém centru města Olomouce. Do hlavních rolí filmu o čtyřec...