ČERNOBÍLÉ TURNÉ Lucie Bílé Velká letní akce: vstupenky se 100 Kč slevou

ČERNOBÍLÉ TURNÉ Lucie Bílé Velká letní akce: vstupenky se 100 Kč slevou

Email Tisk

CBT perexZpěvačka Lucie Bílá letos opět pojede mega tour s názvem ČERNOBÍLÉ TURNÉ 2014. O vstupenky na koncerty v Praze, Pardubicích, Ostravě je velký zájem. Nyní se přesto producenti rozhodli, že před létem umožní fanouškům Zlaté slavice, aby si mohli koupit vstupenky levněji a ještě měli možnost získat zajímavé dárky. Proto odstartovala Velká letní akce.


VELKÁ LETNÍ AKCE znamená, že kdo si nyní koupí vstupenku na Černobílé turné 2014 – ušetři 100 korun na každé vstupence a zároveň může vyhrát zajímavé ceny od Lucie Bílé! Každý, kdo chce mít jistotu, že se na něj se vstupenkou dostane a chce si včas zajistit dobré místo v jedné z hal, kde se koncerty uskuteční, neměl by s nákupem váhat.

Vstupenky lze získat jak on-line http://vstupenky.ticket-art.cz/koncerty/lucie-bila-cernobile-turne-2014-praha-9610/?leto a v celé síti Ticket art.

Ceny před slevou jsou 1290, 990, 790, 590, 390 Kč.

Vstupenky jsou slosovatelné a ti, kteří si je zakoupí, mohou získat zajímavé ceny. V rámci projektu LUCIE BÍLÁ – Černobílé turné 2014 mohou fanoušci získat ceny přímo od Lucie Bílé.

CBT

Termíny koncertů Černobílého turné 2014:

15. 10. Tipsport Arena - PRAHA

17. 10. ČEZ Arena - PARDUBICE

19. 10. ČEZ Arena - OSTRAVA

/Termíny koncertů Černobílého turné 2014 SR/

21. 10. Steel Arena - Košice

23. 10. Zimní stadion Ondreje Nepeľu - Bratislava

„Mám dvě velké motivace přidat v Čechách tři a na Slovensku dva exkluzivní Černobílé koncerty. První je zájem lidí, kteří se loni na koncert nedostali, nebo jej chtějí vidět znovu a druhou motivací je záznam koncertu na DVD. Říká se, že co se napíše či natočí, nemusí se pamatovat. A já bych si moc přála, aby se na jedno z mých největších turné nezapomnělo! Už teď se na tu velkou jízdu se svým týmem moc těším,“ říká Lucie Bílá, která si zcela jistě připraví pro své fanoušky to nejlepší z nejlepšího a určitě i něco navíc.

CBT2

Na Černobílém turné 2014 opět nebude chybět repertoár poskládaný z popu, rocku, šansonů či muzikálových hitů. Právě Lucie Bílá je jednou z nejznámějších muzikálových interpretek. Také letos celou tour pojede s Lucií Bílou její dlouholetý spolupracovník, hudebník a klavírista Petr Malásek.

Mezi hosty Lucie Bílé na Černobílém turné 2014 zůstávají světlomalíř a „iluzionista“ Alex Dowis, famózní bubeník Mika Ronos /Michal Bečka/ a i multižánrová slovenská taneční skupina The Pastels. Všichni tito hosté vzešli z úspěšné televizní soutěže Česko-Slovensko má talent, jejíž porotkyní zpěvačka v minulých ročnících byla.

CBT1

Černobílé turné 2014 má po loňském velkém úspěchu i charitativní podtext. Jelikož Lucie Bílá dlouhodobě spolupracuje s Kontem Bariéry, rozhodla se pokračovat v háčkování černých a bílých srdíček, kdy výtěžek z jejich prodeje půjde opět na konkrétní, adresnou pomoc klientům Konta Bariéry. Letošní výtěžek by měl pomoci slečně Báře z Brna a paní Marii z Jihlavy. Jde o vozíčkářky, které z důvodu svého handicapu potřebují odlehčený invalidní vozík a z vlastních prostředků si jej nemohou dovolit. Obě dámy jsou i přes své postižení velmi aktivní, optimisticky naladěné a snaží se žít plnohodnotný život.

www.luciebila2014.cz

www.luciebila.com

www.facebook.com/LucieBilaTurneNejnovější články:
Starší články:

 

Rozhovor

František Nedvěd: „Jako legenda se vůbec necítím.“

frantisek nedvedFrantišek Nedvěd, který dal světu písně Stánky, Rozchod či Valčíček, brzy oslaví 65 let. Nyní jej můžete zastihnout na turné s bratrem Janem nebo se zaposlouchat do jejich spo...

Hledat

Chaty s osobností


Literatura

Návrat kapitána Johna Emmeta: velmi dobrý historický krimiromán

200 knihaHistorické romány čtu ráda. Je příjemné poznat dobu dávno minulou v příbězích postav. Udělám si tak obrázek o té které době, ujasním si stav společnosti a občas pak zapátrám v encyklopediích, abych si upřesnila své vědomosti z historie. A když j...

Divadlo

Jana Šrejma Kačírková se připravuje na Rusalku v Krumlově

Foto Jana Srejma Kacirkova 14200Čím nás letos překvapí „divadlo s nejvyšším stropem na světě“? Tuto otázku, týkající se vesměs vždy počasí, si kladou už celá desetiletí diváci stejně jako účinkující, unikátní p...

Film

Festival francouzských filmů představí i koprodukční díla

FFFOd středy 21. listopadu do středy 28. listopadu 2018 se v Praze (a rovněž Brně) představí v pořadí již 21. FESTIVAL FRANCOUZSKÉHO FILMU. Nabídne široký výběr uváděných titulů, od těch, které se v českých kinech už uvádějí (či teprve uvádět budou), až k těm ně...