ČERNOBÍLÉ TURNÉ Lucie Bílé Velká letní akce: vstupenky se 100 Kč slevou

ČERNOBÍLÉ TURNÉ Lucie Bílé Velká letní akce: vstupenky se 100 Kč slevou

CBT perexZpěvačka Lucie Bílá letos opět pojede mega tour s názvem ČERNOBÍLÉ TURNÉ 2014. O vstupenky na koncerty v Praze, Pardubicích, Ostravě je velký zájem. Nyní se přesto producenti rozhodli, že před létem umožní fanouškům Zlaté slavice, aby si mohli koupit vstupenky levněji a ještě měli možnost získat zajímavé dárky. Proto odstartovala Velká letní akce.


VELKÁ LETNÍ AKCE znamená, že kdo si nyní koupí vstupenku na Černobílé turné 2014 – ušetři 100 korun na každé vstupence a zároveň může vyhrát zajímavé ceny od Lucie Bílé! Každý, kdo chce mít jistotu, že se na něj se vstupenkou dostane a chce si včas zajistit dobré místo v jedné z hal, kde se koncerty uskuteční, neměl by s nákupem váhat.

Vstupenky lze získat jak on-line http://vstupenky.ticket-art.cz/koncerty/lucie-bila-cernobile-turne-2014-praha-9610/?leto a v celé síti Ticket art.

Ceny před slevou jsou 1290, 990, 790, 590, 390 Kč.

Vstupenky jsou slosovatelné a ti, kteří si je zakoupí, mohou získat zajímavé ceny. V rámci projektu LUCIE BÍLÁ – Černobílé turné 2014 mohou fanoušci získat ceny přímo od Lucie Bílé.

CBT

Termíny koncertů Černobílého turné 2014:

15. 10. Tipsport Arena - PRAHA

17. 10. ČEZ Arena - PARDUBICE

19. 10. ČEZ Arena - OSTRAVA

/Termíny koncertů Černobílého turné 2014 SR/

21. 10. Steel Arena - Košice

23. 10. Zimní stadion Ondreje Nepeľu - Bratislava

„Mám dvě velké motivace přidat v Čechách tři a na Slovensku dva exkluzivní Černobílé koncerty. První je zájem lidí, kteří se loni na koncert nedostali, nebo jej chtějí vidět znovu a druhou motivací je záznam koncertu na DVD. Říká se, že co se napíše či natočí, nemusí se pamatovat. A já bych si moc přála, aby se na jedno z mých největších turné nezapomnělo! Už teď se na tu velkou jízdu se svým týmem moc těším,“ říká Lucie Bílá, která si zcela jistě připraví pro své fanoušky to nejlepší z nejlepšího a určitě i něco navíc.

CBT2

Na Černobílém turné 2014 opět nebude chybět repertoár poskládaný z popu, rocku, šansonů či muzikálových hitů. Právě Lucie Bílá je jednou z nejznámějších muzikálových interpretek. Také letos celou tour pojede s Lucií Bílou její dlouholetý spolupracovník, hudebník a klavírista Petr Malásek.

Mezi hosty Lucie Bílé na Černobílém turné 2014 zůstávají světlomalíř a „iluzionista“ Alex Dowis, famózní bubeník Mika Ronos /Michal Bečka/ a i multižánrová slovenská taneční skupina The Pastels. Všichni tito hosté vzešli z úspěšné televizní soutěže Česko-Slovensko má talent, jejíž porotkyní zpěvačka v minulých ročnících byla.

CBT1

Černobílé turné 2014 má po loňském velkém úspěchu i charitativní podtext. Jelikož Lucie Bílá dlouhodobě spolupracuje s Kontem Bariéry, rozhodla se pokračovat v háčkování černých a bílých srdíček, kdy výtěžek z jejich prodeje půjde opět na konkrétní, adresnou pomoc klientům Konta Bariéry. Letošní výtěžek by měl pomoci slečně Báře z Brna a paní Marii z Jihlavy. Jde o vozíčkářky, které z důvodu svého handicapu potřebují odlehčený invalidní vozík a z vlastních prostředků si jej nemohou dovolit. Obě dámy jsou i přes své postižení velmi aktivní, optimisticky naladěné a snaží se žít plnohodnotný život.

www.luciebila2014.cz

www.luciebila.com

www.facebook.com/LucieBilaTurneNejnovější články:
Starší články:

 


Literatura

Stínozem je plná magie a mysteriózna

Stínozem 200x200Hororový žánr je v České republice poměrně oblíbený, což je znát i na zájmu samotných nakladatelů. Ti vydávají jednu strašidelnou knihu za druhou. Mezi nejvýznamnější spisovatele posledních desetiletí v této kategorii patří jednoznačně Peter Straub. A právě jeho...

Divadlo

Letní shakespearovské slavnosti zahájí Hamlet v hlavní roli s Jaroslavem Pleslem

hamlet 200Přesně tři týdny zbývají do zahájení dalšího ročníku Letních shakespearovských slavností, které v premiéře uvedou slavnou Shakespearovu tragédii Hamlet v inscenaci Michala Vajdičky. Hrát se bude opět na scénách v Praze, Brně, Ostravě a Bratislavě. ...

Film

Děti moje – jednoduchost, která neupoutá!
ImageFilm oceněný Zlatým glóbem vstupuje 19. ledna do kin, ale nepřináší s sebou příliš zajímavou podívanou. Film je natočen podle románu Kaui Hart Hemmings a vypráví o muži, jehož žena umírá a on musí urovnat svůj vztah s dote...