Bára Basiková představí novou píseň z pera Václava Postráneckého!
Banner

Bára Basiková představí novou píseň z pera Václava Postráneckého!

Email Tisk

Bára BasikováZpěvačka Bára Basiková, která v současné době nemá nouzi o nabídky, kývla na nabídku pořadatelů halloweenské noci v Malostranské Besedě a vystoupí v jedinečném spojení s akordeonistou a skladatelem Karlem Maříkem se zcela novinkovou písní Láska kurevská.

 

Pro helloweenskou party se tak rýsuje zajímavá kompozice písně, jejíž text vzešel z hlavy Václava Postráneckého a Mařík ji zhudebnil. Sám Mařík považuje tuto skladbu za hudební milník své skladatelské tvorby. „Píseň Láska kurevská tu již v minulosti byla, ale nedostalo se jí láskyplné péči, kterou si tato skladba naprosto zaslouží. Jsem plně nadšený, že do této věci mohu jít společně s Bárou Basikovou, která skladbě dodá potřebnou vážnost a nadhled,“ prozrazuje Karel Mařík.
Sama Bára Basiková neskrývá nadšení nad novinkou v jejím repertoáru. „Ačkoliv to není moje typická poloha, tak mi tento styl mi velmi sedí a má něco do sebe. S Karlem máme bohaté zkušenosti tak proč ne,“ říká Basiková.

Bára Basiková

„Nápad vzešel přímo z hlavy pana Maříka. Báře Basikové produkoval několik desek, a mají spolu velmi dobré vztahy, z čehož vyplývá i tato jedinečná kompozice nezaměnitelného hlasu Basikové s klasickým hudebním nástrojem akordeonem,“ říká Stanislav Nový z pořadatelské agentury.
Karel Mařík má mnohaleté zkušenosti v hudební sféře. Produkoval alba několika umělcům zvučných jmen jako Petr Kolář, Bára Basiková, Daniel Landa a další. Jako jediný se z České republiky dopracoval až na páté místo mistrovství světa ve hře na akordeon a v současné době spolupracuje s umělci ze zahraniční s Danem McCaffertym či Matem Sinnerem.

Karel Mařík

Show Helloween, kterou ve spolupráci s hudebním a divadelním klubem Malostranská Beseda připravují tvůrci vizuálních efektů a filmových masek FXCreator nemá v České republice obdoby. Malostranská Beseda se tak pouští do úplně jiného prostředí zatím pořádaných akcí. Rusko-rumunský soubor přiváží do Čech jedinečné masky, které se objevili na filmovém plátně Hollywoodských kin. Diváci se tak mohou těšit na neopakovatelnou produkci zhruba 2,5 hodinovou show, která splňuje požadavky náročného diváka. Namátkově vybíráme například Krvavý strip Robbieho Williamse, Operní pěvkyně Laguna z filmu Páty element nebo sestry Sandersonovy z Disneyho filmu Hocus pocus.

Bára Basiková

Návštěvníci této párty mohou dorazit v maskách a pro ty co si nebudou jistí co si vzít na sebe, bude přímo na místě připraven stan Fundus Barrandovských ateliérů, který nabídne to nejlepší a tematicky nejvhodnější této oslavy z mrtvých vstání.
„Nenutíme lidi se navléknout do masek. Naším přáním je aby se vichni odvázali a nebáli se ukázat co v nich je a alespoň na jednu noc ze sebe udělali někoho jiného,“ líčí Nový.

Bára Basiková a Karel Mařík

27.10.2012 od 20h Malostranská Beseda
Vstupné 180/130 (studenti)  předprodej na Ticketstream
www.facebook.com/helloweenparty

Partneři akce:
helloween malostranska besedahelloween malostranska besedahelloween malostranska besedaSouvisející články:
Nejnovější články:
Starší články:

 
Banner

PřihlášeníAnketa


Partneři

Hledat

Příběhy Elišky, Vítka a Čenišky (3)


Literatura

Kuchařská kouzla ve sklenici

lahud200Tak jsem si zase jednou udělala radost – kuchařka Lahůdky ze sklenice, kterou napsala americká právnička Julia Mirabella, mě zaujala na první pohled. „50 báječných jídel do zaměstnání? To se může hodit“, pomyslela jsem si. V práci postrádám jídelnu či a...

Divadlo

THE IMPRO BIG BAND - unikátní improvizační show poprvé v Praze

big band„Sound painting“ je znakový jazyk, který se využívá k vytváření zcela improvizovaných scén v reálném čase a který kombinuje různé umělecké disciplíny. „Dirigent“ má k dispozici různé znaky, kterými řídí skupinu umělců, a jejichž prostřednictvím vytváří a skládá ...

Film

Městečko na dlani
ImageTragikomedie z válečných let vypráví o životě v městečku Rukapáně, kde pestrá sbírka postav řeší své každodenní starosti a hašteří se o to, kdo si koho vezme, zda bude víno na radnici zadarmo či zda bude ...