Hrne se na nás jedinečná show legendárních hlasů IRON MAIDEN

Hrne se na nás jedinečná show legendárních hlasů IRON MAIDEN

legendary voices iron maidenAgentura ALFEDUS  MUSIC zve na fenomenální tour ex-zpěváků IRON MAIDEN, dva hlasy, dvě legendy – Paul Di´anno a Blaze Bayley. Série koncertů se uskuteční v Čechách a na Slovensku společně se speciálním hostem kapelou SEVEN v čele s kytarovým mágem Honzou „Kirkem“ Běhunkem. Mladá nadějná skupina TRISTANA vystoupí jako support celého tour.

Fanoušci se mohou těšit jak na vlastní tvorbu obou zpěváků, tak na hity od Iron Maiden v originálním vokálním provedení i nezapomenutelnou atmosféru. Koncerty ojedinělého evropského turné proběhnou v Košicích, v Pelhřimově, Pardubicích a Zlíně. Závěrečný koncert šňůry bude v Praze.

Paul Di´anno působil v kapelách jako Gogmagog, Praying Mantis a zejména v letech 1978-1981 v IRON MAIDEN. Za jeho éry vydala kapela IRON MAIDEN jednu z nejslavnějších demo nahrávek celé historie metalové scény – EP The Soundhouse Tape. Paul byl také u zrodu dvou prvních alb s názvy Iron Maiden a Killers, které odstartovali úspěšnou hudební dráhu kapely.

legendary voices iron maiden paul di anno

Blaze Bayley účinkoval v IRON MAIDEN v letech 1995-1999, pak založil kapelu BLAZE a nyní koncertuje jako BLAZE BAYLEY. S IRON MAIDEN má na svědomí dvě „profláklá“ studiová alba The X Factor a Virtual XI a jednu kompilaci Best of the Beast. V „Maidnech“ nahradil zpěváka Bruce Dickinsona a zároveň jím byl v roce 1999 opět vystřídán.

legendary voices iron maiden blaze bayley

Metalová formace SEVEN z Českých Budějovic v čele s kytaristou Honzou „Kirkem“ Běhunkem a zpěvákem Lukášem Písaříkem působí na hudební scéně od roku 1996. Loni přijali nabídku největšího nezávislého vydavatelství na světě Nuclear Blast a vydali album s názvem „Freedom Call“. Desku produkoval kytarový mistr Victor Smolski z německé metalové legendy Rage.


Kapela TRISTANA je v poslední době jednou z nejaktivnějších slovenských metalových kapel, která se stala v roce 2011 předskokanem legendárních SCORPIONS v bratislavské Inchebě.

Předprodej byl zahájen v sítích www.ticketstream.cz a http://www.ticketportal.cz.

legendary voices iron maiden

Termíny tour:

08. listopadu - Košice - Collosseum
09. listopadu - Pelhřimov - Městské Kulturní Středisko
10. listopadu - Pardubice - Žlutý Pes
11. listopadu - Zlín - Masters of Rock Café
12. listopadu - Praha - Retro Music HallSouvisející články:
Nejnovější články:
Starší články:

 

Rozhovor

O české hudbě s Wolfgangem Sawallischem

200 sawallischVýběr z rozsáhlého rozhovoru s Wolfgangem Sawallischem, který vedl v září 1987 v Praze Milan Slavický. Ten v úvodu píše, že dirigent odpovídal na otázky způsobem, který charakterizuje i jeho práci s interprety: „s vlídnou uvážlivostí, ...

Hledat

Chaty s osobností

Z archivu...


Literatura

Dar jménem Alzheimer

alzheim200Přečíst si tuhle dojemnou knížku pro mě nebylo vůbec jednoduché. Nezhltneš ji v průběhu několika večerů. Právě naopak, pomaloučku se prokousáváš duchovním textem, přemýšlíš o přečteném a necháváš jednotlivá sdělení na sebe působit. Téma je velmi náro...

Divadlo

Komédia Sladký domov na odozvu slovenského diváka ešte len čaká

Sladky domov 200V priestoroch Mestského divadla P. O. Hviezdoslava v Bratislave sa 5. mája uskutoční premiéra hry v slovenskom preklade Sladký domov od  maďarského autora Györgya Spiróa.

...

Film

Stále spolu

Stale spolu 200Stále spolu je název nového dokumentárního filmu z koprodukce České televize, který 21. května vstupuje do kin. Diváci se mohou těšit na zajímavý pohled na život jedné rodiny zaznamenaný režisérkou Evou Tomanovou, která citlivým přístupem...