McCafferty v Malostranské Besedě. Karel Gott a Anna K. tleskali ve stoje!

McCafferty v Malostranské Besedě. Karel Gott a Anna K. tleskali ve stoje!

alt Páteční večer 25. května byl v Malostranské besedě pěkně živý. Vystoupení lídra kapely Nazareth Dana McCaffertyho přilákalo hned několik známých osobností, které se netajili sympatiemi a odměnili skvěle zvládnuté aranže Karla Maříka a nestárnoucí rockový hlas McCaffertyho ovacemi ve stoje!

 

Vystoupení navštívilo přes tři stovky diváků, kteří mezi sebou přivítali i českou legendu Karla Gotta či stále svěží zpěvačku Annu K. Celebritami se to na koncertu jen hemžilo. Vystoupení si nenechal ujít ani ruský ambasador Sergej Kiselev se svojí manželkou či ex-ministr školství Jan Dobeš.

alt

Překvapením pro mnohé fanoušky byla píseň Piece of my Heart, která není běžně zařazena v playlistu kapely Nazareth už dlouhých pětadvacet let. „Piece of my Heart mám strašně moc rád, ale je psaná ve vysokých vokálech a není zrovna jednoduché ji vyzpívat, na akustický koncert se ale velmi hodila,“ líčí Dan McCafferty.

Hudebně zvládnuté aranže akustického koncertu, které měl na starosti zkušený tým muzikantů vedený Karlem Maříkem, obstály a muzikanti nestačili přijímat pochvalná slova. Samotný McCafferty si spolupráci pochvaloval a společně s Karlem Maříkem připravují další zajímavý projekt.

Zdroj foto: Ája DvořáčkováSouvisející články:
Nejnovější články:
Starší články:

 

Rozhovor

Lenka Klestilová: Babička by na mě byla pyšná!

Lenka Klestilova perexVestec – Už je to déle než rok, co přišla paní Lenka Klestilová s úplnou novinkou pro Prahu a Středočeský kraj. Za obrovské podpory Obecního úřadu ve Vestci, v čele s panem starostou, se rozhodla pomáhat druhým i přesto, že...

Hledat

Chaty s osobností


Literatura

Světoznámá kuchařka Ella Woodward přijede v březnu poprvé do ČR

ella wood 200Slavná britská kuchařka a propagátorka zdravého stravování Ella Woodward míří poprvé do Česka. Na konci března se zúčastní hned několika akcí. Vidět ji můžete třeba na knižním festivalu KNIHfest, který pořádají pražské obchodní centrum Letňan...

Divadlo

Divadlo F. X. ŠALDY zahájilo prodej vstupenek

divadlo 1Divadlo F. X. ŠALDY zahájilo prodej vstupenek. Už nyní si proto můžete vybrat z následujícího programu na měsíc září:

 

 

...

Film

Já, Tonya

tonya perexČernočerná komedie „Já, Tonya“ přináší divoký a stěží uvěřitelný příběh, který by vydal hned na několik životů. Vzestup z ničeho až na vrchol, touhu, vášeň, pád na samotné dno a jeden z největších skandálů sportovní historie....