The Offspring: Víme, které skladby zazní na pražském koncertě!

The Offspring: Víme, které skladby zazní na pražském koncertě!

Email Tisk

the offspring200Již ve středu 23. srpna 2017 se v Malé sportovní hale na Výstavišti v Praze-Holešovicích objeví punkrocková legenda z americké Kalifornie, skupina The Offspring. Prošli jsme playlisty z doposud odehraných koncertů letního evropského turné a sestavili jsme očekávaný seznam skladeb.

 

 

Na všech dosud odehraných koncertech počínaje 15. červencem 2017, kdy kapela The Offspring zahájila evropské turné, zaznělo v průměru 19 skladeb. Playlist se sice koncert od koncertu mění (co se výběru skladeb i jejich pořadí týče), na všech vystoupeních se však opakují nejznámější hity. Předpokládáme tedy, že i příští týden v Praze zazní s největší pravděpodobností následující písně – You Are Gonna Go Far, Baby, All I Want, Come Out And Play, Staring At The Sun, Want You Bad, Bad Habit, Why Don´t You Get A Job, Head Around You, Pretty Fly, The Kids Aren't Alright, Americana a Self Esteem.

the offspring1

Další skladby, které chyběly pouze na jednom koncertě a které tedy pravděpodobně uslyšíte, jsou také Genocide, Original Prankster a Hit That. Zajímavostí je, že v šesti z devíti případů se v playlistu kapely objevuje cover verze skladby Seven Nation Army americké kapely White Stripes. Jaké však budou další skladby, to už bude překvapením.

the offspring2

Kromě The Offspring vystoupí v Malé sportovní hale ještě dánsko-švédská kapela New Drive a britští The Bottom Line. Koncert pořádá agentura Charm Music. Vstupenky jsou k dispozici v předprodejních sítích Ticketpro a GoOut.

FotoOffspringSouvisející články:
Nejnovější články:
Starší články:

 

Rozhovor

Hana Hindráková: „Africká mentalita se od české velmi liší. Lidé žijí pro dnešní den a nepřemýšlejí nad tím, co bude v budoucnosti.“

200rozVyzpovídali jsme pro vás mladou spisovatelku Hanu Hindrákovou, která strávila nějaký čas v Keni a dokázala své zkušenosti zúročit ve dvou úspěšných knihách. V tomto rozhovoru nebude řeč jen o nich – zaměříme se i na její organizaci FAIR.

...

Hledat

Chaty s osobností

Příběhy Elišky, Vítka a Čenišky (29)


Literatura

Kniha o Matce Evropy

MITSUKO 200Že nevíte, kdo je Matkou Evropy? Toto pojmenování získala Mitsuko Coudenhove-Kalergi, jejíž syn Richard založil podle otcovy inspirace Panevropu, jakousi „matku Evropské unie“. Její další syn Gerolf byl u zakládání Orientálního ústavu v Praze.

...

Divadlo

Mamma Mia se vrací

mamma mia 200Muzikál Mamma Mia! je plně připraven na 32 exkluzivních představení! Ačkoliv se na Silvestra 2016 odehrála velká slavnostní derniéra, muzikál Mamma Mia! se neočekávaně vrátil, a přes léto se denně hraje v pražském divadle...

Film

Ace Ventura: chlap s gumovým ksichtem

altAce Ventura (1994) je detektiv, který chrání a vyšetřuje zločiny na zvířatech. Jde o dost odlehčené téma, a tak hlavní roli ztvárňuje Jim Carrey, který se v každé scéně ksichtí snad nejlépe ze všech jeho fil...