Kapela Billy Barman zahrala i zahriala

Kapela Billy Barman zahrala i zahriala

Email Tisk

IMG 0939Fléda je známa svojou častou propagáciou slovenských a českých mladých hudobných formácií a z tých súčasných volí vždy tých najlepších. Preto jarné prebúdzanie zahájila energickými Slovákmi Billy Barman.

 

Billy Barman od dôb svojho vzniku radikálne zmenil štýl hudby i obliekania. Ak si ich niekto pamätá v oblekoch s nagelovanými vlasmi začesanými dozadu, tieto časy už minuli. S ich prerodom sa prerodila aj hudba v nový, pomalší, menej „skákavý“ štýl. Nedá sa zrejme charakterizovať ako temnejší, ale je v ňom väčšie napätie a menšia hravosť. Ako poznamenal Juraj Podmanický: „Čím sme starší, tým je všetko pomalšie.“ Možno pomalšie ale neznamená hneď horšie, musíme si zvykať.

IMG 0949


Kapela na koncerte zahrala i zmes nových trackov, ktoré si stále užívajú svoju nálepku novinky. Medzi takéto novinky patrí i Mladým chýba vojna, ktorý mimochodom vyhral kategóriu Singel roka na nedávnych Radio_Head Awards Rádia FM.


Napriek tomu, že publikum sa skladalo zväčša so slovenských fanúšikov (a základňa Slovákov v Brne nie je vôbec malá), dokázali si vytvoriť atmosféru ako na menšom letnom festivale. Kapela začala novšími hitmi, no dav sa väčšinou šetril až na staršie Na laze oremovom, Stano, či Introvert.

Komu neznelo ešte pár hodín po koncerte „Eeeeej, ja dobre viem, že vám nebudem chýbať eeeeeej, do rytmu telom neviem hýbať...“, tak asi zmeškal najsilnejšie momenty koncertu.

Díky Billy Barman, tešíme sa na Vás jednoznačne na Pohode a Grape festivale!

www.fleda.cz
www.billybarman.sk


 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Přihlášení

K21 se představuje

KATEŘINA HAJŇUKOVÁ


redaktorka a editorka

    Narodila se koncem března 2000, je tedy znamení berana a jak říká, zcela odpovídá její tvrdohlavosti. Pochází z Karlových Varů, které moc ráda a v současnosti je studentkou čtyřletého gymnázia.

    S K21 spolupracuje od začátku července a říká, že je za to neskutečně ráda. "Editace mi otevřela nový svět, který pro mně mnoho znamená a dává mi mnoho možností."

    Mezi koníčky Kačka řadí poslouchání hudby, čtení, psaní různých příběhů, hraní na keyboard, jízdu na skateboardu a trávení času se svými přáteli. "Dalo by se říct, že mým velkým koníčkem je barvení vlasů. D§vod? Už čtyři roky si barvím své hnědé vlasy částečně na modro a nikdy bych svoje modro-hnědé vlasy nevyměnila."

    Mimo studia a editace se věnuje svému blogu. Blogerkou je už asi sedm let, při čemž svůj dosavadní blog má čtyři roky. Ve škole ji nejvíc baví psychologie, český jazyk a angličtina.

    "Ze všeho nejdůležitější je pro mě moje rodina, která mě vždy drží nad vodou. Motta a citáty jsou moje doména. Už jako malá jsem si sepisovala a opisovala motta z internetu nebo ráda prohledávala mamčiny sešity s citáty. Můj nejoblíbenější pochází od zpěváka Andyho Biersacka, který má skupinu Black Veil Brides, kterou miluji: "Každý na světě má sny. Drž je blízko svého srdce a nikdy nepouštěj..."

Toulavka

Anketa


Chat s osobností

Banner

Partneři

Hledat

Mimísek 28

Nové komentáře

Facebook

Twitter


Literatura

Ready Player One: Hra začíná

hra zacina 200Kniha s názvem Ready Player One: Hra začíná se k českým fanouškům dostala už v roce 2012, kdy ji vydalo nakladatelství Jota. Nyní ji s větší slávou vydal Knižní klub a označil ji za sci-fi senzaci roku. Vydejte se s hlavním hrdinou do neo...

Divadlo

Studio Hrdinů uvede v květnu premiéru na motivy filmu i hostování brněnské Reduty

Nora NDB Pražské divadlo Studio Hrdinů uvede 1. května premiéru inscenace O slavnosti a hostech na motivy scénáře stejnojmenného filmu Jana Němce. Představí i pilotní hostování Reduty, Národního divadla Brno, s nímž uzavřelo přátelskou spolupráci.

Film

Filmová sci-fi novinka Ex Machina

Exmachina 200Je novinkou letošního roku a fanoušci sci-fi si můžou pomalu odpočítávat dny do 30. 4. 2015, kdy tento film má, díky společnosti CinemaArt, v České Republice svoji premiéru.

...