Reklama

Kapela Billy Barman zahrala i zahriala

Email Tisk

IMG 0939Fléda je známa svojou častou propagáciou slovenských a českých mladých hudobných formácií a z tých súčasných volí vždy tých najlepších. Preto jarné prebúdzanie zahájila energickými Slovákmi Billy Barman.

 

Billy Barman od dôb svojho vzniku radikálne zmenil štýl hudby i obliekania. Ak si ich niekto pamätá v oblekoch s nagelovanými vlasmi začesanými dozadu, tieto časy už minuli. S ich prerodom sa prerodila aj hudba v nový, pomalší, menej „skákavý“ štýl. Nedá sa zrejme charakterizovať ako temnejší, ale je v ňom väčšie napätie a menšia hravosť. Ako poznamenal Juraj Podmanický: „Čím sme starší, tým je všetko pomalšie.“ Možno pomalšie ale neznamená hneď horšie, musíme si zvykať.

IMG 0949


Kapela na koncerte zahrala i zmes nových trackov, ktoré si stále užívajú svoju nálepku novinky. Medzi takéto novinky patrí i Mladým chýba vojna, ktorý mimochodom vyhral kategóriu Singel roka na nedávnych Radio_Head Awards Rádia FM.


Napriek tomu, že publikum sa skladalo zväčša so slovenských fanúšikov (a základňa Slovákov v Brne nie je vôbec malá), dokázali si vytvoriť atmosféru ako na menšom letnom festivale. Kapela začala novšími hitmi, no dav sa väčšinou šetril až na staršie Na laze oremovom, Stano, či Introvert.

Komu neznelo ešte pár hodín po koncerte „Eeeeej, ja dobre viem, že vám nebudem chýbať eeeeeej, do rytmu telom neviem hýbať...“, tak asi zmeškal najsilnejšie momenty koncertu.

Díky Billy Barman, tešíme sa na Vás jednoznačne na Pohode a Grape festivale!

www.fleda.cz
www.billybarman.sk


 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Přihlášení

K21 se představuje

IRENA AMBROŽOVÁ


redaktorka ve věku kolem třiceti let :-)

    Pochází z Prahy, kde strávila celý svůj život, kromě půlročního studia v Litvě a několika měsíčního toulání se Asií.

    Vystudovala Provoz a řízení letecké dopravy na ČVUT a Enviromental Engineering na ČZU. Pracuje jako dispečer v letecké dopravě.

    Pro K21 píše od léta 2014, před tím pracovala jako redaktorka a korektorka pro Studentpoint.cz, též přispívala do Informuji.cz, Info-Koktejl, CityBee a dalších. Na K21 má ráda příjemnou atmosféru podobně naladěných lidí  a možnost se dostat k zajímavým knižním a filmovým titulům.

    Mezi koníčky Ireny patří: literatura, letectví, cestování, tvůrčí psaní (je spoluautorkou dvou almanachů Odemykání), sport (zejména běh – členka běžeckého oddílu SK Svěrák, aktivně se účastní běžeckých závodů všech délek  a profilů, od krátkých krosů až po silniční maratony), běhá i Spartan race, ráda trávím čas v horách a nepohrdne dobrým pivem a vínem.

    A Ireny motto? „Daleká ať cesta má! Marné volání“

Banner

Anketa


Banner

Partneři

Hledat

Mimísek 26

Nové komentáře

Facebook

Twitter


Literatura

Máte špatný den? A co teprvé Zlé pondělí?

pondeli 200Lidé se zdají být naprogramováni tak, aby nesnášeli pondělí. Počáteční den týdne mívá spoustu nelichotivých přízvisek – v případě autorů skrývajících se pod pseudonymem Nicci French je to pak Zlé pondělí.

...

Divadlo

Mezinárodní den tance s Českou televizí

Den tance 200V České republice se bude 29. duben slavit ve více než patnácti českých a moravských městech, kde se připravuje speciální program pro veřejnost. Tančit se bude na veřejných prostranstvích, v tanečních sálech, studiích, klubech a divadlech.

...

Film

Festival Všemi směry očima manažerky Marie Pokorné

altBěhem minulého týdne jste mohli zaznamenat článek o chystaném netradičním publicistickém festivalu Všemi směry, který se uskuteční 12. dubna v pražském Rock Café. Pozvání přijalo mnoho odborníků z oboru, ...